320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

toredaid pilte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Kommentaar


          Rõdude kinniehitamise kõrgem klass.

          Kommentaar


            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                go fuck yourself
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  No tõesti - mis siin pildil NII TOREDAT on siis? Ei ole ilus teha nalja kellegi üle, kes erineb teistest mingil määral. See on kiusamine. Kas sulle meeldiks, kui sinu kallal nokitakse su nime pärast, Priidik??

                  Kommentaar


                    Kus kohas ma kedagi norinud olen?

                    Selle teema nimi on "toredaid pilte" ja mina leian, et see on tore pilt...mul polnud mõttes kedagi norida ega solvata.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      a oskad sa põhjendada mis siin pildil nii toredat on sii? ma saan aru kui sa oleksid kõige parempoolsemale punase ringi veel ümber tõmbanud, et voorumlased oleks arusaand aga prg läks mõte kaotsi nagu...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        a oskad sa põhjendada mis siin pildil nii toredat on sii? ma saan aru kui sa oleksid kõige parempoolsemale punase ringi veel ümber tõmbanud, et voorumlased oleks arusaand aga prg läks mõte kaotsi nagu...
                        Mine lolliks. tõsiselt. kui sa otsid toredas pildis enda jaoks midagi toredat, siis osta endale midagi odavat..

                        Kommentaar


                          no kuule, on ju ilmne et jäämees postitas pildi et nokkida pikakasvulise neiu kallal...

                          Kommentaar


                            Mulle ei jäänudki esimese asjana see pikk tüdruk silma, vaid hoopis see blond :P :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                              no kuule, on ju ilmne et jäämees postitas pildi et nokkida pikakasvulise neiu kallal...
                              või siis,et blond, või,et kõige vasakpoolsem on nats suurem, või,et nr 9l on sinised tossud, või,et nr6l on prillid, või,et ainult üks tüüp on vaatamas.
                              Kuidas kellegile. aga tore see ei ole!

                              Kommentaar


                                Härrased, kerige seda lehte hästi aeglaselt ülesse! On küll tore
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X