320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    huvitav kui oleks monel teisel klubil samuti selline suur staadionikompleks ja ka ruumid, siis kas oleks olnud ka voimalik, et EJL-i ruumid oleks olnud seal?
    Kindlasti oleks kolitud Maarjamäele, kuna seal ilus tammik, aga paraku ei saanud nii kaua oodata.

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Ruume oleks saanud mujale ka rentida. Aga otsutati siis ju Arena kasuks, kuna nii sai Flora ka raha.
      Kas sinu arvates on paha, kui EJLi ruumid asuvad riigi esindusstaadionil?

      Kommentaar


        EJLi ruumid võiks olla ikka kuskil erapooletumas kohas, kuskil linnas, kontoris.

        Midaiganes.

        Kommentaar


          EJL on ühiskondlik ühing ning teeb mis tahab (Põhikirja, EV seadusandluse ja UEFA/FIFA eeskirjade piirides).

          EJL võib rentida ruume kus tahes ning niipalju eest tahes. Peaasi- tegevus Põhikirja, EV seadusandluse ja UEFA/FIFA eeskirjade piirides.

          Kommentaar


            JOKK jätta!

            Mul ei ole selle vastu midagi, urmar, et EJL ruumid asuvad Eesti esindusstaadionil. Samas ei leia ma ka, et nad ilmtingimata seal peaksid asuma. Ja selle vastu on mul küll midagi, et sinna koliti peamiselt selleks, et Flora saaks selle raha endale.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              JOKK jätta!

              Mul ei ole selle vastu midagi, urmar, et EJL ruumid asuvad Eesti esindusstaadionil. Samas ei leia ma ka, et nad ilmtingimata seal peaksid asuma. Ja selle vastu on mul küll midagi, et sinna koliti peamiselt selleks, et Flora saaks selle raha endale.
              Miks just peamiselt raha pärast, kuigi väga oluline, et raha, mida maksta, ikkagi jalgpallile jääks. Asukoht on ikka väga hea ju. Selles, et sulle ei meeldi, et Flora raha sai, see on juba sinu probleem. Mulle jälle väga meeldib see asi. Peaasi, et raha ei läinud mõnele suvalisele büroorentijale.

              Kas ei oleks üldse aeg juba lõpetada see Flora vaenamine, ka Levadial on ju vaja tugevat konkurenti Eesti liigas, aga millegipärast suudavad flora fännid (peale minu , aga ma püüan end parandada ) väga viisakalt teiste klubide tegemistest kirjutada, aga teiste klubide fännid ajavad oma joru ikka edasi. Kuigi juba mitu aastat ei soosi kohtunikud mitte üks gramm Florat, aga isegi Rüütli suvatses eelmisel aastal kirjutada, et kohtunike värk on Flora määrata . Juba kolmes viimases omavahelises mängus Flora-Levadia vahel lööb otsustava värava mängu lõpus penaltist Nahk, aga ikka keegi vestab mingist jamast.

              Kommentaar


                imelik vingu-vingu jah. Teadupoolest on EJL kes ka organsieerib Eesti koondise mänge ning loomulikult on kõige tähtsamad igasugsued valikmängud ja teadupärast peetakse need kõik ka Alekal. Siis vist nats loogiline ka sedapidi, et EJL asub seal ja üldse on EJL olnud ka igalpool mujal linna peal ju. Ilmselt paljud siin neid aegu ei mäleta, aga varasemad pinnad olid kõike muud kui töökeskkonna sõbralikud ja loomulikult ei hakka liit selleks mingeid ulmelisi summasid välja käima, et olla uhkes büroohoones. Nii et lambad söönud ja hundid rahul. Või kui keegi väga vinguda tahab, siis vinguge teemal, miks meil noortetöö nii nigel on vms.

