320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas uvv Vaata postitust
    Kumb edendab rohkem Eesti jalgpalli mainet, kas kaotus stiilis 2:8 mõnel korraldatud "U tontteabmis" valiktturniiril, pealtvaatajaks 1/20 noortetreeneritest ja mõned lojaalsed sõbrad-tuttavad või paarikümne välismaalt saabunud pois- ja tüdrukkonna osalemisel korraldatud turniir, kus "omad" mõnes vanusegrupis finaali ja teises lausa karikani jõuavad, poole kuni saja kohaliku jalgpallisõbra silme all?

    Mul on hüpotees, mille ma viskan õhku ilma, et ma oleks uurinud tausta(ehk, mind selle eest ristile riputada ärge proovige): kas pole nii, et korraldatud noorte- ja lasteturniiridel ei läinud Elisa kirjaga rohelistes särkides mänginud noortel teps mitte kõige paremini?
    Tõesti, ma väga loodan, et FC Flora noormängijad olid tegelikult turniiride peremehed ja korjasid suure osa saadaolevatest karikatest.....
    Arvan endiselt, et autor on seda kirjutades laksu all olnud, kuna kasvõi selline lausekatke:"... poole kuni saja kohaliku..."

    Neid hüpoteese armastad jah õhku visata, ilma uurimata. Ei hakka minagi suurelt uurima, lisan sulle näiteid Elisa kirjaga poistevõistkondade tulemustest Eesti noorteliigades kevadringi järel:
    A2 Esiliigas on FC Flora I võistkond kindel liider, + 6 järgmisega
    B2 Esiliigas FC Flora liider, +4 järgnevaga
    C1 Esiliigas jagab FC Flora koos FC Levadiaga 2-3 kohta

    Niipalju selgituseks ka, et A1 vanuseklassis floralased ei osale, kuna selleealised mängivad erinevates meestevõistkondades ja B1 klassis Floral võistkonda pole, kuid selle vanuse parimad mängivad teiste vanuste all, kusjuures parim neist Henrik Ojamaa lahkus just Inglismaale.

    Kas said nüüd veidi targemaks?

    Kommentaar


      urmar, foorumis teavad paljud, et Sa töötad jalgpalliliidus. Mõtle natuke sellepeale, et siin kirjutades jätad mulje, et kõik mõtlevad liidus nii nagu Sina: tean kõigist paremini mis on õige, teiste nõu kuulda ei võta.
      Ja kes midagigi üritavad soovitada, neid kohe kukud solvama. See ei ole sugugi hea...

      Kommentaar


        Algselt postitas räim Vaata postitust
        urmar, foorumis teavad paljud, et Sa töötad jalgpalliliidus. Mõtle natuke sellepeale, et siin kirjutades jätad mulje, et kõik mõtlevad liidus nii nagu Sina: tean kõigist paremini mis on õige, teiste nõu kuulda ei võta.
        Ja kes midagigi üritavad soovitada, neid kohe kukud solvama. See ei ole sugugi hea...
        Pole asi nii hull midagi, lihtsalt uvv ajab pläma ja see pole mingi heasoovlik jutt. Otsi mõni näide, kus ma viimase 1,5 aasta jooksul olen kedagi põhjuseta solvanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Otsi mõni näide, kus ma viimase 1,5 aasta jooksul olen kedagi põhjuseta solvanud.
          Sa räägidki positiivset ja sõbralikku juttu, aga kahjuks on enamus sellest täiesti vale jutt.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Arvan endiselt, et autor on seda kirjutades laksu all olnud, kuna kasvõi selline lausekatke:"... poole kuni saja kohaliku..."

