320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust

    "vaata kui palju mängijaid on välismaale läinud tänu pohlaku tutvustele näiteks"(c) Ballak

    Pallurite müük-Pohlaku ERABISNIS.
    On ju tore loosungeid pilduda. Eksju. Argumenteerituid seletusi oleks ka sel korral vist liigne luksus otsida?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      milliseid argumente sul on vaja selle kohta et pohlaku kaudu väga paljud välismaale suundunud on?? seeju kõigile teada ja mitte miski saladus...aint ma kahh ei saa aru miks see kellegi probleem on ka isegi siis kui pohlak sealt miskit omale teenib...ja ausõna ma ei pohlaku austahja ega hääletoru
      b-day

      Kommentaar


        Algselt postitas kala2 Vaata postitust
        milliseid argumente sul on vaja selle kohta et pohlaku kaudu väga paljud välismaale suundunud on?? seeju kõigile teada ja mitte miski saladus...aint ma kahh ei saa aru miks see kellegi probleem on ka isegi siis kui pohlak sealt miskit omale teenib...ja ausõna ma ei pohlaku austahja ega hääletoru
        Mind häirib ka väga, kui neid inimesi kes teenivad raha äritegemiste kaudu, nimetatakse pahadeks inimesteks tihti. Mis argumentidel?
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
          milliseid argumente sul on vaja selle kohta et pohlaku kaudu väga paljud välismaale suundunud on?? seeju kõigile teada ja mitte miski saladus...aint ma kahh ei saa aru miks see kellegi probleem on ka isegi siis kui pohlak sealt miskit omale teenib...ja ausõna ma ei pohlaku austahja ega hääletoru
          Mind pani just imestama see, et see eelkõige "erabisnis" on Pohlaku jaoks ning selle kohta ootan tõestavaid argumente. Sest minu tsiteeritud postitusest ilmnes, et ta seda justkui ainult raha pärast teeb. Aitäh.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Kallaste läks talvel Pasiga raksu. Võimalused esindusmeeskonnas mängida on nullilähedased. Sellepärast mängib mees ka esiliigat.

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Mind pani just imestama see, et see eelkõige "erabisnis" on Pohlaku jaoks ning selle kohta ootan tõestavaid argumente. Sest minu tsiteeritud postitusest ilmnes, et ta seda justkui ainult raha pärast teeb. Aitäh.
              Kui sul pole teada et Pohlak teenib raha pallurite müügist siis sa oled tulnud Marsist. Ballakiga? : )

              Kommentaar


                triobet, kas Sul on mingi seos ka samanimelise ennustus ja pokkeriportaaliga?

                Kommentaar


                  ma olen erakordselt liigutatud urmar Sinu tähelepanust minu poolt joodud või joomata õlle koguse suhtes.
                  õllest rääkides ei pea Sulle ilmselt meenutama, et üks Eesti õlletehas teeb jalgpalliametnikele vähemalt mingis osas palgad ja seetõttu peaks Sa sellesse märjukesse ja tema võimalikesse tarbijatesse ehk paremini suhtuma...
                  Aga selle diskussiooni juurde siin.
                  a) ma ei taha, et seda teemat kinni pannakse. Vastupidi. Mul on hea meel, et selles teemas möönis urmar, et tal ei ole suurt midagi vastu panna Pras-i asjatundlikule arutelule. minu meelest on lihtsalt vale, et Eesti jalgpalli arendamist puudutavaid küsimusi arutletakse teema all, mille pealkiri viitab Aivar Pohlakule. Seni kuni jalgpalli areng või mitteareng on seotud ainult ühe mehe nimega on see kõik pigem re- kui progress. Kui ma selles väites milleski eksin ootan suurima huviga seisukohavõtte.
                  b) Aivar Pohlak, nii nagu ma siin juba kirjutasin, mõistab suurepäraselt, et seni, kuni ohjad on vähemalt avalikkuse silmis ühe mehe käes, ei ole vaja mitte mingit kriitikat karta. Sest nii nagu urmar siin, saab ju alati seletada, kui õel ja kuri oli üks minister, endine ejl-i ametnik, ajakirjanik jne. Seni, kuni ainus avalik alternatiivne vastaja on veebis esinev anonüümne jalgpalliametnik on asi pehmelt öeldes lihtsalt halb.

