320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas eestimees


    Ott Mõtsnik??? kas ta muidu eestis? millega vana tegelb?

    Samuti tuleks nõuda et koondisse peaksid kuuluma ka mängijad kes ei ole floora süsteemis ja peaksid hetkel koondisse kuuluma.

    see on isegi siilile selge et missuguse poliitika alusel võetakse mängijaid koondisse ja eriti räige oli see ju kuni Hohlov sai koondisse levadias olles. täielik türannia valitses eesti jalkas ju ahh mis ma siin seletean igaüks meist teab kuidas mehi võeti/võetakse koondisse........see ajab kõige vihasemaks et kuradi floora pallurid saavad/said koondisse kerigu perse AP ses suhtes, diktaator!
    Noh see on juba küll vana jutt, sellega tänasel päeval välja tulla...
    Nt mängus Slovakkiaga ei olnud ühtegi Floora meest väljakul ja Läti vastu käis minu mäletamist mööda ka ainult Viikmäe väljakul.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN

      Kas keegi oskab mulle ,kui eriti jalgpallivõõrale inimesele selgitada ,mis seal kirjas nagu valesti on öeldud ? Või oleks äkki pidanud tagantpoolt ettepoole lugema!!!
      Kirjas polegi midagi valesti, kõik on õige. Sellise kirjaga oleks välja võinud tulla jalgpallifännid või JH. Kui aga alla on kirjutanud Kannik kes on EJL president ja teised tegelased kes Pohlakuga tülis, siis see kiri lihtsalt nullib kõik ära.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Tekst on muidugi armas, aga allkirjtanud on küll veii veider seltskond: hulk Levadia süsteemilisi, siis spordisõpradest näitlejad ja lõpuks Kannik, kes kaebab justnagu iseenda peale.

        PS. olen ka nõus Draakoniga. Jalka tulevik erinvealt korvpallist ei tundu tume.
        Y R A

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Jelle ajal on koondises 2 debütanti olnud : Kruglov ja Neemelo ! Ülejäänud debütandid ei mängi olulist rolli, kuid loen nad ette: Šišov, Lember, Post, Bärengrub, Sidorenkov ja Kuresoo! Selles, et Arno Neemelot ei kasutanud, annavad targad fännid talle ehk andeks.
          Seega on olnud vaid 1 tõeline debütant, kes olulist rolli mängib : Kruglov. Kuigi tema mängu põhjal on kohati tekkinud mulje, et Kruglov on justkui sümbol, mis näitab, et Jelle on sõltumatu. Lihtsalt : Kruglov peab mängima ja kogu lugu. Nagu varem oli Reinumäega!
          Seega, võtke ja tehke omale selgeks, et laias laastus mängivad ikka samad Flora kasvandikud koondises, kes varemgi. Muidugi on erinevaid variante, kes millalgi tippvormis on, et platsile pääseda.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas ROOTSI KUNN


            Mulle tundub ,et mõni mees pole seda kirja korralikult läbigi lugenud aga jahumist ja möla on rohkem kui meest ennast.
            Kas keegi oskab mulle ,kui eriti jalgpallivõõrale inimesele selgitada ,mis seal kirjas nagu valesti on öeldud ? Või oleks äkki pidanud tagantpoolt ettepoole lugema!!!
            No ma ei tea ,ma olen nagu aastast aastasse neid samu asju siin foorumis nämmutanud,et noortejalgpall vajab rohkem tähelepanu, infrastruktuur ja materjaalne baas parandamist, Meistriliiga rohkem publikut jne. Isegi naiste jalgpallist on räägitud . Nüüd tuleb välja ,et ma olen hoopis väga paha ja jalgpallivaenulik inimene . Mis mas pean nüüd sellepärast ,et Tarmo Rüütli ja Viktor Levada juhuslikult samamoodi mõtlevad, hakkama äkki kõva häälega nõudma vastupidist.
            Nõuan ,et kõik U-noortekoondised saaksid veel suuremaid kolakaid ,kui siiani.
            Nõuan ,et EJL -i juhatus koosneks ainult ühte moodi mõtlevatest kloonidest.
            Nõuan ,et Meistriliiga mängudele ei lastaks enam ühtegi pealtvaatajat
            Nõuan ,et Indrek Kannik puuakse avalikult üles enne Eesti-Inglismaa mängu ja uueks presidendiks valitakse tagasi Peeter Küttis
            Nõuan ,et need kes minu arvamausega ei nõustu ,et need kõik tembeldatakse jalgpalli vihkajateks.

            Aga õnneks olen veel säilitanud isikliku arvamuse ,analüüsi ja mõtlemisvõime .

