Lehekülg 14, kokku 15 EsimeneEsimene ... 4101112131415 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 284

Teema: Hertha BSC

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Just tihti ei juhtu midagi sellist, et ka minul vajuvad käed rüppe ja suu ammuli aga Klinsmann sai sellega täna hakkama.
    Nimelt teatas värvikas treener facbooki vahendusel, et astub tagasi, sest teda ei toetata piisavalt, olles ise just nädal-kaks tagasi kulutanud €70+ miljonit.
    Mis muudab asja veel segasemaks on tõik, et ajutiselt peatreeneri kohuseid täitnud Jürgen ei teavitanud sellest klubi juhtkonda aga soovib oma vanas rollis, nõunikuna jätkata.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Just tihti ei juhtu midagi sellist, et ka minul vajuvad käed rüppe ja suu ammuli aga Klinsmann sai sellega täna hakkama.
    Nimelt teatas värvikas treener facbooki vahendusel, et astub tagasi, sest teda ei toetata piisavalt, olles ise just nädal-kaks tagasi kulutanud €70+ miljonit.
    Mis muudab asja veel segasemaks on tõik, et ajutiselt peatreeneri kohuseid täitnud Jürgen ei teavitanud sellest klubi juhtkonda aga soovib oma vanas rollis, nõunikuna jätkata.
    Suht wtf olukord jah.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Suht wtf olukord jah.
    WTF tõesti, sest algusest peale räägiti, et tegemist on pelgalt ajutise lahendusega aga ju Jürgen sai maitse suhu ja hamba verele.
    Ootamatult tekkinud tühimikku täidab suveni Alexander Nouri, kes vähemalt minus mingit elevust ei tekita aga kas peakski.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Klinsmanni puhul on ammu selge, et ta on kloun ja ei midagi muud.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Klinsmanni puhul on ammu selge, et ta on kloun ja ei midagi muud.
    Mis paneb sind nii ütlema? Klinsmann on väga respekteeritud inimene saksamaal. Miks sa lahmid hetkel?

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mis paneb sind nii ütlema? Klinsmann on väga respekteeritud inimene saksamaal. Miks sa lahmid hetkel?
    Las ta olla siis Saksamaal respekteeritud. Mina elan Eestis. Minu arvamus on see, et Bayerni tüüri juures oli ta kloun. Kui sulle ei sobi mu arvamjs, on sinu asi.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Las ta olla siis Saksamaal respekteeritud. Mina elan Eestis. Minu arvamus on see, et Bayerni tüüri juures oli ta kloun. Kui sulle ei sobi mu arvamjs, on sinu asi.
    See mis Bayernis oli või on, ei puutu üldse asjasse. Hetkel sa nimetad Klinsmanni klouniks, sest mehele pandi ülesandeks järgmine aasta näiteks eurokoht välja mängida, mille peale Klinsmann ütles, et selleks on vaja investeeringuid veel rohkem ja väga radikaalseid, mille peale juhtkond oli nõutu, sest arvati, et samade meestega saab hakkama.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tegelikult on teil mõlemal õigus:
    Klinsmann on tõesti tuntud/austatud aga samas peetakse teda ka narriks paljude poolt Saksamaal.
    Kindlasti palju vastakaid arvamusi esilekutsuv tegelane, kelle meetodid ja väljaütlemised väljuvad tihti paika pandud raamidest.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma ei oleks kunagi arvanud, et see viirus hakkab mind ka mõjutama aga need piletid võib pürgikasti visata. Vähemalt Hertha juhtkond ei käitu nagu mõni Itaalia klubi. Samas kohapeale saab ikka mindud ja see show jälle üle vaadatud mis toimub staadionist eemal.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Bruno Labbadia aastani 2022.
    Võttes arvesse klubi poolt meedias jagatud ambitsioone, siis selline "meh" lahendus.
    Mid-table manager, ei midagi rohkemat ega vähemat.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Labbadia on käesoleval hooajal juba Hertha neljas peatreener Ante Covici (14 mängu), Jürgen Klinsmanni (10 mängu) ja Alexander Nouri (4 mängu) järel. Kas see on Bundesligas viimase aja mingisugune rekord?

Labbadialt ka mina mingeid erilisi saavutusi Herthaga ei oota. Minuarust oleks Kovac paremini Hertha suguse meeskonna etteotsa sobinud, aga ta vist ootab mõne suurema klubi kõne.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Miks ma ei imesta, et kõigi meeskondade peale ei suutnud ainult Hertha üksteisest käsi eemale hoida. Ibisevic elas kõigil nagu puuk seljas.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Miks ma ei imesta, et kõigi meeskondade peale ei suutnud ainult Hertha üksteisest käsi eemale hoida. Ibisevic elas kõigil nagu puuk seljas.
    millest selline kibestumus Hertha vastu?

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Noh ma ei tea. See on jälle üks neist vastuolusid täis koroonaseadustest, kus vastasmängijatega võid 90 minutit palli pärast maadelda aga kamraadile seljale patsutamine ja kallistamine on tohutu "risk".

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Big deal tõesti, mängijad seisavad müüris kõrvuti ja on terve mängu jooksul kontaktis.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Eks siin küsimus on vast sõnumis, mida nö väljapoole saadetakse - kontaktid jalgpallis on vältimatud, kuid mittehädavajalikud kontaktid tuleb ära jätta. Sinna alla siis käivad väravate külakuhjas tähistamine, mängueelsed kätlemised, ühispildid jm. Viiruse leviku tõkestamise osas sisulist vahet tõesti pole, kas maadled parasjagu vastasega või tähistad tiimikaaslasega kaelakuti koos võiduväravat.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Täpselt. Sõnum on oluline. Jalgpall peab õnnelik olema, et üldse toimida saab praegu. Kainelt võttes peaks see olema viimane valdkond. Ja kui on kokku lepitud mingid reeglid, siis oleks ilus neid järgida. Eriti olukorras, kus su meeskond on nkn selle klouni Kalou pärast kõrgendatud tähelepanu all hetkel. Pole lihtsalt mõistlik järgmises mängus puugina seljas elada. Muidugi ei ole asi viiruse reaalses levikus.

Reservmängija Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

90 minuti jooksul võivad mängijad väljakul kontaktis olla, aga väravat tähistades kallistada ei või? Natuke vastuoluline reegel kas pole? Miks üldse liigaga jätkati kui kamraadi kallistamine nii suureks probleemiks osutub. Vaatasin erinevaid väravate tähistamisi ja ausalt öeldes on ikka kummastav küll kui lööd värava ja tähistama peab pm endamisi

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Weheni mängijad tähistasid küll väravaid vanas stiilis, kas neilt võetakse nüüd punktid pärast mängu veel ära?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud