320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas Jyrka


    Algselt postitas luutik

    Mis mõttes Kannik ei meeldi? Näitlejatele ju meeldis? Kaitseministeeriumile meeldis ka, võeti ju tagasi tööle. Töö, mis vahepeal soiku jäi, sai järje.
    Ok, aga näiteks sulle.
    No kuule, miks peaks ta mulle jalgpalliametnikuna meeldima? Anna andeks, aga , et asi tõsiseltvõetav oleks, selleks pidanuks see jama välja tulema juba aastaid tagasi. Olid tõesti ajad, kus koondis koosnes Floralastest, kuigi mõningaid mängijaid oleks ju võinud mujalt ka kaasata. Nüüd, kus väidetavalt on koondisesse pääs sõltuv ainult mängutasemest, mängivad ikkagi peamiselt vaid endised või praegused floralased. Vastuolu? Ma ei tea, miks varem teisi ei kaasatud, kuid praegu ilmselt neid lihtsalt pole? Kui pohlak seda näiteks keelas ja teised sabarakud olid vait? Kes tõestab, et nüüdki neid keegi ära ei kasuta? Rahad liiguvad ju suured. Samuti võiks Levadale öelda, et aitähh Flora kannustamise eest, nüüd on suured inglismaa rahad tulemas, hakka parem eesti hokit arendama. Saa hoki Pohlakuks. Siis ehk hakkavad ka jäähallid kerkima, muidu Vilba ainult kurdab iga järjekordse ebaõnnestunud halliehituse puhul, et see ja teine...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Oletades, et Pohlak tegi dedovšinat , siis peaksid praegused protestijad küll mängust välja astuma. Orjast ju juhti ei tee. Ja asendust pole küll kuskilt võtta. Nool näiteks ühe alaliidu juhi lahtilaskmise ju saavutas. Ei tea, kas on nüüd õnnelik ka? Ilmselt ta juba kogenud poliitikuna eelistab kergejõustikuprobleemidest vaikida. Kui pooltki Pulleritsu lugudest uskuda, siis on seal ikka suur jama teoksil. Ka Aaviksoo tuli korvpalli edendama, nagu jällegi Vilba omakorda jäähoki puhul. Kusjuures on Vilba sportlikul tasandil hästi hakkama saanud. Samas on Aaviksoo jällegi edukas firmajuht. Vilba ei olnud, tema eriala oli pankrotiga seotud.
      Ma arvan, et saaks päris hea variandi: Vilbalt visioon ja Levadalt raha! Ja saamegi hokimaaks, nagu kõik meie naabrid! Ja vot see, kui enamus noored valivad oma lemmikalaks hoki, vot see on alles tõeline kabelimats Pohlakule.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas luutik


        Algselt postitas Jyrka


        Algselt postitas luutik

        Mis mõttes Kannik ei meeldi? Näitlejatele ju meeldis? Kaitseministeeriumile meeldis ka, võeti ju tagasi tööle. Töö, mis vahepeal soiku jäi, sai järje.
        Ok, aga näiteks sulle.
        No kuule, miks peaks ta mulle jalgpalliametnikuna meeldima? Anna andeks, aga , et asi tõsiseltvõetav oleks, selleks pidanuks see jama välja tulema juba aastaid tagasi. Olid tõesti ajad, kus koondis koosnes Floralastest, kuigi mõningaid mängijaid oleks ju võinud mujalt ka kaasata. Nüüd, kus väidetavalt on koondisesse pääs sõltuv ainult mängutasemest, mängivad ikkagi peamiselt vaid endised või praegused floralased. Vastuolu? Ma ei tea, miks varem teisi ei kaasatud, kuid praegu ilmselt neid lihtsalt pole? Kui pohlak seda näiteks keelas ja teised sabarakud olid vait? Kes tõestab, et nüüdki neid keegi ära ei kasuta? Rahad liiguvad ju suured. Samuti võiks Levadale öelda, et aitähh Flora kannustamise eest, nüüd on suured inglismaa rahad tulemas, hakka parem eesti hokit arendama. Saa hoki Pohlakuks. Siis ehk hakkavad ka jäähallid kerkima, muidu Vilba ainult kurdab iga järjekordse ebaõnnestunud halliehituse puhul, et see ja teine...
        luutik, oled kuulnud sellisest asjast nagu \"igal asjal on piir\"?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas Jyrka
          2. Naiste jalgpall? Naiste jalgpall?
          OFF-SIDE | Naiste jalgpalli veebiajakiri