                  Ma oleks väga tänulik inimesele, kes suudaks selgitada mulle, kuidas on minu kriitika praeguse olukorra kohta kahjulik Eesti jalgpalli arengule.
                  Mõtlen seda siirusega, mis selles portaalis on haruldane või siis ainult rumalate level. Tõesti, palun selgitage seda mulle. Kas siin, eraviisiliselt, ajalehes, kama kus. Aga ma palun selgitust. Ei nõua, palun. Ehk olen ma lihtsalt rumal. Küllap olengi, aga aru on mul sellest raske saada. Nagu rumalatel ikka

                  Eesti jalgpall vajaks praegu, kus on olemas, ühestküljest, mõned noortekoondise võidud ja eelseisvad suured mängud oma eakaaslaste vastu Inglismaalt ja mujalt, ning kus koondist kummitab reaalne võimalus jääda valiktsüklis alagrupi viimaseks, teiseltpoolt, positiivset pilti selle osas, kuidas jalgpalli arendatakse, mida selleks tehakse, kes on inimesed, kes tegelevad noortega.
                  Vaja oleks konkreetseid noori, andekaid ja ka arukaid, kes suudaks üldistada ja rääkida oma tegevusest. Kui üksi ei suuda, siis ehk koos treeneriga. Spordiajakirjandus märkab Eesti jalgpalli ainult koondise mängude eel. Miks?
                  Urmar, on nad lollid? Rumalad? Laisad?
                  Mina arvan, et ei ole.

                  Aga ainus, mida ma jalgpallist loen, on ühe noore poisi suundumine akadeemiasse, kuhu sama satsiga suundus vist veel nii umbes viis-kuus poissi. See on suursündmus herr Ojamaa suhtes. Suur sündmus tema perekonnale. Aga Eesti jalgpallile ei ole see muud kui fakt. Positiivne, jah, aga ainult fakt. Ainuke fakt. Mõistate, ma ei tee midagi maha, ei taha uudist vähendada, aga kui mitu slovaki poissi on näiteks pääsenud samale tasandile? kui mitu tšehhi? kui mitu sloveenlast?

                  Ah jaa. Siis lugesin ma veel jalgpalliga seonduvast seda, kuidas alaliidu president oma lennelnud sulel lasi sõimata ministrit. Mul oli seda piinlik lugeda.


                  Miks ma arvasin, et selle teema võiks sulgeda?
                  Kordan veelkord.
                  Sest Eesti jalgpall ei ole Aivar Pohlaku eralõbu. See küsimus, kas AP on kasulik või kahjulik Eesti jalgpallile on umbes sama sisuline, kui küsimus, et kas Villu Vane on kahjulik liikluskultuurile, Villu Reiljan kahjulik Eesti loodusele ja metsale või Aarne Saluveer laulupeokultuurile.
                  Sellelt tasemelt on vaja liikuda edasi.
                  Kogu see diskussioon võiks ülekolida teemasse, mida see portaal vajaks nagu õhku: Eesti jalgpalli alla, alalõiku Jalgpalli areng.

                  Ja peaaegu meeleheites tunnen ma, et see edasiliikumatus, paigaltammumine ja nämmutamine on kellegi mugavus, kellegi kasu.
                  Kas tõesti minusuguste kasu, kes me ootame säravaid mängijaid, tulemusi pakkuvaid koondisis, täis tribüüne?

                  jään ootama jalgpalliametniku sapiseid ja õelaid märkusi.

                  edit:
                  aa, ja muidugi mõtlesin ma selle ise välja, et urmar oli kuidagi seotud piiroja kaardilooga.
                  see oli vale. ma palun vabandust.
                  aga kes oli?
                  Kes oli see ametnik, kes ei teinud oma tööd? Kuidas teda karitati?
                  Kes on need ametnikud, kes vastutavad koondise töö korraldamise eest?
                  Kes on need ametnikud, kelle otsused suunavad Eesti Meistriliigat?
                  jne.
                  Kas see on salajane info?
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    Kui sul pole teada et Pohlak teenib raha pallurite müügist siis sa oled tulnud Marsist. Ballakiga? : )
                    No midav**** see siia puutub? Sats ütle mõni argument, miks on see halb, et ta teenib raha selle pealt?
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                      No midav**** see siia puutub? Sats ütle mõni argument, miks on see halb, et ta teenib raha selle pealt?
                      KUS MA KIRJUTASIN ET SEE ON HALB ???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        KUS MA KIRJUTASIN ET SEE ON HALB ???
                        Su jutust jääb mulje, et kuna Pohlak teenib ise raha selle pealt, siis see pallurite müük välismaale pole tema niiöelda heategu.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                          Su jutust jääb mulje, et kuna Pohlak teenib ise raha selle pealt, siis see pallurite müük välismaale pole tema niiöelda heategu.
                          Su postituse võtmesõnaks-"mulje".

                          Tuhanded inimest maailmas müüavad sportlasi, mis siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust

                            Tuhanded inimest maailmas müüavad sportlasi, mis siis?
                            Palju inimesi müüb Eestist välja jalgpallureid edukalt?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Palju inimesi müüb Eestist välja jalgpallureid edukalt?
                              Kui paljudel on olnud Pohlakule ligilähedanegi võimalus oma mängijaid koondisemängudes demoda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Kui paljudel on olnud Pohlakule ligilähedanegi võimalus oma mängijaid koondisemängudes demoda?
                                Mitte kellegil : )
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X