320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas karneval


    Kas see tähendab, et mõnel inimesel on õigus suure raha eest midagi osta. Õigus, mida tavainimesel ei ole. Ja tavainimene peaks vaatama seda suurt maksmaksjat ülima hardusega. Ja peamine, olema õnnelik, kui ülik rahvaga kirja vahendusel suhtleb.
    Jah..Inimesel on oma raha eest õigus osta midaiganes... kas trammipilet v. maseratti sõltub juba sellest kes Sa oled v. mida oluliseks pead.. Sinu ülejäänud postituse sisu on mulle arusaamatu, kahjuks...
    äkki tahtsid öelda seda, millele eelmise postituse alatoon vihjas.. rikkad on värdjad ja nad tuleks?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Jutt läheb juba liialt Levada, kui väheolulise subjekti suunas, kel on kahtlemata õigus osta , mida tahes ja samuti sellest lehevahendusel kiidelda.
      Sporditähes ilmus huvitav lugu Schwedelt, ei tea, kas see lugu netis ka kuidagi levida võiks? Schwede peaks ise aktiivsem olema oma heade lugude levitamisega netis.
      Samuti esines Sporditähes kriitikaga noortespordi kohta üks allkirjutanu Erki Nool. Sedakorda ta vutti peaaegu ei puuduta, vaid korra toob vuti noortetööd teistele aladele eeskujuks. Aga , eks ta juba kirjale järgnenud kommentaaris vihjas oma viha põhjust Pohlakusse, millel pole vuti arenguga mingit pistmist.
      Loo lõpus Noolelt ka üks hea mõttevälgatus: Kui ees seisavad EOK presidendi valimised, kas siis kuulutatakse kõik alaliidud parimaks! Vihje sellele, et viimasel ajal ei suudeta parimat alaliitu valida, tihti jagavad mitu ala esikohta.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Algselt postitas luutik


        Jutt läheb juba liialt Levada, kui väheolulise subjekti suunas, kel on kahtlemata õigus osta , mida tahes ja samuti sellest lehevahendusel kiidelda.
        Sporditähes ilmus huvitav lugu Schwedelt, ei tea, kas see lugu netis ka kuidagi levida võiks?
        Samuti esines Sporditähes kriitikaga noortespordi kohta üks allkirjutanu Erki Nool.


        uuest nr-st on tutvustus,
        tervikuna saab vast siis, kui arhiivi läheb

        muu hulgas laseb Narmont auklikuks Märtini,
        Martinson on Shmiguni suhtes skeptiline (edakub siiski ka pos.variandi)

        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          1
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Lugege Kesknädalat ka.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              off....ma tunnen, et ma pole midagi kaotanud ajast, mil lõpetasin sporditähe tellimise. Peale kõiki neid aastaid...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                Algselt postitas luutik


                Lugege Kesknädalat ka.
                Aga miks mitte lüüa Kannikut tema enda relvaga. Pohlak võtku Edgar enesega punti ja siis ei suuda Kannik ja co seda laviini eest, mis sealt peale lendab, kuhugile põgeneda. Vaene Kannik pühitakse maa pealt minema lihtsalt. irw.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Algselt postitas Bobik


                  off....ma tunnen, et ma pole midagi kaotanud ajast, mil lõpetasin sporditähe tellimise. Peale kõiki neid aastaid...
                  Ja mida oled võitnud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik v

                    Algselt postitas luutik


                    Algselt postitas Bobik


                    off....ma tunnen, et ma pole midagi kaotanud ajast, mil lõpetasin sporditähe tellimise. Peale kõiki neid aastaid...
                    Ja mida oled võitnud?
                    Lihtne vastus. Raha, kokkuhoid.

                    P.S. Mina tellin, viimast pole jõudnud lugeda.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      Algselt postitas Martin


                      Algselt postitas luutik


                      Algselt postitas Bobik


                      off....ma tunnen, et ma pole midagi kaotanud ajast, mil lõpetasin sporditähe tellimise. Peale kõiki neid aastaid...
                      Ja mida oled võitnud?
                      Lihtne vastus. Raha, kokkuhoid.

                      P.S. Mina tellin, viimast pole jõudnud lugeda.
                      asi on ikka nii mõttetuks kujunenud, tõsiselt lahja on ST

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        Pigem on ta huvitavamaks muutunud. Teema läheb päris põhjalikult teemast välja.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                          pean siinkohal ka võtma sõna Sporditähe kaitseks. Nimelt mulle väga meeldib Ja tellin, ei kahetse samuti

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik v

                            Link EPLi
                            Aivar Pohlak mängib staadionil võõra varaga
                            Jalgpalliklubi Flora tahab alaliidule rentida ruumid, mis kuuluvad riigile.

                            Aivar Pohlak tahab Lilleküla jalgpallistaadionil teha tehinguid ruumidega, mis ei kuulu talle ega jalgpalliklubile Flora, vaid riigi enamusosalusega aktsiaseltsile Lilleküla Jalgpallistaadion. Rahandusministri hinnangul on tegevus seadusevastane.

                            Pohlak tegi möödunud aasta lõpus jalgpalliliidu juhatusele ettepaneku, et jalgpalliliit ostaks ära seni liidu kasutuses olnud ruumid Lilleküla staadionil. Pohlak tegi selle ettepaneku jalgpalliklubi Flora esindajana, kuid jättis avamata tõiga, et ruumid ei kuulu mitte jalgpalliklubile, vaid AS-ile FCF Lilleküla Jalgpallistaadion.

