320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Eks need proovijad postitati varem või hiljem kõik Eestisse tagasi ka, aga kõik neist ei laekunud mitte enam Florasse.
    PS
    Zahost on küll kahju, milline mees ikkagi, ja samas ta ei sobinud Kuveidi šeikidele.

    edit: see post on urmarile
    No ära ikka liialda, palju mängib neid ikkagi väljas edasi ka ja kui keegi pensioeelikuna tagasi tuli, ega see ei vähenda head müügitööd. eriti, kui võrrelda teiste klubide olematu eduga müümisel, mis küll ei olegi nende eesmärk. Osaliselt muidugi seetõttu, et viinamarjad on hapud.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      seda pead küll jelle käest küsima
      Miks meie ajakirjanikud ei küsi ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        Miks meie ajakirjanikud ei küsi ?
        küsi siis ajakirjanike käest, miks nad ei küsi!

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          No ära ikka liialda, palju mängib neid ikkagi väljas edasi ka ja kui keegi pensioeelikuna tagasi tuli, ega see ei vähenda head müügitööd. eriti, kui võrrelda teiste klubide olematu eduga müümisel, mis küll ei olegi nende eesmärk. Osaliselt muidugi seetõttu, et viinamarjad on hapud.
          No Zahost on tõesti kahju küll. Saanuks ta Vapruse vastu mängida, lisanuks omalt poolt Flora kasuks 10 tabamust. Ja olnuks jälle 17:0 ning asja maailma kõige efektiivsema väravaküti nimetusele. Kuigi, Sina, urmar, taandasid oma kibeda või hapu vastuse selle teise Z-tähega algavale jalgpallurile, kes nüüd kepsutab peakonkurendi ridades ja vahel endist leivaisa väravatega kostitab.

          Kommentaar


            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
            Minu arust põhjendas urmar täna paari tunni eest väga hästi aru, miks Florale kuidagi ei tule kasuks, kui nende mängijad niisama pinki käivad soojendamas välismaal. Kogemusi välismaal hangib Flora oma mängijaile muid kanaleid (loe: agendi abil) pidi.

            Endiselt ootan kelleltki vastust selle kohta, miks Pohlak "tegelikult" peaks koondise koosseisu tahtma Flora mehi toppida. Kas ta on kuidagi erilisem kõigist nendest klubiomanikest, kes oma mängijaid vigastusriski pärast ei taha koondisemängudesse lasta?
            akki kusid Pohlaku kaest miks tal seda vaja on? omad kahtlused oleme juba siin esitanud. ja vastukusimuseks- kas toesti on nii, et uhegi teise Eesti klubi omanikud ega treenerid ei taha oma mangijaid koondisesse anda? et Jelle kusib ja ainult Pohlak on nous, samas Levadia, TVMK ja teised saadavad Jelle pikalt? naiteks sellesama Posti ja Ahjupera geisi puhul.

            ja ma kordan veelkord- ma ei alahinda mingi agendi lobitood ja selle tulemuslikust, aga ma arvan ka et koondise eest mangimine ei ole ka paris 0 mojuga mone mangija muugi puhul. iseasi muidugi kuivord oluline on see mone mangija puhul. loeb ju ikkagi mingil maaral ka palluri tuntus ja mis sa ise arvad kuidas meie pallurid koige paremini rahvusvahelisele pildile satuvad? ma tahan oelda luhidalt, et meest metsast sa ju ikkagi ei muu. eriti nagu siin ka eelnevalt mainiti, et turul kova konkurents. aga ok, kakelda ma ei viitsi, las jaada sulle oma arvamus, mulle oma arvamus.
            ja ma ei arva, et POhlak igal pool puldis on, et see on normaalne. EJL-i juhtkond peab olema erapooletu iga oma liikme suhtes.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Jah, ma ka ei viitsi rohkem kakelda.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                "EJL-i juhtkond peab olema erapooletu iga oma liikme suhtes" /c/ LORENZO

                EJL-i juhtkond arvad, et meie jalgpall on "tõuseteel" (noortejalgpall ka) ning pole vaja vana korda lammutada.

