320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Eesti jalgpall areneb paremini ja jõudsamalt seal, kus Pohlaku kätt juures ei ole.
    Vot see on küll huvitav väide. Faktid on vist säärane defitsiit, et ei vääri siin kulutamist?

    Või on tegemist peene vihjega, justkui Eestis jalgpall ei arenegi, sest Pohlak on igal pool pukis? See oleks küll õudne, sest nüüd hakkab UEFA kaudu vist kogu Euroopa vutt ikaldama.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      corinthian

      mis seal vahet on kas flora kulul või riigi kulul või mõne firma kulul? kui aretas riigilt või mõnelt firmalt raha jalgpallile kas see on siis halb sinu meelest või? tule taevas appi!

      ma ei mõelnud eestisiseseid turniire vaid noorte em ja mm valiktsüklid ja muu sarnane (kas tõesti tead eestis toimuvast nii vähe ja siis hakad veel vaidlema?). siseturniirid kus osalevad vaid eesti väiksemad klubid toovad sinu arvates välismaal eestile suurt mainet juurde või (ma ütlesin veel spetsiaalselt ühe lause ka et turniirid mis TOOKSID EESTI KAARDILE JA TÕSTAKSID EESTI JALGPALLI MAINET - nüüd ikka lugesid selle lause läbi?)? pole midagi öelda lihtsalt kui läbi ei loeta ja hakatakse vastu vaidlema ilma teadmata millest räägitakse.

      mina sulle 10 palli ja sina mulle hääl - ma tsiteerin seda sinu lauset mis sa oma postis just kirjutasid: "mida ta kusagil saunaskäivate naiste käest kuulnud on ja siin absoluutse tõe pähe serveerida püüab". seda mõtet ka kõik pohlaku vihkajad kasutavad ainult, muud neil polegi. sa veel ise ka ütlesid välja et väidad.

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Vot see on küll huvitav väide. Faktid on vist säärane defitsiit, et ei vääri siin kulutamist?

        Või on tegemist peene vihjega, justkui Eestis jalgpall ei arenegi, sest Pohlak on igal pool pukis? See oleks küll õudne, sest nüüd hakkab UEFA kaudu vist kogu Euroopa vutt ikaldama.
        Seal oli üks postitus kus ma ütlesin, et Operi jalgpallikooli noored saavutasid hea koha rahvusvahelisel turniiril. See oli toodud näitena, et noorte töö on teistes klubides isegi parem kui Floras, kus Pohlak juhib kõike. Pisut pikem tagasi vaade oleks mõtekas enne kirjutamist, vabandust kui mõnele segaseks jäi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          corinthian


          ma ei mõelnud eestisiseseid turniire vaid noorte em ja mm valiktsüklid ja muu sarnane (kas tõesti tead eestis toimuvast nii vähe ja siis hakad veel vaidlema?). siseturniirid kus osalevad vaid eesti väiksemad klubid toovad sinu arvates välismaal eestile suurt mainet juurde või (ma ütlesin veel spetsiaalselt ühe lause ka et turniirid mis TOOKSID EESTI KAARDILE JA TÕSTAKSID EESTI JALGPALLI MAINET - nüüd ikka lugesid selle lause läbi?)? pole midagi öelda lihtsalt kui läbi ei loeta ja hakatakse vastu vaidlema ilma teadmata millest räägitakse.
          oeh... lootusetu juhtum. kahjuks
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Algselt postitas aiFo Vaata postitust
            oeh... lootusetu juhtum. kahjuks
            On ka selliseid kahjuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Seal oli üks postitus kus ma ütlesin, et Operi jalgpallikooli noored saavutasid hea koha rahvusvahelisel turniiril. See oli toodud näitena, et noorte töö on teistes klubides isegi parem kui Floras, kus Pohlak juhib kõike. Pisut pikem tagasi vaade oleks mõtekas enne kirjutamist, vabandust kui mõnele segaseks jäi.
              üks fakt??? ainult üksainus fakt??????? ja isegi see fakt ei ole mitte midagi väärt. tead miks? see on täpselt sama öelda nagu just sats kirjutas et keegi olevat öelnud et näed levadia võitis twentet ja newcastlei käest ei saanud sauna ja järelikult on eesti liiga parem kui hollandi liiga ja peaaegu sama mis inglise liiga. tegemist on ÜHE juhusega.
              arumaisaa kuidas saab öelda üldse sellist asja et kui pohlaku kätt mängus pole siis läheb väga hästi......no aga siis peaks ju väga paljudel sitaks hästi minema ju kuna pohlak ei oma kõiki eesti klubisid jne ju. BTW see mis sa rääkisid sellest operi mingist noortemeeskonnast, võtan siis lahti selle lehekülje ja hakkan vaatama neid välismaiseid turniire mida sa kiitsid et võidavad jne.....mida ma näen.....kolme vanusegrupi omad kelle kohta info üleval oli (välismaised turniirid).....parim tulemus oli eelviimane koht (kõikidel oli sama seis võiks mainida). kus on siis see sinu palju kiidetud ja väga tugevaks tiimiks (välismaa suhtes) peetud nortemeeskond?

