320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma ei tea, mis repressioone kardavad Levadia esindajad? Ettevaatlikult küll, aga isiklikult Levadagi isegi näeb Pohlakut parima mehena presidendipostil. Mida tal karta oleks?
    Arvan, et Levadia hääletus Pohlaku kasuks-SILMANÄHTAVA (!!!) olukorra kindlustamiseks ning võib olla tänu Balti Liiga eest.

    Mina arvan, et Pohlak on parim mees EJL presidendi kohal olukorras kui EJL ja FCF on üks ja sama. Kõik teavad et Ta on №1 ning tuleb andma Temale ametiposti mis ta on tegelikult võtnud kaua aega tagasi .

    Kommentaar


      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
      Räägin veel kord-hääletus on lahtine ! LAH-TI-NE !!! Sa TÕSISELT (!!!) arvad et salajase hääletuse puhul saame sama tulemust nagu lahtisel ?
      Klubide juhtidel on repressioonidehirm. Küsi neid ise.
      Õudsad vandenõuteooriad hakkavad jälle pihta.
      Asi olnuks väga lihtne - mõni EJLi liikmesklubi, nt Levadia, võinuks üldkogul presidendikandidaadiks seada mõne juhatusse kuuluva Pohlaku oponendi. Nt Nestori. Seejärel saanuks nõuda ka salajast hääletust.
      Ja kõik, kes kardavad Pohlaku karvast kätt, saanuks anda hääle Nestori poolt hääle või üldse mitte hääletada.
      Kui aga keegi hakkab rääkima juttu, et ükski klubi ei julgenud repressioonide või mille iganes kartuses teist kandidaati esitada, siis on Pohlak kõvem mees kui Hitler ja Stalin kokku. Huvitav, et mõni meeskond julgeb palliplatsil veel Florat võita, kartmata Pohlaku verist kättemaksu.
      Pigem tasub mõelda sellele, et ehk on ka Levada mõistnud, et Pohlak on hetkel sobivaim president.
      Edit: ja ongi ju loomulik, et kui nt Pohlak on Balti liiga käivitamise eestvedaja, Levadia saab sellest kasu (kas rahalist või rahvusvaheliste mängude näol), siis hääletatigi Pohlaku poolt. Nii nagu mina hääletasin valimistel poliitiku poolt, kes võib Riigikogus minu huvisid kaitsta.

      Kommentaar


        raimo, ütlesid väga hästi praegu.
        sats sa oled ikka veel kadedam inimene kui enne arvata võis. pimesi vihkamine teadmata mida ta üldse teeb. väidad (ja veel mitmed) et on piduriks jnejne aga näed kui palju asju meil pidevalt on juurde tulnud (seda sa ei taha ju tunnistada) ja kas mõni teine oleks sellega hakkama saanud? tegelt võiksid siis juba ise mõne kandidaadi välja pkkuda kellel oleks sama palju ja tähtsaid sidemeid ja keda kuulaksid ka väljaspool eestit olevad jalgpallitegelased ja kellel oleks ülevaade kogu süsteemi kohta mitte ainult enda klubi kohta jnejnejne. palun ütle üks kandidaat ja saada see siis näiteks levadia (oled levadia toetaja?) juhtkonnale või kellele iganes ja vaatame mis saab.

        Kommentaar


          "näed kui palju asju meil pidevalt on juurde tulnud (seda sa ei taha ju tunnistada) ja kas mõni teine oleks sellega hakkama saanud?" (c) BALLAK

          Loosungid.
          Kas Sina ning Urmar olete lauanaabrid?

          "tegelt võiksid siis juba ise mõne kandidaadi välja pkkuda kellel oleks sama palju ja tähtsaid sidemeid ja keda kuulaksid ka väljaspool eestit olevad jalgpallitegelased ja kellel oleks ülevaade kogu süsteemi kohta mitte ainult enda klubi kohta jnejnejne. palun ütle üks kandidaat ja saada see siis näiteks levadia (oled levadia toetaja?) juhtkonnale või kellele iganes ja vaatame mis saab" (c) BALLAK

          Ütlen VEEL KORD (!)-mina arvan, et Pohlak on parim mees EJL presidendi kohal "EJL ja FCF on üks ja sama" olukorras.

          Mina olen pallurite vaid mitte ML meeskonna toetaja. Toetan Reimi, Dmitrijevi, Nahki.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
            1) Loosungid.
            Kas Sina ning Urmar olete lauanaabrid?