                            Riigil on selles aktsiaseltsis 63,17 protsendi suurune osalus. Otsuseid saab vastu võtta vaid nõukogu otsusel, kuhu kuuluvad kaks Flora ning kaks riigi esindajat. Otsuste tegemiseks on vaja kolme häält.


                            Sõerdi kiri
                            Plaanist teada saanud rahandusminister saatis jalgpalliliidule kirja, kus hoiatas, et “nimetatud objekt ei kuulu mittetulundusühingule, vaid AS-ile FCF Lilleküla Jalgpallistaadion, mille 63,17% aktsiate omanik on Eesti riik ja mille põhikirja kohaselt võib aktsiaseltsile kuuluvat vara võõrandada vaid aktsiaseltsi nõukogu otsusega.”
                            Aktsionäride ja aktsiaseltsi vahelisi suhteid reguleeriva raamlepingu kohaselt tekiks jalgpalliklubil õigus rendilepinguid sõlmida siis, kui aktsiaseltsi ja jalgpalliklubi vahel sõlmitaks operaatorleping, ütles minister Aivar Sõerd kirjas. Seda lepingut pole Pohlak seni sõlmida soovinud, kuna see kitsendaks tema tegutsemist staadionil.

                            Riigi ja Pohlaku vahel sõlmitud raamleping ütleb, et staadion antakse jalgpalliklubi kasutusse 14 aastaks tasu eest, mis võimaldab katta kõik aktsiaseltsi kulud. Seega ei saaks jalgpalliklubi ka siis, kui tal oleks õigus ruume edasi rentida, teha seda tänase seisuga pikemaks perioodiks kui 12 aastat.

                            Kui ruumide müük enam kõne alla ei tulnud, otsustas Pohlak raha teisel moel kätte saada, surudes möödunud reedel jalgpalliliidus läbi otsuse, et pind renditakse jalgpalliliidule 94 aastaks hinnaga 5,5 miljonit krooni (pluss käibemaks) ja raha makstakse kohe.

                            Ettepanekule olid vastu juhatuse liikmeid Eiki Nestor, Indrek Kannik ja Andrus Kuusmann, jäädes vähemusse ning pälvides Pohlaku pahameele.

                            Eesti jalgpalliliidu presidendi Indrek Kanniku sõnul oli tegemist olemuselt ebaeetilise tehinguga: kuna jalgpalliliit on vahendanud palju FIFA raha, oleks moraalne, kui pinnad saaks tasuta ning maksma peaks ainult kommunaalkulude eest.

                            FCF Lilleküla Jalgpallistaadioni nõukogu esimehe Kaie Karnioli kinnitusel on Pohlak käitunud täielikult väljaspool raamlepingu ja enda volituste piire. Aktsiaseltsi nõukogu pole rendilepinguks luba andnud. Aivar Pohlakult eile kommentaare saada ei õnnestunud.



                            Minister: seadusevastane tehing
                            •• Lepingut Eesti Päevalehe teada veel sõlmitud ei ole. Kui see sõltub rahandusminister Aivar Sõerdist, siis seda ei sõlmitagi.
                            •• “Kavatseme riigi huvide kaitseks rakendada kõiki õiguslikke vahendeid. Ruumide rendileandmine on selgelt seadusvastane, väljudes igapäevase seaduspädevuse raamest,” ütles rahan-dusminister Aivar Sõerd eile.
                            •• Sõerd lähtub riigi kui kaasomaniku huvidest, mida pole lepingust tulenevalt arvestatud. Ta teeb etteheite ka algse raamlepingu suunas: “Omaette teema on riigipoolse investeeringu tegemine, sest minu hinnangul pole 2004. aastal sõlmitud aktsionäride leping riigi huvidega kooskõlas.”
                            •• Küsimusega tegeldakse laiemalt ja selleks oleks vaja ka riigikontrolli või kohtu hinnangut. Sõerdi sõnul on selge ka see, et varasemate tehingute pinnal on riigi huve keerulisem kaitsta, kuid selleks tuleb kasutada kõiki vahendeid.



                            FIFA raha ei tohi haihtuda
                            Peeter Küttis, Jalgpalliliidu juhatuse liige
                            Hetkel on selline olukord, et FIFA on meile mingi raha ette näinud, mis on vaja ära kulutada. Muidu see raha põhimõtteliselt haihtuks. Miks arvatakse, et see summa läheks isiklikult Pohlaku arvele? Pohlak on lihtsalt Eesti jalgpalliliidu asepresident. Kui AS FCF Lilleküla Jalgpallistaadion otsust aktsepteerib, siis saadakse ilmselt ka raha.


                            Ei pea rentimist otsatarbekaks
                            Eiki Nestor, Jalgpalliliidu juhatuse liige
                            Esialgu seisis jalgpalliliidu juhatuse viimase koosoleku päevakorras ruumide omandamine. Punkt vormistati ümber rendilepinguks. Mina hääletasin vastu, kuna ei pea rentimist otstarbekaks. Ei oska öelda, milleks FIFA abiraha oli ette nähtud, selle siht- otstarve võib olla teistsugune.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              Lugupeetud Luutik!


                              Kui see ei ole labane, nõuka stiilis suli panemine, siis mis see on?
                              Aivar Pohlak ei taju, kus ta elab. Siiani on ühiskond hoidnud võimaluse piires selliseid suletud uste taga. Ma mõtlen oma sõnu täiesti tõsiselt.
                              Ja olen pettunud.
                              Idealistist on saanud suvaline/tavaline eesti tross.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                                naljakas, miks küll Pohlak ise omale auku kaevab..igatahes kommentaari temalt ootaks huviga..ja miks ka mitte luutikult
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X