              Kommentaar


                Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                oeh... lootusetu juhtum. kahjuks
                äkki seletad lähemalt mitte ei kirjuta mõtetuid lauseid mis ei ole halligi väärt? seletad äkki lollile lapsele ka ära siis? ega EJL'l pole mitte mingit kohustust nii paljusid turniire korraldada aga näed võetakse asi ette ja tehakse ära. mis sa arvad et naiste u17 koondiste valiktsükli mängude korraldamisest on kõik väga huvitatud või näiteks (valikgrupi mängud siis mitte finaalturniir et keegi valesti ei loeks et äkki mõtlen tervet turniiri)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello
                  vesi peale,vesi peale,nii halvale kui heale aga ikka vesi peale...
                  Ja et teemasse ka panna siis-teine päev hakkab alles pärast 45-ndat õlut sarve.Aga miks see on nii kuji tegemist on tasuta kupongidega ja kas muidu hakkaks ka sarve kui ma sullis ostaks?
                  jaja-küsimused tahavad vastuseid
                  on sinulla nyt krapula tai oikein iso krapula? vesi ei ole oikein hyvä - otta uudet olut, niin krapula ei tule.

                  Kommentaar


                    ballack, keeda endale teed. ja küpsist võta, see rahustab.
                    ausalt.
                    A.P tegevus on iseenesest sedavõrd intrigeeriv ja põnev arutleda, et Su poolt pakutud "dünaamika" lisamine sellele pigem kahandab vaidluse kvaliteeti kui kasvatab seda.

                    tahad näiteid?
                    Kumb edendab rohkem Eesti jalgpalli mainet, kas kaotus stiilis 2:8 mõnel korraldatud "U tontteabmis" valiktturniiril, pealtvaatajaks 1/20 noortetreeneritest ja mõned lojaalsed sõbrad-tuttavad või paarikümne välismaalt saabunud pois- ja tüdrukkonna osalemisel korraldatud turniir, kus "omad" mõnes vanusegrupis finaali ja teises lausa karikani jõuavad, poole kuni saja kohaliku jalgpallisõbra silme all?

                    Mul on hüpotees, mille ma viskan õhku ilma, et ma oleks uurinud tausta(ehk, mind selle eest ristile riputada ärge proovige): kas pole nii, et korraldatud noorte- ja lasteturniiridel ei läinud Elisa kirjaga rohelistes särkides mänginud noortel teps mitte kõige paremini?
                    Tõesti, ma väga loodan, et FC Flora noormängijad olid tegelikult turniiride peremehed ja korjasid suure osa saadaolevatest karikatest.....
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uvv Vaata postitust
                      ballack, keeda endale teed. ja küpsist võta, see rahustab.
                      ausalt.
                      A.P tegevus on iseenesest sedavõrd intrigeeriv ja põnev arutleda, et Su poolt pakutud "dünaamika" lisamine sellele pigem kahandab vaidluse kvaliteeti kui kasvatab seda.

                      tahad näiteid?
                      Kumb edendab rohkem Eesti jalgpalli mainet, kas kaotus stiilis 2:8 mõnel korraldatud "U tontteabmis" valiktturniiril, pealtvaatajaks 1/20 noortetreeneritest ja mõned lojaalsed sõbrad-tuttavad või paarikümne välismaalt saabunud pois- ja tüdrukkonna osalemisel korraldatud turniir, kus "omad" mõnes vanusegrupis finaali ja teises lausa karikani jõuavad, poole kuni saja kohaliku jalgpallisõbra silme all?

                      Mul on hüpotees, mille ma viskan õhku ilma, et ma oleks uurinud tausta(ehk, mind selle eest ristile riputada ärge proovige): kas pole nii, et korraldatud noorte- ja lasteturniiridel ei läinud Elisa kirjaga rohelistes särkides mänginud noortel teps mitte kõige paremini?
                      Tõesti, ma väga loodan, et FC Flora noormängijad olid tegelikult turniiride peremehed ja korjasid suure osa saadaolevatest karikatest.....
                      Segane jutt, küllap õllesummeri pärast.

