320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas luutik


    Õhtulehes on juttu selle kirja tegemise tagamaadest! Näitlejad on seekord Leida Peipsi rollis üles astunud! Ju siis läks allkiri enamusel teadmata kohta ja äkki öeldi koguni mõnele eriti asjatundlikule, et kiri on Pohlaku toetuseks.
    Ka Päevalehe kommentaar kirjale oli suht mõistlik. Poleks oodanudki.

    Need kellelet need allkirjad \"välja peteti\" peaksid tegema selle kohta avalduse. Nii kaua kui seda tehtud pole, on kõik allkirjad jõus. Teiseks peaksid inimesed ikka vaatama kuhu nad alla kirjutavad. Kas Ülle on mingi naiivitar vä? Peaks proovima kas saaks temalt allkirja mõne projekti toetuseks
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas luutik


      Ja miks ei võiks Levadia Kingi Spartakilt ära osta? Toetaks sellega ühte andekat Eesti jalgpallurit! Aga ei, nemad tahavad vaid tasuta saada,ise veel armastavad ja tahavad toetada meie jalgpalli! Ainult juttudega toetavad. Abramovits raha kokku ei hoia, kui vaja maksab üle, aga teeb kõik, et vajalik mees saada.
      Üldse oleks huvitav teada, palju neile välismaalt suure palga pealt tulnutele ametlikult ka palka makstakse. Lemsalule näiteks. Zelinski leppis ju 1000 euroga.

      Iga klubi majandab ennast nii nagu ta õigeks peab. Mis see teiste asi on palju Zelinski palka saab? Kuidas on see seotud Aivar Pohlakuga?
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas oku


        Algselt postitas Sen
        Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
        Allkirju annan ma ikka paberitele, mis minu arvates seda väärt on. Vahet pole, kes neile pärast veel alla kirjutab. Usun, et suudan enda elus ise otsusi teha ja ei pea neid kuskil foorumis põhjendama. Stiilis \"kus baaris te magamise pealt allkirja andsite\" torked on lapsikud.

        Ma arvan, et kui oleks foorumis ka allkirja andmise võimalus olemas, oleks 66-le hulgaliselt lisa tulnud.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Pohlaku viimane artikkel mulle täitsa meeldis. Olen ka ise vahel mõelnud eestlase iseloomu ja olemuse peale ja Pohlak on seda täitsa adekvaatselt kirjeldanud. Võtan seda muidugi kui tavalist Pohlaku stiilis lühilugu, mitte vastust avalikule kirjale. Viimast ei ole ta teps mitte.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Kebab


            Algselt postitas lorenzo



            luutik, oled kuulnud sellisest asjast nagu \"igal asjal on piir\"?
            Miks ta peaks vait olema? luutiku kommentaaridega võib nõustuda või mitte nõustuda, kuid mõte on neil alati olemas. Pigem häirib tema opponente see, et tema jutus on pointi ja neile on väga raske vastu vaielda.
            oled valesti aru saanud kahjuks, see lause oli mõeldud vähe teisiti, loe luutiku tekst läbi korralikult, siis saad aru mille kohta see käis..sorry, et ei toonud välja konkreetseid lauseid tsitaadis
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas Kebab


              Algselt postitas lorenzo



              luutik, oled kuulnud sellisest asjast nagu \"igal asjal on piir\"?
              Miks ta peaks vait olema? luutiku kommentaaridega võib nõustuda või mitte nõustuda, kuid mõte on neil alati olemas. Pigem häirib tema opponente see, et tema jutus on pointi ja neile on väga raske vastu vaielda.
              oled valesti aru saanud kahjuks, see lause oli mõeldud vähe teisiti, loe luutiku tekst läbi korralikult, siis saad aru mille kohta see käis..sorry, et ei toonud välja konkreetseid lauseid tsitaadis
              Vabandust. Sain jah valesti aru.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas oku
                Pohlaku viimane artikkel mulle täitsa meeldis. Olen ka ise vahel mõelnud eestlase iseloomu ja olemuse peale ja Pohlak on seda täitsa adekvaatselt kirjeldanud. Võtan seda muidugi kui tavalist Pohlaku stiilis lühilugu, mitte vastust avalikule kirjale. Viimast ei ole ta teps mitte.
                see ei saanudki olla vastus, sest pohlaku lugu ilmus esmaspäevases õhtulehes, üleskutse tuli aga eile õhtul välja.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  “Mina ei ole üldse mures Eesti jalgpalli tuleviku pärast. Eesti jalgpall pole kunagi nii hea olnud kui praegu” / c / DRAAKON