            Neid hüpoteese armastad jah õhku visata, ilma uurimata, see on sulle kogu aeg omane olnud. Ei hakka minagi suurelt uurima, lisan sulle näiteid Elisa kirjaga poistevõistkondade tulemustest Eesti noorteliigades kevadringi järel:
            A2 Esiliigas on FC Flora I võistkond kindel liider, + 6 järgmisega
            B2 Esiliigas FC Flora liider, +4 järgnevaga
            C1 Esiliigas jagab FC Flora koos FC Levadiaga 2-3 kohta

            Niipalju selgituseks ka, et A1 vanuseklassis floralased ei osale, kuna selleealised mängivad erinevates meestevõistkondades ja B1 klassis Floral võistkonda pole, kuid selle vanuse parimad mängivad teiste vanuste all, kusjuures parim neist Henrik Ojamaa lahkus just Inglismaale.

            Kas said nüüd veidi targemaks?
            Ummike.

            Ma vaataks asja rohkem kvaliteedilise poole pealt. Miks nn noortekoondises on ainult Flora poised nn kohatäiteks. Ühtegi liidrit sealt süsteemist tulnud pole kui just Raplamaa ja Viljandimaa staarid välja arvata paari aasta tagusest U21-st.

            Noortekoondiste liidrid:
            U21 (1984) – Vassiljev,Klavan, Kink,Purje,Enar
            U21 (1986) - Saag,Teniste,Sass Puri,
            U19 (1989) – Komarov,Morozov,Zenjov
            U17(1991) – Kõrtsmik,Teino

            Nüüd sinu enneolematule Flora noortetööle jälle vihjates. Ainukesed pundid mis viimasel ajal ka tasemel on olnud on Kristali(92) ja Zauri(90) pundid. Kirstal muidugi haibib oma noori poisse ka, kuid eks need pudenevad enamuses kõik ka välja. Samas mõned väga head poised seal tõesti on. Ja siis see enneolematu Zauri 90 punt, kus ka Henrik välja on kasvanud. Sealt vast ainult Anier on ennast tõestanud ka kõrgemal tasemel kui noorteliiga.

            Aga nüüd ma olen surmkindel, et sa hakkad aga nüüd jälle mingit uut pläma ajama, kuna siin on sind jälle kenasit paika pandud eelnevate postituste poolt

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Ummike.

              Ma vaataks asja rohkem kvaliteedilise poole pealt. Miks nn noortekoondises on ainult Flora poised nn kohatäiteks. Ühtegi liidrit sealt süsteemist tulnud pole kui just Raplamaa ja Viljandimaa staarid välja arvata paari aasta tagusest U21-st.

              Noortekoondiste liidrid:
              U21 (1984) – Vassiljev,Klavan, Kink,Purje,Enar
              U21 (1986) - Saag,Teniste,Sass Puri,
              U19 (1989) – Komarov,Morozov,Zenjov
              U17(1991) – Kõrtsmik,Teino

              Nüüd sinu enneolematule Flora noortetööle jälle vihjates. Ainukesed pundid mis viimasel ajal ka tasemel on olnud on Kristali(92) ja Zauri(90) pundid. Kirstal muidugi haibib oma noori poisse ka, kuid eks need pudenevad enamuses kõik ka välja. Samas mõned väga head poised seal tõesti on. Ja siis see enneolematu Zauri 90 punt, kus ka Henrik välja on kasvanud. Sealt vast ainult Anier on ennast tõestanud ka kõrgemal tasemel kui noorteliiga.

