320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Middlesbrough FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ta kirjutas 3+1 aastasele lepingule alla. Huvitav, kui suur ta palk seal olema hakkab, parimad saavad vist mingi 25 000£ ringi CokaCola liigas. Eks tal sinna 5000-10 000£ vahele jääb see palk.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas elukas Vaata postitust
      CokaCola liigas.
      Ei ole enam coka liiga. Enn Pauer ostis nimeõigused endale.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Hea klubi, kuid fänne pole. Miks?
        Kole vorm ilmselt peamiseks põhjuseks.

        Kommentaar


          #94
          kusjuures, mul ei löö ette, et siin foorumis keegi pikalt varem Boro badge'iga oleks olnud. näis mis hakkab juhtuma.

          uus vorm päris kena. a samas kui linnas natuke alla 150000 elaniku, siis ei imesta, et iga nädalaselt probleeme 35000se stata täissaamisega.

          Kommentaar


            #95
            Müün Middlesbrough' 1990-1992 hooaegade särki.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #96
              eeehhh, keegi teab, kas tln kusagil baaris näidatakse ka laupäevast mängu?? läheks heameelega vaatama seda, mollys ei näidata, aga kas nimetas näidatakse?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                eeehhh, keegi teab, kas tln kusagil baaris näidatakse ka laupäevast mängu?? läheks heameelega vaatama seda, mollys ei näidata, aga kas nimetas näidatakse?
                pakun et kui pilti ei toodeta, siis ei saa ka ükski baar mängu näidata
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  pakun et kui pilti ei toodeta, siis ei saa ka ükski baar mängu näidata
                  10 august näitab Tartus Spordibaasis karikamängu.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas greenday Vaata postitust
                    10 august näitab Tartus Spordibaasis karikamängu.
                    Kink ei mängi, mis sa sellest ikka vaatad siis ju

                    Lisaks tahaks öelda ,et Boro koduleht on lihtsalt ÕUDNE.. üle 5 min ei kannata seal olla(NII FUCKING PUNANE ON KÕIK) silmadele hakkab.
                    aga murelapsi on sellel leheküljel veel ja veel.. aga neid ma ei hakka välja tooma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      Kink ei mängi, mis sa sellest ikka vaatad siis ju
                      Jalgpalli vaatamise ja lihtsalt huvi pärast?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        Kink ei mängi, mis sa sellest ikka vaatad siis ju
                        Vabandust, kui mul on mõni uudis kahe silma vahele jäänud, aga kas nii kindlal väitel on mingi alus ka?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kas ta Eesti koondisega mitte ei peaks liituma kolmapäevaseks mänguks. Ja väikese karika mäng on teisipäeval.

                          Puudujaid igale maitsele: http://www.gazettelive.co.uk/boro-fc...4229-26985848/

                          Kommentaar




                            note to self: maga rohkem.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Kas ta Eesti koondisega mitte ei peaks liituma kolmapäevaseks mänguks. Ja väikese karika mäng on teisipäeval.

                              Puudujaid igale maitsele: http://www.gazettelive.co.uk/boro-fc...4229-26985848/
                              Ma ei oska Guuglit kasutada, kuid mis see koondislaste arv on, mille pealt mäng automaatselt edasi lükatakse? Mul on Liidsi hiigelaegadest, kui meil veel ründajaid oli, meeles, et nagu kolm. Või viis.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                laiskloomale - kolm, aga automaatset pole seal midagi, ikka ise pead käima FA ukse taga kraapimas. samas ju Levein saatis juba augusti alguses Strachani nahui ja nõudis neli šotlast endale, selle peale oleks pidanud ammu teade tulema, et asi on edasi lükatud. küllap sky istus pähe.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X