                  Mitte “Eesti jalgpall”, vaid ainult A-koondis.


                  “Enam ei pea koondise mänge vaadates häbi pärast ära surema, sest enam ei istuta umbkaitses 11-st mehega. Kusagil 5 aastat tagasi ei oleks ma uskunud et nii lühikese ajaga Eesti koondis niivõrd arvestatava arenguhüppe teeb nii mängupildis kui ka tulemustes” / c / DRAAKON

                  Kui 5-6 aastat tagasi meie A-koondist koostati spordiprintsiibil, siis arenguhüppe (nii mängupildis kui ka tulemustes) toimuks juba Euro 2000 valiktsüklis.


                  “Ülimalt ajuvaba oleks arvata et ilma Pohlakuta koondis veelgi suurema hüppe oleks teind” / c / DRAAKON

                  Loosung.



                  “Mina olen hoopis rohkem mures Eesti korvpalli pärast” / c / DRAAKON

                  PÕHINÄITAJA-publikuhuvi. Eesti korvpalli pärast (erinevalt Eesti Jalgpalli Meistriliigast ning noorte koondistest) pole mõtet mures olla: Kõrgliiga mängudel tribüünid on üsna alati rahvast täis, meie noorte koondiste mängudel (tööpäevadel !!!) tribüünid 90% rahvast täis, A-koondiste kohta s

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Sats sa jälle lähed teemast välja, tõesti kui võrrelda Eesti korvpalli ja jalgpalli pelgalt publikuhuvist siis on asi nagu korvpalli kasuks, kuid sügavam analüüs ning sellest jääb järgi pelgalt tossav illusioon. Mängu kvaliteet koondiste puhul räägib juba jalgppalli kasuks, tõsi seda põhiliselt koondise tasemel, kuid ega ka klubi tasemel korvpallil midagi hõisata ei ole. Nüüd veel edasi minna ja kui rääkida liigadest ning noortest, siis korvpall ei ole minu arust sugugi heas seisus, kui seda on jalgpall. Tõsi korvpallis hakkab ka noortetöö osaliselt selgemalt välja kujunema, kuid liiga on küll iga aasta nagu mingi imevärd.
                    Ja sinu väide, et põhinäitaja on pelgalt publikuhuvi, on näiline ning lühinägelik. Kui sa olemust ei arenda ega paranda, siis ei ole sul ju varsti ka enam midagi näidata, eksole? Loodame, et paar lähemat aastat toovad ka publikut rohkem kodust jalgpalli kaema, siis ei olegi mõtet sellist võrdlust enam teha.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      “Mängu kvaliteet koondiste puhul räägib juba jalgppalli kasuks, tõsi seda põhiliselt koondise tasemel, kuid ega ka klubi tasemel korvpallil midagi hõisata ei ole» / c/ DREYD

                      Esimest korda elus loen, et kedagi võrdsustab meeskonnade (ERISPORDIALADEST) mängukvaliteeti : )
                      Mis meeskonnal on parem mängukvaliteet:FC LIVERPOOL-l või BC Makkabi-l T. ?


                      “Nüüd veel edasi minna ja kui rääkida liigadest ning noortest, siis korvpall ei ole minu arust sugugi heas seisus, kui seda on jalgpall. Tõsi korvpallis hakkab ka noortetöö osaliselt selgemalt välja kujunema, kuid liiga on küll iga aasta nagu mingi imevärd» / c/ DREYD

                      Minu pärast on kaks näitajat: publikuhuvi (põhinäitaja) ning tulemused ametlikutes mängudes.