            2) Ütlen VEEL KORD (!)-mina arvan, et Pohlak on parim mees EJL presidendi kohal "EJL ja FCF on üks ja sama" olukorras.
            1) mul pole õrna aimugi kes urmar reaalses elus on, võib-olla tean teda aga foorumi nime järgi ei tea. lisaks veel et kas ma ütlesin midagi valesti selle lausega? kui siis mida ja põhjendaks ära ka ehk räägid mis tegelikult on kui mina ütlesin valesti.

            2) kui ta on hetkel parim mees seal siis miks on vaja vinguda sel teemal et ikka ei taha pohlakut sinna ja tänna jne?

            kas sa selle lausega "flora ja ejl on üks ja sama" mõtled seda et mõned inimesed töötavad mõlemas kohas või?

            miks pohlak siis sinu arvates ainult siis parim lahendus on nagu sa väitsid "flora ja ejl on sama"? et kui oleks nii et flora oleks miskine esiliiga meeskond siis pohlak enam ei sobiks sinna? miks ta siis enam ei sobiks sinna? mida ta siis teisiti teeb?

            Kommentaar


              Algselt postitas bollocks Vaata postitust
              miks pohlak siis sinu arvates ainult siis parim lahendus on nagu sa väitsid "flora ja ejl on sama"? et kui oleks nii et flora oleks miskine esiliiga meeskond siis pohlak enam ei sobiks sinna? miks ta siis enam ei sobiks sinna? mida ta siis teisiti teeb?
              Miks, miks, miks. Nii palju küsimusi ja nii vähe vastuseid. Miks on Pohlakul habe? Miks kannab ta +25 temperatuuriga lambanahast vesti? Miks banaanid parasvöötmes ei kasva? Miks Raimo kunagi naisi ei saa? Võib-olla ongi parem, kui osa küsimusi vastuseid ei saa. Kuula onu Kuivikut: ära koorma oma aju mõttetu faktilise rämpsuga ja meid oma läbuga.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                Miks, miks, miks. Nii palju küsimusi ja nii vähe vastuseid. Miks on Pohlakul habe? Miks kannab ta +25 temperatuuriga lambanahast vesti? Miks banaanid parasvöötmes ei kasva? Miks Raimo kunagi naisi ei saa? Võib-olla ongi parem, kui osa küsimusi vastuseid ei saa. Kuula onu Kuivikut: ära koorma oma aju mõttetu faktilise rämpsuga ja meid oma läbuga.
                esiteks võid putsi käia (sa ütlesid ju minu kohta bollocks)

                teiseks ma rääkisin praegu satsiga mitte sinuga

                kolmandaks mille kuradi pärast ma ei või küsida?

                neljandaks kust otsast on faktide küsimine läbu (mis ajast)?

                viiendaks teema ei olnud selles et ma tahan teada miks sats nii arvab vaid selles et keegi sõimab pohlakut ilma igasuguseid konkreetseid fakte välja toomata (inimese maine halvendamisel peaks ka fakte välja tooma mitte lihtslt lambist halvustama eelaimduste tõttu) ja räägib mingit kahtlast txti nagu see viimane oli et "pohlak sobib ejl presidendiks kõige paremini ainult sellepärast et ejl ja flora on sama" ja kui me siit võtame sellest sõnast kinni et sellel juhul sobib aga et kui sama ei oleks et siis nagu enam ei sobigi.....miks ei sobi siis enam? mida ta siis teeb või ei tee mõlemil juhul. jutt on mõtetu kui fakte ega mitte halligi pole.

                Kommentaar


                  Kui sa räägid satsiga, tee seda PMide teel.

                  Aitäh.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kui sa räägid satsiga, tee seda PMide teel.