                Kommentaar


                  Ma ka ei viitsi siin kakelda, mingit kibedat meelt Z. suhtes ei oma, just seepärast, et ta Floras ei mängi. Pole minu teha, et Flora poliitika on selline, et vanu tagasi eriti ei taheta. Ka siinsed kribajad peaksid sellega kursis olema, mitte targutada mõnede mängijate mängukoha üle.

                  See sõltumatuse jutt on ka jama. Pohlakust sõltumatumat on raske leida. Kes ei usu, siis nende ümberveenmisel ei näe ma mõtet.

                  Kommentaar


                    MTÜ Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) eelmise aasta auditeeritud majandusaasta aruandest selgub, et liit vaevleb majandusraskustes, mis audiitori hinnangul seab kahtluse alla alaliidu edasise tegevuse.


                    Jääb vaid oodata millal Pohlak tuleb välja jutuga a la - Kannik on süüdi, et olukord selline on.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      tervitaks urmarit muidugi...



                      sellises olukorras on muidugi ainuõige 100 aasta üür ette ära maksta

                      Kommentaar


                        Äripäevast leiab ka Sedini kommentaari:

                        Kommentaar
                        Pjotr Sedin
                        EJLi asepresident

                        Majandusaruanne näitab neid summasid, mis on juhatusega otsustatud ja ka kinnitatud, nii et sellega on kõik korras. Rahapuudus pole mitte ainult EJLi, vaid kogu spordi probleem, sest oleme kõik mittetulundusühingud. Me sõltume sponsorite, linna ja riigi finantseerimisest, mis ei ole suur. Riik toetab kõige rohkem kergejõustikku, meeskonnaalade summad on palju väiksemad.

                        Ma ei saaks ka öelda, et jalgpalliliidu situatsioon on kõige halvem. Kui on nii suur miinus, siis on vaja seda kuidagi kompenseerida, aga ma ei näe siin ka midagi kriitilist.
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          siin ka vist Pohlaku kasi mangus, et just Flora mangu naidatakse ETV-s. mismoodi see kull peaks jalgpalli ja Balti liigat populariseerima, kui jalle on monus pakk tulemas? oleks voinud siis Levadia, TVMK, voi kasvoi Transi mangu naidata, kus vahemalt eesti meeskond voitlemas.

                          keegi teab, mis mange ETV uldse ule kannab tulevikus veel?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            siin ka vist Pohlaku kasi mangus, et just Flora mangu naidatakse ETV-s. mismoodi see kull peaks jalgpalli ja Balti liigat populariseerima, kui jalle on monus pakk tulemas? oleks voinud siis Levadia, TVMK, voi kasvoi Transi mangu naidata, kus vahemalt eesti meeskond voitlemas.

                            keegi teab, mis mange ETV uldse ule kannab tulevikus veel?
                            Mina ei usu väga, et karvase käsi on mängus. Flora ja Skonto mäng peaks muidu ju just olema üks balti liiga naelu, kui Flora asja tõsiselt võtaks. Minu mäletamist järgi näidatakse lähitulevikus ka Levadia mängu.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              siin ka vist Pohlaku kasi mangus, et just Flora mangu naidatakse ETV-s. mismoodi see kull peaks jalgpalli ja Balti liigat populariseerima, kui jalle on monus pakk tulemas? oleks voinud siis Levadia, TVMK, voi kasvoi Transi mangu naidata, kus vahemalt eesti meeskond voitlemas.

                              keegi teab, mis mange ETV uldse ule kannab tulevikus veel?
                              pakuks,et 22.mai TVMK-Ekranas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                                pakuks,et 22.mai TVMK-Ekranas
                                Pigem ikka 22.mai Žalgiris-Levadia
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X