                      «Kui sa olemust ei arenda ega paranda, siis ei ole sul ju varsti ka enam midagi näidata, eksole?» / c/ DREYD

                      Õige. Jäätakse näidata ainult võidusoovi.


                      “Loodame, et paar lähemat aastat toovad ka publikut rohkem kodust jalgpalli kaema, siis ei olegi mõtet sellist võrdlust enam teha» / c/ DREYD

                      Loosung. Mis on selle eelduseks ?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        OK Sats, mõni teine kord jälle.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          “Noortetöö (Levadias) on vilets” / c/ LUUTIK

                          Loosung.


                          “Levadia ainult talente meelitavad omale üle Eesti” / c/ LUUTIK

                          FC Levadia püüab iga vanuseklassides esimeseks saama.


                          “Kui Abramovits võimutseb inglismaal, siis Levadia sooviks ilmselt sama teha Eestis“/ c/ LUUTIK

                          Levada areneb FC LEVADIA TALLINN oma rahaga ning mitte riigi/ühiskondlikku ametikohal.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Sats1


                            “Noortetöö (Levadias) on vilets” / c/ LUUTIK

                            Loosung.


                            “Levadia ainult talente meelitavad omale üle Eesti” / c/ LUUTIK

                            FC Levadia püüab iga vanuseklassides esimeseks saama.


                            “Kui Abramovits võimutseb inglismaal, siis Levadia sooviks ilmselt sama teha Eestis“/ c/ LUUTIK

                            Levada areneb FC LEVADIA TALLINN oma rahaga ning mitte riigi/ühiskondlikku ametikohal.

                            Nagu juba olen öelnud on sul sats 1 kinnisidee.Kui sarjad siin Pohlaku pooldajaid siis yks on kindel-sina oled Levada pooldaja.Igast sinu teemast ohkub\"Näe Pohlak ja EJK aga vot Levada ja EJK-see juba oleks midagi\".

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas oku


                              Algselt postitas Sen
                              Ja sorry AiFo, Oku, Vibu, Fitti- kas teid saadi Hellast hundist laua tagant kätte?
                              Allkirju annan ma ikka paberitele, mis minu arvates seda väärt on. Vahet pole, kes neile pärast veel alla kirjutab. Usun, et suudan enda elus ise otsusi teha ja ei pea neid kuskil foorumis põhjendama. Stiilis \"kus baaris te magamise pealt allkirja andsite\" torked on lapsikud.
                              Ma tean väga hästi kus kellega ja millal kohtumas käis. Olen ise nii Kannikuga kui Pohlakuga kohtunud ja rääkinud.
                              Kahju et 4 jalkafänni kellest ma väga lugu pean(aifo, oku, fitti, vibu) on läinud kaasa musta pesu pesemisele ajakirjanduses. Aga ma saan teist väga hästi aru... kust krt te võisite seda teada et see niiviisii serveeritakse.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas Kebab


                                Algselt postitas luutik


                                Õhtulehes on juttu selle kirja tegemise tagamaadest! Näitlejad on seekord Leida Peipsi rollis üles astunud! Ju siis läks allkiri enamusel teadmata kohta ja äkki öeldi koguni mõnele eriti asjatundlikule, et kiri on Pohlaku toetuseks.
                                Ka Päevalehe kommentaar kirjale oli suht mõistlik. Poleks oodanudki.

                                Need kellelet need allkirjad \"välja peteti\" peaksid tegema selle kohta avalduse. Nii kaua kui seda tehtud pole, on kõik allkirjad jõus. Teiseks peaksid inimesed ikka vaatama kuhu nad alla kirjutavad. Kas Ülle on mingi naiivitar vä? Peaks proovima kas saaks temalt allkirja mõne projekti toetuseks
                                Absoluutselt, allkirjad on jõus ja pole mingil juhul vaja neid tühistada. Ma ei usu, et neid allkirju välja peteti, lihtsalt sõber palus kirjutada jne. Kaljuste võinuks lihtsalt öelda : ei kommentaari.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X