320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Kümne kalleima riigiteenistuja luksuse peale kulub kuus ~100000 krooni. Ehk siis selle hinna eest, et Edgar jalutaks hundisilmalt linnavalitsusse ning Evelin sõidaks bussiga Ärmale, annaks palgata 6-7 õpetajat.

          Ühesõnaga väga mõttetu asi, mille üle vinguda. Väikses plaanis võivad need esinduskulud muidugi meeletud tunduda, aga tegelikult ei tooks meie heaolule nende vähendamine suurt midagi juurde. Võiks muidugi kõik masinad Škodadega asendada, aga mis me sellest saaksime?
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Võiks muidugi kõik masinad Škodadega asendada, aga mis me sellest saaksime?
            Skoda Superb on üks ilusamaid autosid ever
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Kümne kalleima riigiteenistuja luksuse peale kulub kuus ~100000 krooni. Ehk siis selle hinna eest, et Edgar jalutaks hundisilmalt linnavalitsusse ning Evelin sõidaks bussiga Ärmale, annaks palgata 6-7 õpetajat.

                Ühesõnaga väga mõttetu asi, mille üle vinguda. Väikses plaanis võivad need esinduskulud muidugi meeletud tunduda, aga tegelikult ei tooks meie heaolule nende vähendamine suurt midagi juurde. Võiks muidugi kõik masinad Škodadega asendada, aga mis me sellest saaksime?
                Off - topik küll aga kas sa ise ka aru saad kui mõttetut saasta sa suust välja ajad?

                PS: Seda pilti pole mina treind ja selles autoliisimise värgist on ka suva.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  OT: Küsimus suurele ringile. Kas ja mil määral on Savisaar riigiteenistuja? Pigem nagu Tallinna linnaisa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Off - topik küll aga kas sa ise ka aru saad kui mõttetut saasta sa suust välja ajad?

                    PS: Seda pilti pole mina treind ja selles autoliisimise värgist on ka suva.
                    Ei saa. Aga see ei olnudki rünnak sinu vastu, vaid ääremärkus, mis mul pikemat aega peas keerelnud, kui ma säärastel teemadel artikleid olen lugenud. Pilt on igati tore ja hästi tehtud.

                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Skoda Superb on üks ilusamaid autosid ever
                    Ilu on vaataja silmis ja mina seda kaunidust kahjuks ei näe. Meeldis mulle pigem eelmise põlvkonna Superb. Küll on ta aga suurepäraste omadustega odav alternatiiv esindusautoks ja seepärast ka ta ära märkisin.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Skoda Superb on üks ilusamaid autosid ever
                      ma võiks täiesti lampi vähemalt 10-15 ilusamat esindusautot ette lugeda:S
                      (kõik muidugi ei kuulu a8/s-klassi tasemele aga noh, ega superb ka just s auto pole)

                      Kommentaar


                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Keegi avaldas armastust?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Keegi avaldas armastust?
                            Kui ikka mitu aastat pole armastust avaldada saanud, siis võib tõesti niimoodi juhtuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kui ikka mitu aastat pole armastust avaldada saanud, siis võib tõesti niimoodi juhtuda.
                              jah, tuletas meelde:

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Kutt pani kontole 2000 rutsi ja tulemus oli see

                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X