                Kommentaar


                  EJL ruumid on igati õiges kohas, sest EESTI KOONDISE kodustaadion on ARENA. Ning mina kui mitte Flora fänn siiski tunnistan, et just nemad teevad parimat noortetööd jalgpallis. Pohlak kui klubi omanik on OK aga kui ühe klubi omanik on ka EJL kõrgemal positsioonil kui teiste klubide omanikud, siis see on jah vastukarva.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    EJL ruumid on igati õiges kohas, sest EESTI KOONDISE kodustaadion on ARENA. Ning mina kui mitte Flora fänn siiski tunnistan, et just nemad teevad parimat noortetööd jalgpallis. Pohlak kui klubi omanik on OK aga kui ühe klubi omanik on ka EJL kõrgemal positsioonil kui teiste klubide omanikud, siis see on jah vastukarva.
                    Milles see parim noortetöö väljendub ?
                    Mingit jura tuleb sellelt Kehtna konveierilt. Mingid Kamsid , Ahjuperad ja Reinumäed. ptui
                    Enim noori on Floral trennides küll, aga seni nähtu põhjal tundub, et neil on palju kvantiteeti aga vähe kvaliteeti

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Milles see parim noortetöö väljendub ?
                      Mingit jura tuleb sellelt Kehtna konveierilt. Mingid Kamsid , Ahjuperad ja Reinumäed. ptui
                      Enim noori on Floral trennides küll, aga seni nähtu põhjal tundub, et neil on palju kvantiteeti aga vähe kvaliteeti
                      flora noortetöö on suht null old ikka, häid mehi sealt ikka ei tule andekad noored on hetkel vaid levadia süsteemis (tänud tiidusele vms heale treenerile)...flroa süsteemis on neid noori hulgi jah aga kvliteet on jama

                      Kommentaar


                        Tiiduse taolisel ei tohiks üldse treenimise õigust olla.Võib-olla on ta end veidi parandanud,kuigi kaheldav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                          Tiiduse taolisel ei tohiks üldse treenimise õigust olla.Võib-olla on ta end veidi parandanud,kuigi kaheldav.
                          ei tea miks ei tohiks? see mis ta kunagi tegi see selleks, ainuke treener eestis kes toodab häid noori hulgi, selline mees peaks olema noortekoondiste juures, ta võib omapärane olla aga tulemused räägivad iseenda eest

                          hetke noortekoondiste treenerid on häbipleksiks meie jalgpallile

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            flora noortetöö on suht null old ikka, häid mehi sealt ikka ei tule andekad noored on hetkel vaid levadia süsteemis (tänud tiidusele vms heale treenerile)...flroa süsteemis on neid noori hulgi jah aga kvliteet on jama
                            Häbi võiks olla ka pideva vingumise eest sellel flora noorte teemal, viimati suutis Flora meeskonnaga, kus enamuses oma kasvandikud, ilusasti super-Levadiale vastu saada. Õiglane tulemus oleks viik olnud, penalti oli isegi teate, selline kahtlasevõitu. Seejuures oli Levadia optimaalses koosseisus, nagu nad enne mängu väitsid, aga Floral puudusid põhiründajad ja veel nii mõnigi mängumees.
                            Tsitaat: Läheme mängule optimaalse koosseisuga, eesmärgiks on võit,” selgitas Prins.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Häbi võiks olla ka pideva vingumise eest sellel flora noorte teemal, viimati suutis Flora meeskonnaga, kus enamuses oma kasvandikud, ilusasti super-Levadiale vastu saada. Õiglane tulemus oleks viik olnud, penalti oli isegi teate, selline kahtlasevõitu. Seejuures oli Levadia optimaalses koosseisus, nagu nad enne mängu väitsid, aga Floral puudusid põhiründajad ja veel nii mõnigi mängumees.
                              Tsitaat: Läheme mängule optimaalse koosseisuga, eesmärgiks on võit,” selgitas Prins.
                              Teeks nagu nii, et sa ei ajaks (tõenäoliselt meelega) sassi põhimõtteliselt väga erinevaid asju. Ehk räägi aiast, mitte aia kõrval olevast metsast.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Teeks nagu nii, et sa ei ajaks (tõenäoliselt meelega) sassi põhimõtteliselt väga erinevaid asju. Ehk räägi aiast, mitte aia kõrval olevast metsast.
                                Nüüd suutsid ikka väga selgelt midagi väljendada. Hea, et mind kõrgelt hindad, aga paluks siiski madalamalt võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X