                      Kommentaar


                        "Vaat mina ka ei ole aru saanud miks need valimised pole salajased ?" (с) Rein

                        Täpiliste repressioonide jaoks

                        Kommentaar


                          muidugi urmar, kui tekstist aru ei saa, on muidugi kirjutaja purjus, aga mitte lugeja naturaalne idioot näiteks, eksju?
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Üldiselt tuleks minu arvates see teema sellisel moel siin sulgeda. lepime kokku, et Aivar Pohlaku "isikliku küsimuse" arutamine ei ole väga nutikas. ammu on möödas ilmselt aeg, kus see mees üksinda on kogu organisatsioon. Jah, muidugi püüab AP tõmmata võrdusmärki enese ja EJL-i vahele ja tegelikult õigesti teeb. Parem on lasta rünnata ühte isikut, kui tervet või osa organisatsioonist. Selline asajde käsitlemine aitaks jõuda kunagi tõeliselt ka nendeni, kes oma töös tõesti suuri vigu teevad. Parimaks ja elementaarsemaks näiteks on lugu Piiroja kaartidega. Rünnati Pohlakut, aga tegelikult ei saanud me teada, kes see jopski oli, kelle töö oli tegemata.
                            Olen kuulnud klatši, et see oli siin esinev urmar.

                            AP teeb muidugi õigesti, et ta ennast esitab organisatsioonina. Analoog on meil ju poliitikast hästi teada, ühe partei esimees saab regulaarselt meedias põlvega ja allapoole vööd, samas teeb partei valimistel häid tulemusi. Osaliselt teeb just kahjutundest antud häälte abil.
                            Mida umbsem on meie teadmine EJL-ist seda vähem see organisatsioon muutub suunas, mida ootab fännide armee. Mida rohkem on arvamusteavaldamist laial pinnal seda paremaks saab tegelikult meie kodumaine jalgpall.

                            Ehk oleks aeg lõpetada paigaltammumine ning ning murda välja olukorrast, kus jalgpall on sisuliselt nn "ühe mehe teema"?
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              "miks noormängijate tase on läinud alla - sellel teemal ei hakka vaidlema kas on läinud alla või teiste tase tõusnud)" (c) Ballak

                              Huvitav. Mis sa arvad “teiste tase tõusnud” all ?

                              "vaata kui palju mängijaid on välismaale läinud tänu pohlaku tutvustele näiteks"(c) Ballak

                              Pallurite müük-Pohlaku ERABISNIS.

                              "vaata kuidas uusi staadione tehakse (kes jälgib seda, et kui mõni uus staadion on kerkimas mõnel väiksemal klubil et kuidas aidata seda toetada, kotka välistaadion oleks hea näide)"(c) Ballak

                              Sina segad väljakute stadioondega.
                              Väljakute ehitamise kulud (lõviosa) kannavad kohalikud võimuorganid vaid mitte EJL.

                              "kuidas arendatakse eesti väiksemate kohtade jalgpalli (eraldi bussid trennidesse, eraldi jalgpalliklassid jne)" (c) Ballak

                              Väga, VÄGA (!!!) huvitav teada kus ning mis mahus?

                              "alecoq arena - pohlak ütles väga õieti: kas keegi oleks siis aidanud finantseerida staadioni ehitust kui oleks ÕIGE hind kohe alguses öeldud?" (c) Ballak

                              Alecoq Arena- kahjumiga projekt. Pakku ärimehi finanseerida näiteks autovõidusõidu kompleksi ehitamist…

                              "vaata kui palju on organiseeritud erinevaid noorte turniire eestis! ilma pohlakuta poleks pooltki seda ma julgeks väita"(c) Ballak

                              Sa oled vist Marsi elanik : ) Sorry.

                              "kus oleks balti liiga kui pohlakut poleks?"(c) Ballak

                              2000 või 2001 a. Pohlak oli Balti Liiga vastu.
                              Ta nõustus Balti Liigaga tänu survele FC Levadia ning FC TVMK juhtkonnade poolt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                                Selline asajde käsitlemine aitaks jõuda kunagi tõeliselt ka nendeni, kes oma töös tõesti suuri vigu teevad. Parimaks ja elementaarsemaks näiteks on lugu Piiroja kaartidega. Rünnati Pohlakut, aga tegelikult ei saanud me teada, kes see jopski oli, kelle töö oli tegemata.
                                Olen kuulnud klatši, et see oli siin esinev urmar.
                                Ja selline on siis meie nn uuriv ajakirjandus, kuuleb kuskil klatši või ilmselt mõtleb selle ise soovitu pähe välja ja siis esitab seda siin.
                                Kuulud ju ka nende uurijate hulka, või millalgi kuulusid vähemalt. Pole muidugi ime, kui enam ei kuulu. Igatahes, enne, kui siin absurdset klatši avaldad võiksid ikka veidi tausta ka uurida.

                                Küllap on selle hetkelise nõtruse peamine põhjendaja liigsuur õllekogus, mille oled aegade jooksul kaaninud. Muud põhjust ei oska arvata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X