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            ma ei saa üldse aru, mis naistejalgpallist jutt on? Enamus laste klubisid võtavad vastu ka tüdrukuid, aga neid lihtsalt ei tule trenni. Milles jalkaliit süüdi on?
            Lapsi ja noori on ju alati toetatud- jalkaliiit oli esimene alaliit eestis, kes seadis meistriliiga klubidele nõudeks lastega tegelemise. Ok, reeglid on ehk nats muutmist vajavad, aga Kannik võiks siis öelda, et mis ettepanekuid ta selles osas presidendina teinud on.Vaid pool aastat tagasi sobis ju kõik väga hästi talle. Üldse tundub väga koomiline kogu see Kanniku kiri, minu silmis tema väärtus langes, kuna ta kaasas mõttetuid näitlejaid ja avaliku elu tegelasi, kes jalgpallist mitte midagi ei tea ja vaevalt et ühtegi mängugi vaadanud on.
            Ma olen nõus, et EJL juhtimisel võiks rohkem erinevaid osapooli kaasa rääkida, aga üldiselt on Pohlaku idee aatelised ja jalgpalli arendavad. Ja kui
            Ja tegelt lõid mind pahviks ka sellised vennad seal nimekirjas, kes tänu Pohlakule on midagi saavutanud, nagu Zelinski, kes oma kustunud karjääri pealt siiski Taani hea elu peale müüdi jne.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Minu arust õige kommentaar selle pöördumise kohta tuli heade mõtete linnast:
              “Seal tõstatatud probleemidest pole ükski uus ja ma ei pea õigeks, et musta pesu hakatakse taas avalikkuse ees pesema,” põhjendas Tammeka juht Tiru. “See ei tule jalgpallile kuidagi kasuks. Milleks?”

              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Huvitav, miks kõik näitlejad on Draamateatrist või sellega seotud olnud (Sulev Teppart). Kas Teppart käis külas ja ütles Ükskülale, noh viska allkiri kah alla. Ja miks ainult Levadia punt. Kui tahad ikka tõsist avaliku kirja teha, siis pead allakirjutajate punti võimalikult laiaks venitama. Pole mõeldud neljaks tükiks
                Aga ütleme et Pohlak ja Kannik on ühed põrsad mõlemad, aga kui ERi kuulasin, siis kaldusin isegi Pohlaku poole. Positiivses mõttes
                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  ma ei saa yldse aru. kas tõesti mõned lepatriinud uskusid, et see kiri muudab midagi
                  minge Kingissepa praami peale

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    “miks on Kanniku allkiri sellel lehel? Hemmm, ma ei saa aru...
                    Kui ta on president, siis pangu kas a) amet maha või b) hakaku midagi tegema, et asjad nii läheks nagu punktides kirjas...” / c/ UVV

                    Kannik on meie jalgpallis olevat negatiivi üks peaseepidest, VÕIB OLLA temas ärkas häbi… Oma allkirjaga ta vist distantseerub end EJL&FCF otsustest võeti 2005 aasta lõpust.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      puhas firmasisene asi...väga nõme tõesti, et meedia ette see pesupesemine tõmmati.
                      Kardan et Kannik on selle poolkõva ülesastumisega pigem kaotanud pooldajaid, krt - ise on president, nagu sats ültes- astugu tagasi või tehku midagi, närvi ajab.
                      Ei tea, kas ta oma naisele esitab kah nõudmisi nii, et palub paberile ka sõprade allkirjad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Pohlaku vastukirjutis
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Aivar Pohlak: Kupja-Kaarli adjustaadid

                          Tasub lugeda ja mõelda. Hea töö Pohlak!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Alguses oli tekst päris hea. Huvitav lugeda. Aga siis kui ta jakirjanduse sisse tõi, keeras minu jaoks asi veidi rappa. Esiteks faktiviga selle meediagrupi ja raamtupoe seoste kohta) ja üleüldse jäi sellega seoses asi veidi ähmaseks, mida ta selle kannik&co kirja kontekstis tahtis öelda.
                            Y R A

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas lorenzo



                              luutik, oled kuulnud sellisest asjast nagu \"igal asjal on piir\"?
                              Miks ta peaks vait olema? luutiku kommentaaridega võib nõustuda või mitte nõustuda, kuid mõte on neil alati olemas. Pigem häirib tema opponente see, et tema jutus on pointi ja neile on väga raske vastu vaielda.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas Sen
                                Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
                                Allkirju annan ma ikka paberitele, mis minu arvates seda väärt on. Vahet pole, kes neile pärast veel alla kirjutab. Usun, et suudan enda elus ise otsusi teha ja ei pea neid kuskil foorumis põhjendama. Stiilis \"kus baaris te magamise pealt allkirja andsite\" torked on lapsikud.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X