              Aga nüüd ma olen surmkindel, et sa hakkad aga nüüd jälle mingit uut pläma ajama, kuna siin on sind jälle kenasit paika pandud eelnevate postituste poolt
              No kes siin siis mind paika pannud on? Kus kohas need 90 aasta poisid siis ikka ennast näidata on saanud, kui noorteliigas? Paned ka loosungeid?
              Ja mingist enneolematust noortetööst ma ka rääkinud justkui ei ole, lihtsalt tõin välja mõnede puntide kohad liigades. Kui midagi enneolematut, siis võiks muidugi meenutada aastalõpu turniiril Florat saatnud enneolematu edu noorteturniiridel.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                No kes siin siis mind paika pannud on? Kus kohas need 90 aasta poisid siis ikka ennast näidata on saanud, kui noorteliigas? Paned ka loosungeid?
                Ja mingist enneolematust noortetööst ma ka rääkinud justkui ei ole, lihtsalt tõin välja mõnede puntide kohad liigades. Kui midagi enneolematut, siis võiks muidugi meenutada aastalõpu turniiril Florat saatnud enneolematu edu noorteturniiridel.
                Ma ei pane mingeid loosungeid.
                Ehk siis Esiliigas?
                Poisid(Zauri 90) enamus ju regatud esiliiga satsi "warrior", kuid midagi märkimisväärset nad teha pole ikka suutnud.
                Millal viimati mõni särav isiksus ja pallur tuli välja Flora süsteemist, kes kohe ka EL või ML tasemel mänge näidanud ?

                Kommentaar


                  Kahjuks on Urmar oma idiootsete postitustega suutnud muuta jalgpalliliidu veel ebameeldivamaks kui kunagi varem. Ükskõik kui konstruktiivne kriititka ka pole, ikka vaja õigustada, lahmida ja kritiseerijaid purjus inimesteks pidada.
                  haige, minu meelest.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    Ma olen ka seda teemat juba paar aastat jälginud ning ei hakka plämaga kaasa kaagutama,vaid asun urmari poolele.Toetan tema seisukohti,minu arust ta ei aja vaenulikku ja valet juttu.Ja kui midagi teisiti arvan,siis ütlen talle ja ta vastab,mitte ei lahmi teda idioodiks.
                    Aga mõned on siin küll jutupaunikud ja Kroonika ajakirjanikud koos oma villase ibaga,sealjuures veel ilged oletusi tegevad isad ka,et käsen-poon-lasen a'la lõpetame teema nagu oleks siinse foorumi president.
                    Uvv ka,mis sa ajad mingit doktorikraadi taga või teed poliitilist teadustööd,et oma tähtsa võõrsõnadest kubiseva kirjatööga,mille saavutamiseks ei tule ainult õlut juua,kellelegi ära tahad panna.Natuke vale koht ei ole jalkafoorum,kus sellist võõrsõnaleksikoni vajavat seosetut sokki ajada.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma ei pane mingeid loosungeid.
                      Ehk siis Esiliigas?
                      Poisid(Zauri 90) enamus ju regatud esiliiga satsi "warrior", kuid midagi märkimisväärset nad teha pole ikka suutnud.
                      Millal viimati mõni särav isiksus ja pallur tuli välja Flora süsteemist, kes kohe ka EL või ML tasemel mänge näidanud ?
                      Tegelikult mängib Warrior suhteliselt korralikult Esiliigas.

