320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laskmine

    ise käisin kunagi trennis lasketiirus, päris tore oli, aga midagi jäi ikka puudu. polnud päris see või nii. harjutasin mina sportrelvaga, käsi-automaatrelvaga ja tavalise õhupüssiga.
    keegi veel tegelenud asjaga? kuidas eestis üldse selle spordialaga lood on?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    #2
    Vastus teemale \'Laskmine\'

    ise oled tegelenud mingi 4 aastat nüüd. kuid viimane aasta olnud väga lünklik
    põhiliselt püstolil, nii spordikas kui ka õhukas. rekord siis 30 lasust olnud spordikaga 282, ning õhukaga 285.
    oled täitnud nii 3 klassi, kui ka 2 klassi. 1 ja meistriklassi täitmiseks peaks natuke rohkem tööd tegema, aga noh....
    käisin Ülenurme Gümn lasketiirus, seal suht hea tegelt oli, treener oli ka hea. nüüd on siis Tallinnas laskurliidu sekretär or smth.
    haapsalus ka käidud võistlemas, samuti narvas. eriti head oli 3 päevased võistlused haapsalus. ööbisime mingis vene gümnassiumis, ning hommikul ei saanud jalgu kuidagi alla, rääkimata laskmisest.
    eestis tegeleb sellega suht väike ring, st et tegijad on samad juba aastaid, ning noori ei tule eriti peale. aga tean et põlvakad tegelevad sellega usinalt, ning samuti haapsalu omad. põlvas kohe staadioni kohal ju suur lasketiir.
    aga nüüd tänu selle 2 klassi täitmisega saan ka relvaloa kergemini kui ntx need kel puudub mingi klass laskmises.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Laskmine\'

      kuressaares tegeleb ka asjaga suhteliselt väike ring, aa ikkagi tegeletakse. lasketiirul pole ka väga viga, suhteliselt suur ja korralik. treener andis lõpuks isegi oma isiklikku relva minule kasutada, ütles, et olen ainukene igatahes, üks suur saaremaa tegija on margus metshein!
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Laskmine\'

        vaatan praegu live kuidas Inešin MM finaali laseb.

        http://www.issf.tv/finallive.aspx

        Ja meil jälle üks maailmameister juures.HURRRAAAAAAAAAAA

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Laskmine\'

          Kas keegi oskab öelda kas Andrei lastud 148 silma on tema isiklik rekord või on ta ka ideaalsed 150 silma kokku saanud? Võistlustel, ma mõtlen.
          Teadjamad, informeerige palun!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Laskmine\'

            Minu teada on ta seda isegi rohkem kui ükskord saanud, aga võin eksida.

            Kommentaar


              #7
              15 ja pool aastat möödunud viimasest postitusest, aga täna oli Olympic Channelilt tore jälgida, kuidas eestlane Peeter Olesk võidab Dehli maailmakarika etapi. Alaks oli vist see, mida vanasti olümpiakiirlaskmiseks nimetati. Loodetavasti pääseb Peeter Tokyosse ka.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Ma vist olen ka su ignolistis, nagu ülejäänud 75% foorumikasutajaid. Küll aga tekkis üks aus küsimus, millele ootaks ausat vastust, kui suur peab olema inimese igavus või masshoism, et ta vaataks vabatahtlikult laskmist?

                Ja ei, see ei olnud ähvardus!

                Kommentaar


                  #9
                  Laskmise finaalid pole üldse igavad. Näiteks selles klassis, kus Olesk võistleb, kukuvad kuuest mehest neli ühekaupa välja ja lõpuks jääb kahe mehe vahele. Ma ei saa aru, mille poolest laskesuusatamine huvitavam on.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar

                  Working...
                  X