320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

    ...Hetkel on selline olukord, et FIFA on meile mingi raha ette näinud, mis on vaja ära kulutada. Muidu see raha põhimõtteliselt haihtuks.....

    vot see on lause..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

      Jumal Sa näed ja Sa ei mürista!
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

        Algselt postitas oku


        Jumal Sa näed ja Sa ei mürista!
        see müristamine ei ole nii lihtne

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

          Kõik see on ju poliitika!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

            Algselt postitas luutik


            Kõik see on ju poliitika!
            Halleluuja!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

              Minu arvates on tegu hüva plaaniga. FIFAle tehakse lihtsalt rehepappi. Kannik on lihtsalt liiga rumal, et skeemist aru saada.
              Lühidalt- FIFA eraldas sihtotstarbeliselt EJLile ruumide tarbeks 400 000USD.
              Nüüd võtame selle raha vastu. Kõik võidavad- EJL ei pea kolima, riigi ja Flora ühine AS saab tulu. Raha jagatakse vastavalt osalusele.
              Põhimõtteliselt ei muutu midagi, ainult FIFA 400 000 USD on kasutatud otstarbekalt
              Ma ei saa aru, mille ümber siin kisendatakse..... .

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik v

                Algselt postitas luutik


                Kõik see on ju poliitika!
                ma juba teadsin mis siin vastuseks tuleb

                luutik, sonastan ma su motet valesti?- see on poliitika, pohlak on kull valesti kaitunud, aga hetke juhid on veel halvemad ja neil on rohkem asju hinge taga. ja seeparast tuleb pohlak edasi pukki panna, sest tal on koige vahem hingel.

                kas sa akki ei leia, et voiks panna pukki mehe, kel akki pole mingit habiplekki?

                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                  Üks väike mõte veel- uskuge seda, mida lehest loete Valige kohe pool ja kukkuge tümitama

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik v

                    Algselt postitas troll


                    Üks väike mõte veel- uskuge seda, mida lehest loete Valige kohe pool ja kukkuge tümitama
                    aga miks mitte? ajakirjandus on ju avalik ja selliste valede alusel on voimalik kohtusse kaevata. pohlak nagu umber ka ei lukka, hoopis avaldab oma lobusaid ullitisi delfis

                    voi mis ma sinu arvust peaks sellest arvama? samamoodi voiks ma oelda, et pohlak on sulle ajupesu teinud
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      Algselt postitas troll


                      Üks väike mõte veel- uskuge seda, mida lehest loete Valige kohe pool ja kukkuge tümitama
                      aga miks mitte? ajakirjandus on ju avalik ja selliste valede alusel on voimalik kohtusse kaevata. pohlak nagu umber ka ei lukka, hoopis avaldab oma lobusaid ullitisi delfis

                      voi mis ma sinu arvust peaks sellest arvama? samamoodi voiks ma oelda, et pohlak on sulle ajupesu teinud
                      Loe see lugu uuesti läbi. Kus on mõni vale ? Kõik on kenasti kirjas, kuid tendentslikult. Kannik sosistas Garelile kõrva ja vaene mees sattus orki. Kirjutas selgelt kallutatud loo.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                        Lorenzo tahab aga jälle kedagi pukki panna. Kedagi ei panda pukki, vaid valitakse. On alati valitud ja lo-oodetavasti ka edaspidi. Kuid lorenzo ilmselt tahaks ikka kedagi paika panna. Nagu Hohlovgi, öeldes, et miks mitte Kannik, unustades ära, et kannik ju kord juba \"pandi\" pukki, kus ta siiamaani asub.
                        See lugu ise algas ju aasta alguses. Nüüd siis tehti artikkel valmis. Kes vähe kogenum on, see teab küll mismoodi suur poliitika käib ja väike ka. Ja kohtusse andmine on muidugi hea variant! tüüpiline loll, kes arvab, et kohtuskäik aitab. Siis kordab iga ajaleht pika protsessi vältel mõnuga varemilmunud lugu, kuna tsiteerimise eest tavaliselt karistust ei tule.
                        Meenutage Oti ja Remsu kohtuskäimisi. Pidevalt toonitasid enamus lehti, mida ikka ott ütles ... , kuid nüüd , kui enam ei korrata seda tsitaati, siis olen selle juba ära unustanud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik v

