320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas zaz


    Algselt postitas luutik

    Ei usu, et lõpetad. Kirjavigu on liialt palju.
    Et enam polnud kuidagi ega midagi arukat teemasse kirjutada, siis kukud mind sõimama?
    Näha jah, et sul kooliharidus alles arengujärgus. Kes sind sõimas? Juhtisin lihtsalt tähelepanu kirjavigadele, mis sinu, kui tulevase koolilõpetaja muretsema peaks panema.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas luutik
      EJLil tuleks siis hakata maksma Florale väljaku ettevalmistamise eest märtsi ja aprillikuus peetavate mängude eest. Samuti tuleks siis ilmselt eraldi leppida kokku selles, kelle kulul toimub võimalik muruvahetus, kui väljak põhjalikult ära rikutakse, mis on varakevadel ja hilissügisel täiesti reaalne.Samuti peaks EJL hakkama maksma renti staadioni ja treeningväljakute kasutamise eest, sest varasemad lepingud vaadatakse ilmselt ümber.
      Võibolla mõtisklen sellel teemal hiljem kunagi pikemalt, kuid minu jaoks on staadionit puudutav küllaltki segane. Nimelt ei suudaks ma Lilleküla statat Flora omaks nimetada, samas ei saa aga ka öelda, et see on nö Eesti Jalgpalli Staadion. Probleemne koht on raha, sest väga suured summad on tulnud mujalt ehk siin tekib olukord, kus staadioni ehitab Florale ka näiteks riik. Kuid see oleks ju mõneti äkki lollus. Või äkki poleks ka. Siiski arvan, et riik ehitas statat pigem Eesti Jalgpallile. Ja vot nii need probleemid tekivad - ehk mina ei suuda küll täiesti kindlalt ja vendunult öelda, et EJL peaks Florale renti maksma. Samas mõistan täiesti, et Flora taskust ei saa ju ka hooldussummad tulla - kui seal keegi teine möllab. Segane asi. Eks mõtlen veel natuke aega ja ehk suudan kasvõi eneses mingile otsusele jõuda.
      Initsiatiivi näitamise eest saab tihtipeale palju võõrast raha.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas jorss
        raimo, enne, kui kohtunike koha pealt sõna võtad küsi ikka pohlaku käest järele. ta nimelt isegi ei häbene seda
        aavo, ühes asjas sai vist alles hiljuti kokku lepitud...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas luutik


          Algselt postitas zaz


          Algselt postitas luutik

          Ei usu, et lõpetad. Kirjavigu on liialt palju.
          Et enam polnud kuidagi ega midagi arukat teemasse kirjutada, siis kukud mind sõimama?
          Näha jah, et sul kooliharidus alles arengujärgus. Kes sind sõimas? Juhtisin lihtsalt tähelepanu kirjavigadele, mis sinu, kui tulevase koolilõpetaja muretsema peaks panema.
          Kui sina tõenäoliselt kopsupõletikus olles ja mõnusa palaviku ning muu jamaga kirjutad paremini, siis on vahva. Mina kirjutan nii ja ei kurda, on ka hullemaid...
          Ja kahju muidugi, et sa ei suuda siis kirjavigadest hoolimata mu jutust tarkuseterasid ja mõtet leida...
          Ja ma ei mõelnudki, et sa mind sõimasid, vaid häbiväärne lugu, et sa laskud sellises diskussioonis isiklikule tasemele jättes kõrvale vaidlusteemad.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas zaz
            Et enam polnud kuidagi ega midagi arukat teemasse kirjutada, siis kukud mind sõimama?
            Ja Raimo! Sina määrad siis mängudele kohtunikke või?
            Igathes usun mina seda mida mina olen kuulnud (päris usaludusväärsetest allikatest, muide) Huvitav oleks teada ka, kuidas sa nii veendunult siis väidad, et asi toimub ausalt ja erapooletult?
            Kui sa praegu 11. klassis õpid, siis võin sulle rahuliku südamega öelda, et olen jalgpalli juhtimisega seotud teemadega kursis ajast, mil sa esimeses klassis tähestikku õppisid.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas Raimo
              Kui sa praegu 11. klassis õpid, siis võin sulle rahuliku südamega öelda, et olen jalgpalli juhtimisega seotud teemadega kursis ajast, mil sa esimeses klassis tähestikku õppisid.
              Sorry, 12ndas käin. Ja lugema õppisin juba lasteaias
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Priva võimalus on minuteada siin foorumis ka täiesti olemas, eriti nendeks puhkudeks, kui põletavaimaks küsimuseks kerkib see, kumb õigemini komasid paneb .
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas zaz
                  Algselt postitas Raimo
                  Kui sa praegu 11. klassis õpid, siis võin sulle rahuliku südamega öelda, et olen jalgpalli juhtimisega seotud teemadega kursis ajast, mil sa esimeses klassis tähestikku õppisid.
                  Sorry, 12ndas käin. Ja lugema õppisin juba lasteaias
                  Tore. Minu sõnum oli siiski see, et ma ei kujunda oma arvamust selle põhjal, mida teised räägivad, vaid mida ise näen ja kogen.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    See kohtunikemääramine on ikka suhteliselt niru variant ja näitab veelkord, et kõik ei ole ikka kõige paremas korras.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Kes ja miks on siin puhastustöö läbi viinud?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

