320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    ja veel parem oleks, kui riik ja ejl üritaks igal võimalikul moel pidurdada teiste klubide arengut. lausa paradiis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      ok luutik, aga sa seda ei karda, et akki sellisel juhul mangiksid eesti meistriliigat uhel hetkel ainult florasusteemi klubid?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Seesam, avane!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas lorenzo


          ok luutik, aga sa seda ei karda, et akki sellisel juhul mangiksid eesti meistriliigat uhel hetkel ainult florasusteemi klubid?
          torkan ka korra vahele.eesti venelastele läheb meie jalgpall päris palju korda.pole karta selliste klubide nagu levadia,tvmk,trans,ajax,dünamo,lootos jne.boikotti.jalkaliit tuleb neile teatud asjades,kui vaja on,vastu,ja kõik on kontrolli all.ega siis keegi neid mitteflora süsteemi klubisid kõrvale pole tõuganud.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            aga ma ei saa aru miks ei voiks-peaks EJL toetama vordselt koikide eesti klubide susteemide arengut?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik
              Peaksid vähem vandenõuteooriaid lugema ja koostama.
              Ja sina neid kuskil ei näe??? Vaata kasvõi siin teemas mõnda oma postitust...

              Algselt postitas luutik
              PS: edaspidi valin ma ise on postituste sisu
              Nagu sa seda varem pole teinud? Kes siis sinu postituste sisu valis? Pohlak? Paistab niimoodi välja küll...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas lorenzo


                aga ma ei saa aru miks ei voiks-peaks EJL toetama vordselt koikide eesti klubide susteemide arengut?
                puust ja punaseks ette tehtuna kõlaks see umbes nii:lemmiklaps ja vanem poeg on jõudnud sellisesse ikka,kus tema peale kulub lihtsalt lõviosa raha.oma käitumisega peab ta toetust õigustama ja ratsionaalselt kasutama,et väikevennad saaks eeskuju võtta ja kunagi järele tulla.eelduseks on kõigi omapoolsed sammud ja tahtmine.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas priity


                  Algselt postitas luutik
                  Peaksid vähem vandenõuteooriaid lugema ja koostama.
                  Ja sina neid kuskil ei näe??? Vaata kasvõi siin teemas mõnda oma postitust...

                  Algselt postitas luutik
                  PS: edaspidi valin ma ise on postituste sisu
                  Nagu sa seda varem pole teinud? Kes siis sinu postituste sisu valis? Pohlak? Paistab niimoodi välja küll...
                  Vot nii mõtled sina, aga mina mõtlesin, et edaspidi kirjutan teeemadel, mida tahan, mitte ei pea tegelema siin pidevalt mõistmatute õpetamisega!
                  Et te jälle valesti aru ei saaks, lisan, et selgitama pean seda, et te saaksite ikka aru seda, mida mina mõtlen, mitte ei püüa ise minu eest mõelda ja siis oma saadud vildaka tulemuse minu mõtte pähe eetrisse paisata.
                  Martin ka tudeerib usinalt, levitades igasuguseid sõnumeid, kuid mina ei saa tema kõrgest mõttest aru. SEESAMA ei avane.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Ütlen viimast korda: minu arvates on Flora oma senise tegevusega teeninud ära õiguse saada laenu EJLilt lihtsustatud korras\" / c/ LUUTIK


                    Kahjuks sa ei võtta arvesse (või sa üldse ei tea), et kõik klubid maksavad võrdsed maksed EML-a osavõtu eest. Kui non-Flora süsteemi klubid maksaksid EML-a osavõtu eestsümbolistliku 1 EEK ning Flora süsteemi klubid maksaksid sissemaksud täies ulatuses siis ma olen sinuga nõus-\"Flora oma senise tegevusega teeninud ära õiguse saada laenu EJLilt lihtsustatud korras\".

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Parem räägime sellest, kuidas TVMK täna 200 000 kroonist ilma jäi, kui linnavalitsus tunnistas parimaks võistkonnaks Tln-s Chocolate Boysi käsipallurid, kuna linnavalitsuse suurtoetaja on ka käsipallurite suurtoetaja. Kaks kärbest ühe hoobiga kohe.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Olen isiklikult vastu et valutsus kingib raha üksikutele klubidele. Aga ma ei arva et kingituseks (korrektselt vormistanud) saanud raha VASTUVOTMINE on taunitav .

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Sats1

                          Kahjuks sa ei võtta arvesse (või sa üldse ei tea), et kõik klubid maksavad võrdsed maksed EML-a osavõtu eest. Kui non-Flora süsteemi klubid maksaksid EML-a osavõtu eestsümbolistliku 1 EEK ning Flora süsteemi klubid maksaksid sissemaksud täies ulatuses siis ma olen sinuga nõus-\"Flora oma senise tegevusega teeninud ära õiguse saada laenu EJLilt lihtsustatud korras\".
                          täpsustaks nii plaju, et flora süsteemi klubid ei maksa meistrivõistlustel osalemiseks osalemistasusid. samuti ei pea nad maksma ka neile määratud trahve

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Teate mehed. Flora vs. EJL teemal võibki jaurama jäädagi. Ning kahjuks jäädaksegi. Põhjused peituvad ennekõike omandisuhetes, mis on tekkinud põhjustel mida me kõik teame või arvame.

                            Et siis miks üldse peavad sellised summad EJL ja Flora vahel liikuma. Lihtne. Florale kuulub suur hunnik sellist kola, mis nii väiksele klubile kuuluda ei tohiks. Põhiline sellest on muidugi staadion ja treeningkompleksid, kuid ka nii suure süsteemi üleval pidamine tekitad hea hunniku kulusid. Normaalsed äritulud Floral praktiliselt puuduvad. Kui palju seda piletitulu ja mängijate müüki ikka on? Niisiis tulebki elada igasugustest toetustest ja muudest segasevõitu rahaliikumise skeemidest. Rahapuudus sunnib tegelema idasuguste selliste asjadega, mis iga normaalse EJL presidendi puhul ajab EJLi Floraga tülli.

                            Miks peaks see praeguste omandisuhete puhul muutuma? Ei muutugi.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              ehk siis nagu mul siin uks hea tuttav utleb- eesti vabariigis on koik voimalik

                              kurb on vaadata, et sellise mangu juures raagitakse eesti jalgpalli edendamisest
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas lorenzo


                                ehk siis nagu mul siin uks hea tuttav utleb- eesti vabariigis on koik voimalik

                                kurb on vaadata, et sellise mangu juures raagitakse eesti jalgpalli edendamisest
                                Aga ta edeneb!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X