                      Kuid tuleb tunnistada, et Prasi näol on tegemist targa inimesega ja tema argumente on raske ümber lükata. Tuleb veidike mõelda ja alati ei mõtlegi välja. Kui vaid poleks seda liigset pessimismi.
                      Prasi puhul pole ka vaja karta, et ta minu juttusid hoopis vastupidi tõlgendab, nagu indrek teha armastab. Näiteks vihkab Indrek jalkaliitu ja ajab selle siis osaliselt või koguni täiega minu süüks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Ma olen ka seda teemat juba paar aastat jälginud ning ei hakka plämaga kaasa kaagutama,vaid asun urmari poolele.Toetan tema seisukohti,minu arust ta ei aja vaenulikku ja valet juttu.Ja kui midagi teisiti arvan,siis ütlen talle ja ta vastab,mitte ei lahmi teda idioodiks.
                        Aga mõned on siin küll jutupaunikud ja Kroonika ajakirjanikud koos oma villase ibaga,sealjuures veel ilged oletusi tegevad isad ka,et käsen-poon-lasen a'la lõpetame teema nagu oleks siinse foorumi president.
                        Uvv ka,mis sa ajad mingit doktorikraadi taga või teed poliitilist teadustööd,et oma tähtsa võõrsõnadest kubiseva mulaga,mille saavutamiseks ei tule ainult õlut juua,kellelegi ära tahad panna.Natuke vale koht ei ole jalkafoorum,kus sellist seosetut sokki ajada.
                        Väga tore on lugeda ka toetavat. Oleme varasemal ajal vist ka nagistanud, aga soliidne inimene saab sellest üle.
                        Ja saage indrekud ometi sellest üle, et keegi, kes töötab mingit moodi EJLi heaks, omab ometigi õigust siin osaleda. Eriti veel siis, kui isik on nö tuvastatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Väga tore on lugeda ka toetavat. Oleme varasemal ajal vist ka nagistanud, aga soliidne inimene saab sellest üle.
                          Ja saage indrekud ometi sellest üle, et keegi, kes töötab mingit moodi EJLi heaks, omab ometigi õigust siin osaleda. Eriti veel siis, kui isik on nö tuvastatud.
                          Amet ei riku meest. Nii kaua kuni mees head tööd teeb las teeb edasi aga kui kisub valesti siis on aeg ametit vahetada. Kui Urmar on EJL-s ja suudab seal oma suunda ajada, mis loodetavasti viib Eesti jalgpalli edasi las töötab. Ma ei nõustu Urmari vaadetega aga ma austan teda piisavalt sest tal on samasugune õigus oma arvamust avaldada nagu minul siin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Amet ei riku meest. Nii kaua kuni mees head tööd teeb las teeb edasi aga kui kisub valesti siis on aeg ametit vahetada. Kui Urmar on EJL-s ja suudab seal oma suunda ajada, mis loodetavasti viib Eesti jalgpalli edasi las töötab. Ma ei nõustu Urmari vaadetega aga ma austan teda piisavalt sest tal on samasugune õigus oma arvamust avaldada nagu minul siin.
                            No suuna ajamine on muidugi palju öeldud, aga muidu on kõik ilusasti kirjutatud. Jääb üle nõustuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas triobet
                              U19 -Luts, Anier
                              U17-Stepanjan.... Ojamaa ei olegi sinu arvates liidrite hulgas. see minu arust näitab kõigile siin väga hästi, et sinu arusaamine jalgpallist pole just parim.
                              Õigus, unustasin egomehed Lutsu ja Henriku. Ja mis Anieri puutub siis tema on selgelt ülehinnatud mängija. Mängija kes on siis väga osav kui pall on meie koondise käes.Kas domineerime mänge tavaliselt?

                              Triobet ja mis väljendab ideaalset arusaamist jalgpallist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas triobet
                                Miks nad siis egomehed on sinu arust? Mõni põhjendus paluks.

                                Anier on noor alles, tal on korralik kiirus, pikkus, tehnika...super vasak jalg...väga hea rünnakulõpetamine nii jalaga kui peaga....mõistus ka olemas. eesti mõistes tegu ikka väga hea materjaliga.

                                See on just hea asi ju, kui mängija on väga osav kui pall on meie koondise käes.. Sinu arust peavad kõik mängijad olema kaitses rügajad, kes palliga ei oska midagi teha??Liiga paljud mängijad on eestis selliseid.

                                enne tundusid mulle targa ja jalgpallist palju teadva inimesena. nüüd nii imelik tekst 3 väga hea mängija kohta, aga no eks igaühel ole oma arvamus.
                                Esmalt. Lutsuga olen lävinud ning tunda saanud milline staar ta on. Samas Lutsul on Flora süsteemi kohta ikka küllaltki suurepärane tehnika.

                                Kes rääkis kaitses rügajast? Anier on minu arvates liialt ühekülgne lihtsalt. Ta vajab enda kõrvale väga häid pallureid, et midagi korda saata. Ehk siis kui ollakse vastasega samal tasemel või natuke paremad löövad tema tugevused esile, kuid nn pole ta pallivõlur kes surve all edukalt tegutseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X