                          Algselt postitas luutik


                          Lorenzo tahab aga jälle kedagi pukki panna. Kedagi ei panda pukki, vaid valitakse. On alati valitud ja lo-oodetavasti ka edaspidi. Kuid lorenzo ilmselt tahaks ikka kedagi paika panna. Nagu Hohlovgi, öeldes, et miks mitte Kannik, unustades ära, et kannik ju kord juba \"pandi\" pukki, kus ta siiamaani asub.
                          See lugu ise algas ju aasta alguses. Nüüd siis tehti artikkel valmis. Kes vähe kogenum on, see teab küll mismoodi suur poliitika käib ja väike ka. Ja kohtusse andmine on muidugi hea variant! tüüpiline loll, kes arvab, et kohtuskäik aitab. Siis kordab iga ajaleht pika protsessi vältel mõnuga varemilmunud lugu, kuna tsiteerimise eest tavaliselt karistust ei tule.
                          Meenutage Oti ja Remsu kohtuskäimisi. Pidevalt toonitasid enamus lehti, mida ikka ott ütles ... , kuid nüüd , kui enam ei korrata seda tsitaati, siis olen selle juba ära unustanud.
                          Luutik, ma ei mangi sonade mangu, minu jaoks vahet pole kas pukki pannakse voi valitakse, kui sinu jaoks on, siis vabandan sinu silmis ebatapsuse eest ja olgu ta siis valimine, mote jaab minu silmis samaks. ja ei meeldi mulle ei kannik ega levada. pooldan kedagi erapooletut.

                          ja Trollile- kas rahandusminister vassib selle otsustusoiguse ule? kui ei, siis piisab esialgu mulle juba sellest faktist. kui ma olen firmas, kus mul on 2/3 osalus ja haaled on pooleks ning otsustamisel peab olema enamusotsustus ja kui siis vahemus teeb hoopis tagantselja otsusi, siis mul pole lihtsalt sonu. voi kuidas kommenteerid? nagu ma aru saan on see tanapaeva uhiskonnas vist taiesti normaalne, tuleb valja
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                            Algselt postitas troll


                            Minu arvates on tegu hüva plaaniga. FIFAle tehakse lihtsalt rehepappi. Kannik on lihtsalt liiga rumal, et skeemist aru saada.
                            Lühidalt- FIFA eraldas sihtotstarbeliselt EJLile ruumide tarbeks 400 000USD.
                            Nüüd võtame selle raha vastu. Kõik võidavad- EJL ei pea kolima, riigi ja Flora ühine AS saab tulu. Raha jagatakse vastavalt osalusele.
                            Põhimõtteliselt ei muutu midagi, ainult FIFA 400 000 USD on kasutatud otstarbekalt
                            Ma ei saa aru, mille ümber siin kisendatakse..... .
                            Sorry OT pärast..
                            .. sooviksin tervitada metsavargaid põlvamaalt..mul on olemas jumala hea skeem olemas, kuidas mingitele idikatele tünni teha..lisaks tervitan veel offshorkade kasutajaid tallinnast, ja üldse igasuguseid skeemimeistreid.. jõudu siis kavalpeadele..

                            kas Te ikka olete kuulnud, et Meiusil ja Samusenkol on plaan Eestis jalga lasta.. ning soome margad pidid kah käibelt ära kaduma..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                              runno!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?\'

                                Kui me ajalehes esitatud süüdistuste pärast poliitikud vangi paneksime, oleks meil juba viies põlvkond poliitikuid ametis. Paraku on enamus esimese põlvkonna omasid ikka ametis.
                                Kui vaadata avaliku kirja ilmumisaega, siis tuli see just siis, kui selgus Inglismaa, kui rahalaeva saabumise fakt. Eks nüüdne \"skandaal\" ole seotud läheneva konferentsiga. On ju poliitika tavaliselt sellise stsenaariumiga. Ja jalgpall on seotud suure poliitikaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X