320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kristen Viikmäe (115/15)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk tal nende hammastega on?

    Kommentaar


      Algselt postitas v50 Vaata postitust
      Kui ta ikka veel koondisesse jääb siis on midagi väga valesti.
      Mis mõttes "valesti"? Arvestades, et Rüütli jaoks on Viikmäe koondisesse kutsumiseks peamine eeldus see, et mees on korralikult välja puhanud, peaks Kreeka kolmas liiga olema Udu jaoks ideaalne koht oma koondisevormi hoidmiseks.

      Kommentaar


        Kuna on piisavalt mehi keda kutsuda tema asemel ja kellele anda võimalus. Post pole näiteks ikka veel mängida saanud, Zenjovi pole ka tükk aega olnud. Viikmäe on end koondises ammendanud.

        Kommentaar


          Mis mõttega ta üldse välismaale ronib kui ei saa normaalsesse liigasse.
          Kreeka kolmas liiga küll ei tasu ära .. las kohalikud mängivad seal.
          Võiks vabalt siin meistriliigas või esiliigas kuskil palli mängida... tal endal kah hea, saab kodumaal olla.
          PES.PLANET

          Kommentaar


            külm on ju kurat siin! krissu on vana mees ja tahaks kondid sooja saada. ja pime on siin, aga krissu tahab päikest! ja inimesed on kinnised ja tuimad aga krissu tahab elu ja melu ja emotsioone, sest ta ise on ka väääga emotsionaalne ja positiivne tüüp!

            Kommentaar


              Teil on nagu ikka kõik korras? Ema/naine ei peksa? Koolis/tööl kõik korras? Hommikuti ikka erektsioon tekkib? Tervis ka OK? Et millest siis tuleb vajadus iriseda ja rõvetseda inimese kallal, keda te elus ilmselt kordagi isiklikult kohanud pole?
              Küprokil juhtus nimelt see, et tehing tehti klubi juhtkonna poolt ilma treenerita läbi rääkimata. Treeneril oli aga endal muud ideed ja nii pidaski targemaks ära minna ja mitte hakata enda õigust taga ajama. Seejärel läks Kreekasse, kuna seal on lubaduste kohaselt ka korralik palk ning kuni jõuab sellel alal tööd teha ja raha teenida, siis miks mitte. Kui ta koondisesse kutsutakse, et milles ta siis süüdi on? Peaks ütlema, et oi, ma ei taha tulla jne? Kas siis te rahuneksite maha või iriseksite siis ka edasi?

              Kommentaar


                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                Kuna on piisavalt mehi keda kutsuda tema asemel ja kellele anda võimalus. Post pole näiteks ikka veel mängida saanud, Zenjovi pole ka tükk aega olnud. Viikmäe on end koondises ammendanud.
                Võin sulle väikese vihjena öelda, et on olemas võimalus, et mu sissekanne polnud päris tõsiselt mõeldud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Teil on nagu ikka kõik korras? Ema/naine ei peksa? Koolis/tööl kõik korras? Hommikuti ikka erektsioon tekkib? Tervis ka OK? Et millest siis tuleb vajadus iriseda ja rõvetseda inimese kallal, keda te elus ilmselt kordagi isiklikult kohanud pole?
                  Küprokil juhtus nimelt see, et tehing tehti klubi juhtkonna poolt ilma treenerita läbi rääkimata. Treeneril oli aga endal muud ideed ja nii pidaski targemaks ära minna ja mitte hakata enda õigust taga ajama. Seejärel läks Kreekasse, kuna seal on lubaduste kohaselt ka korralik palk ning kuni jõuab sellel alal tööd teha ja raha teenida, siis miks mitte. Kui ta koondisesse kutsutakse, et milles ta siis süüdi on? Peaks ütlema, et oi, ma ei taha tulla jne? Kas siis te rahuneksite maha või iriseksite siis ka edasi?
                  Täna, 16:29
                  Teema: Lindsey Vonn - kas kauneim naissportlane ?
                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Kurnikova polnud sportlane, vaid sihitult reketiga vehkiv Maša.
                  Alzheimer või bipolaarsus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas khristo Vaata postitust
                    Täna, 16:29
                    Teema: Lindsey Vonn - kas kauneim naissportlane ?


                    Alzheimer või bipolaarsus?
                    Üks on off-topicus toimuv lõõp, teine on pidev ja üsna räme veebipeks.

                    Kommentaar


                      no mees kes järjekordse sajaprossase võimaluse luhtamise järel ütleb kommentaariks, et ega see mul esimene pold ja ega viimaseks ka ei jää, tuima näoga, võiks vabalt öelda, et ma ei tule koondisesse. ma pole kunagi aru saanud, kellele ta poeb, et üldse koondisesse kutsutud on. täiesti säratu, saamatu ja tahtmiseta tüüp ju.
                      ps, mis argument on koondise mängija kritiseerimise juures, see et pole kohtunud temaga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        no mees kes järjekordse sajaprossase võimaluse luhtamise järel ütleb kommentaariks, et ega see mul esimene pold ja ega viimaseks ka ei jää, tuima näoga, võiks vabalt öelda, et ma ei tule koondisesse. ma pole kunagi aru saanud, kellele ta poeb, et üldse koondisesse kutsutud on. täiesti säratu, saamatu ja tahtmiseta tüüp ju.
                        ps, mis argument on koondise mängija kritiseerimise juures, see et pole kohtunud temaga?
                        No siit jääb mulje, et ta on loll, idu jne. Tegelikult on täiesti tore inimene. See, et ta pole maailma parim jalgpallur, on muidugi tema suur süü, aga võiks ta seepoolest rahule jätta. Vähemalt ei saa ma küll öelda, et ta mängus ei pingutaks.

                        Kommentaar


                          Lolliks pole kutsunud, aga ütleks vaid seda, et tema aeg koondises on läbi. Tänud nende väravate eest, aga nüüd oleks ehk aeg koondisekutsest loobuda ja lasta noortel üle võtta.

                          Kommentaar


                            No minu avalduse tagapõhi oli tegelikult isegi selline, et kui ma sellest Küproki jamast teada sain, siis sai arutatud paari inimesega, et me ei tee sellest nii pea lugu, kuna oleks olnud teada, mis materdamine ja mõnitamine kohe lahti läheb. Kahjuks pani klubi kodulehele üles ja sealt läks lahti. Ausalt öeldes ei meenu ühtegi teist sportlast, kelle iga liigutus absoluutselt kriitikat saab. Kasvõi Angoola vastu, kui tema flick värava juures oluline oli, siis ka leiti, et on ikka jobu, et jala ette pani. Piinlik väheke.

                            Kommentaar


                              no mina igaljuhul ei näe seda omadust temas, mis teeks tast rahvusvahelise tasemega mängija. ei näe, ja jumal teab ma olen üritanud näha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                no mina igaljuhul ei näe seda omadust temas, mis teeks tast rahvusvahelise tasemega mängija. ei näe, ja jumal teab ma olen üritanud näha.
                                Määratle mõiste rahvusvahelise tasemega mängija?

                                Tuletame ajalugu meelde ka Lindpere flirtis ju Kreeka madalamate liigade klubiga enne Norrasse liikumist
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X