                        Algselt postitas zaz


                        Kes ja miks on siin puhastustöö läbi viinud?
                        Mina kustutasin, tegu oli laimuga.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas oku


                          See kohtunikemääramine on ikka suhteliselt niru variant ja näitab veelkord, et kõik ei ole ikka kõige paremas korras.

                          EJL hakkab varsti kõike otsustama loosi teel.Isegi Eesti Meistri saatus otsustakse loosi teel.Ots on juba kahti tehtud. . .
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Silver


                            Algselt postitas zaz


                            Kes ja miks on siin puhastustöö läbi viinud?
                            Mina kustutasin, tegu oli laimuga.
                            Mida kustutasid? Laimu oleks endalgi huvitav lugeda!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Veidi teisest vaatenurgast

                              Minu arvates näitab Pohlaku kasulikkust-kahjulikkust kasvõi see, et Floral, mis on 10 aastat olnud eestikeelse jalgpalli eestvedaja, on ainult käputäis fänne. Eesti koondise mängudel on üks tribüün täiesti sinine, näiteks Flora sünnipäeval nägin ma seal sektoris ainult 4-ja õrnalt rohelist fänni. Liigamängudel pole ma just ka suurt gruppi inimesi seal kisamas näinud.Kohati nõustu kasvõi Maksimoviga.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas peapall


                                Veidi teisest vaatenurgast

                                Minu arvates näitab Pohlaku kasulikkust-kahjulikkust kasvõi see, et Floral, mis on 10 aastat olnud eestikeelse jalgpalli eestvedaja, on ainult käputäis fänne. Eesti koondise mängudel on üks tribüün täiesti sinine, näiteks Flora sünnipäeval nägin ma seal sektoris ainult 4-ja õrnalt rohelist fänni. Liigamängudel pole ma just ka suurt gruppi inimesi seal kisamas näinud.Kohati nõustu kasvõi Maksimoviga.
                                Aga, kui võtta veelkord teisest nurgast, siis on koondisel jälle hirmpalju fänne. Ja 10 aastat tagasi oli neid hoopis vähem. Kuna Pohlak ka EJLi väidetavalt juhib, siis on tal ju oma edusammud ka ikka ette näidata. Jalkakoondis pakub suht tihti mänge, paljud ilmselt ei fänna klubisid just seetõttu. Levadia ja TVMK edu publiku püüdmisel on samast klassist, kui Floragi. Levadia katse lapsi meelitada lõppes samuti nadilt.
                                Ja Maksimoviga nõustumine on muidugi rumal mõte. Maksimov oleks võinud kavaldada, kuid ta pani täiega, näidates välja, et vihkab mitte niivõrd Pohlakut, kui just kogu Eesti jalgpalli, eeskätt fänne. Loodetavasti fännid, kui juhus tuleb, vilistavad ta korralikult välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X