                    Aitäh.
                    räägin satsiga ja räägin seda siin teemas kuna see käib sellesse teemasse. gorillade ja ahvide toit lihtsalt tuli vahele lõugama lambist mingit möla ja sõimama. kui keegi näeb viga saab parandada, tähelepanu juhtida veale või täpsustuseks midagi lisada (nagu seda tegi raimo). milleks see foorum muidu olemas on siis kui mitte suhtlemiseks. igatahes mitte sõimamiseks ja provotseerimiseks nagu seda just mister banana tegi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas triobet
                      eks igaühel ole oma arvamus. sa peaks rahulikult võtma natukene. jutt ei käi sinust vaid pohlakust siiski. proovi aru saada, et kõik inimesed ei arva nagu sina. suur osa su argumentidest on õiged, osa minu arust ka mitte, kuid ma ei hakka selle pärast sind " haigeks tüübiks" sõimama.

                      eks see selline olukord ongi praegu eesti jalgpallimaastikul. osa inimesi pooldab pohlakut, osa mitte. kui flora välja jätta, siis jah ..jalgpalliliidus on pohlaku töö korralik siiski vist. vähendab ta üritab midagigi. ei meeldi see Kanniku mahategemine, ei saa aru mis mõte sellel enam on.

                      ma tahaksin siiski teada, kas teie arvates pole imelik, et kui keegi koondisest saab vigastada, siis enamasti valitakse asendaja florast. nt post, ahjupera....korra oli( u21 vastu vist) nimekirjas ka Vanna. aga ju siis jelle arvas et nende mängijate kaasamine on vajalik. lihtsalt natukene imelik/kahtlane see tundub.

                      kokkuvõtteks- inimesed võtke rahulikult. kõik ei saagi samamoodi möelda.
                      vabandus, läksin jah veidi liiale aga see txt lihtsalt ajas juhtme nii kokku kui vähegi sai et flora ei ole noor meeskond ja muu selline.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        esiteks

                        teiseks

                        kolmandaks

                        neljandaks

                        viiendaks
                        Sa ükskord rääkisid, et Aff tunnistas sind täitsa normaalseks. Aga äkki küsid talt uuesti, saad rahustit sellisteks ärevateks momentideks nagu praegu.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                          Sa ükskord rääkisid, et Aff tunnistas sind täitsa normaalseks. Aga äkki küsid talt uuesti, saad rahustit sellisteks ärevateks momentideks nagu praegu.
                          ärev moment - kes siin nüüd sõimama tuli bollocksiks??? iga inimene saab vihaseks sellepeale, ütle tänaval suvalisele inimesele näkku bollocks (sellisele kes ka tähendust teab) ja vaata mis juhtub. ma arvan et kui meesterahvale ütled kes ei ole sinust nõrgem annaks sulle vasta hambaid selle eest. sa peaks mingeid ravimeid võtma et sellist läbu mitte kirjutada täiesti lambist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Mis seal vahet on? Fakt on see, et ametis on uus president ja nüüd saime Balti noortekarika, millest varem vaid unistasime ja enamus mittejalgpallikommentaatoreid alavääristasid kogu aeg Eesti jalgpalli noortetööd, kusjuures enamasti toodi põhjuseks noortekoondiste saavutuste puudumine ja ka seda, et enamuses noortest koosnev Flora ei suuda kogenud mängijatest ja paljudest eksfloralastest koosnevaid klubisid Eestis edestada.
                            Kui räägime noortest siis vii end kurssi mida teevad Operi jalgpallikooli üks noorte meeskond. Nad mängivad aasta vanematega ja enamasti võidavad. Oma vanuste seas pole neile vastaseid Eestis. Alles käisid Ahvenamaal ja tulid sealt tagasi neljanda kohaga (kaotati kolmanda koha mäng penaltitega). Osavõtjaid oli üle 70 meeskonna ning see oli rahvusvaheline turniir. Poisid mängisid esmakordselt elus 1000 pealtvaataja ees Ahvenamaa esinus staadionil. Pohlak ei ole nendega kuidagi seotud.

                            Kommentaar


                              triobet, seda et publikut rohkem juurde tuleks seda ma kohe mitte ei usu. aga sisestaadionide kohta kas mitte kotkas pole meie esimest jalka sisehalli? aga see et meeskond on noor ütleb juba see fakt et keskmine vanus on 21.7.....vanake reim ka lõpetab järgmine aasta mis teeb veelgi nooremaks nii et ei saa vist öelda et ei ole noor meeskond.

                              Kommentaar


                                habe, ma ei saa hetkel aru miks sa seda järsku hakkasid rääkima (mingist operi jalkakooli meeskonnast) ja selle teksti lõpus lause "pohlak ei ole nendega kuidagi seotud"? ei leia hetkel lüli viimase lause, sellele eelnenud lausete ja tsiteeringu vahel. oli see mingi mõttega või lihtsalt andsid teada et selline asi toimub/toimus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X