            Lugege sõbrad see kiri veel kord rahulikult läbi ,jätke lihtsalt mõned isikunimed kõrvale ja jõuategi järeldusele ,et õiglast jalgpalli oleme kogu aeg tahtnud.
            Kes siin Rootsi Kunni sõimanud on? Mõtted on muidugi õiged, nii loll ju Rootsi Kunngi pole, et aru saada, justkui, need, kes kirja ei toeta, ei toeta ka lööklauseid. Loosungid loosungiteks, ainult tegusid pole kasvõi Levadial taga. Noortetöö on neil vilets, ainult talente meelitavad omale üle Eesti, naiskonna ostavad ka teiste käest valmiskujul.
            Kui Abramovits võimutseb inglismaal, siis Levadia sooviks ilmselt sama teha Eestis. Kuid erinevalt Abramovitsist, et soovi meite rikkur eriti palju raha kulutada.
            PS: materjaalne kirjutatakse tegelikult materiaalne! Jäta meelde, pole vaja teinekord osatada.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Kaarel Kosk, JK Piraaja juhatuse liige
              Tõe huvides .. Kaarel Kosk ei ole JK Piraaja juhatuse liige .. ja kui päris aus olla siis ta pole isegi JK Piraaja klubi liige ..
              www.jkpiraaja.ee

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas ilms


                Kaarel Kosk, JK Piraaja juhatuse liige
                Tõe huvides .. Kaarel Kosk ei ole JK Piraaja juhatuse liige .. ja kui päris aus olla siis ta pole isegi JK Piraaja klubi liige ..
                Mis tõde sealt ikka otsida. Teada, kuidas sellised kirjad käivad. Endal pole au ühtegi Koske tunda, vabandust, kui kedagi solvasin. Äkki ikka kuulub sinna Piraajasse, piraajaklubi tegelased on ju ammuteada , ammutuntud aumehed. No ma mõtlen siinjuures muidugi Sid`i ja doktor Porki.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Õhtulehes on juttu selle kirja tegemise tagamaadest! Näitlejad on seekord Leida Peipsi rollis üles astunud! Ju siis läks allkiri enamusel teadmata kohta ja äkki öeldi koguni mõnele eriti asjatundlikule, et kiri on Pohlaku toetuseks.
                  Ka Päevalehe kommentaar kirjale oli suht mõistlik. Poleks oodanudki.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Ja miks ei võiks Levadia Kingi Spartakilt ära osta? Toetaks sellega ühte andekat Eesti jalgpallurit! Aga ei, nemad tahavad vaid tasuta saada,ise veel armastavad ja tahavad toetada meie jalgpalli! Ainult juttudega toetavad. Abramovits raha kokku ei hoia, kui vaja maksab üle, aga teeb kõik, et vajalik mees saada.
                    Üldse oleks huvitav teada, palju neile välismaalt suure palga pealt tulnutele ametlikult ka palka makstakse. Lemsalule näiteks. Zelinski leppis ju 1000 euroga.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Ma ei saa kolmest asjast aru:
                      1. Miks kellelegi Kannik ei meeldi?
                      2. Naiste jalgpall? Naiste jalgpall?
                      3. “Paide jalgpallilinnaks”? Mida? Miks?
                      4. Miks poodides korralikke jalgpalliplakateid ei müüda? Mu seinad nutavad Operi järele.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Libahundi jutu võiks ju ka lehtedes avaldada? Ei tea, miks seda ei tehtud. Ausalt öeldes ei meeldinud mulle see libahunt alguses, kuid veel hullem oli viis, mismoodi Päevalehes seda tsiteeriti. Valiti üks ekslik fakt välja ja oligi kogu moos.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          täielik ämber Kannik ja Co!
                          koomikud kuubis

                          Ülle Kaljuste:
                          \"Ega kirju ju lihtsalt niisama kirjutata, see tuleb ikka mingist hädast.
                          Tegelikult pole ma kunagi sellistele pöördumistele alla kirjutanud. Andsin elu esimese allkirja ja kohe tuleb jama.\"
                          Kujutan ette kuidas ärarääkimine käis... vaene Ülle nüüd jamad kaelas

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Jyrka


                            Ma ei saa kolmest asjast aru:
                            1. Miks kellelegi Kannik ei meeldi?
                            2. Naiste jalgpall? Naiste jalgpall?
                            3. “Paide jalgpallilinnaks”? Mida? Miks?
                            4. Miks poodides korralikke jalgpalliplakateid ei müüda? Mu seinad nutavad Operi järele.
                            Mis mõttes Kannik ei meeldi? Näitlejatele ju meeldis? Kaitseministeeriumile meeldis ka, võeti ju tagasi tööle. Töö, mis vahepeal soiku jäi, sai järje.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              tegelt, ma ei uskunud, et näitlejatar nii sinisilmselt üles tunnistas, mismoodi kirjale allkirjade kogumine käis! Mina mõtlesin, et asi käib veidi teistmoodi. Praegusel ajal. Kui kunagi tehti kiri Eesti jalgpalli toetuseks, kuhu panid kirjad alla paljud tuntud nimed, siis võis mõista, kui lihtsalt kirjutati alla, ise ehk ei taibanudki midagi. Aga et praegugi selliselt allkirju kogutakse.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas luutik

                                Mis mõttes Kannik ei meeldi? Näitlejatele ju meeldis? Kaitseministeeriumile meeldis ka, võeti ju tagasi tööle. Töö, mis vahepeal soiku jäi, sai järje.
                                Ok, aga näiteks sulle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X