320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hertha BSC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    €25M eest soetati Lyonis palliv Lucas Tousart, kes kohe ka suveni tagasi laenati.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      €25M eest soetati Lyonis palliv Lucas Tousart, kes kohe ka suveni tagasi laenati.
      Ametlikult küll kummagi klubi poolt uudist ei leidnud. Jutud on küll jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Ametlikult küll kummagi klubi poolt uudist ei leidnud. Jutud on küll jah.
        Rudi Garcia kinnitas seda juba.

        Kommentaar


          Piatek peaks ka tehtud diil olema, korralik raha kulutamine ikka.

          Kommentaar


            Murupallurite juurest toodi omale Brasiilia U23 (Olümpia) eest säranud Matheus Cunha.
            Selke müüdi Bremenisse ja Kalou lastakse ka minema.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Just tihti ei juhtu midagi sellist, et ka minul vajuvad käed rüppe ja suu ammuli aga Klinsmann sai sellega täna hakkama.
                Nimelt teatas värvikas treener facbooki vahendusel, et astub tagasi, sest teda ei toetata piisavalt, olles ise just nädal-kaks tagasi kulutanud €70+ miljonit.
                Mis muudab asja veel segasemaks on tõik, et ajutiselt peatreeneri kohuseid täitnud Jürgen ei teavitanud sellest klubi juhtkonda aga soovib oma vanas rollis, nõunikuna jätkata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Just tihti ei juhtu midagi sellist, et ka minul vajuvad käed rüppe ja suu ammuli aga Klinsmann sai sellega täna hakkama.
                  Nimelt teatas värvikas treener facbooki vahendusel, et astub tagasi, sest teda ei toetata piisavalt, olles ise just nädal-kaks tagasi kulutanud €70+ miljonit.
                  Mis muudab asja veel segasemaks on tõik, et ajutiselt peatreeneri kohuseid täitnud Jürgen ei teavitanud sellest klubi juhtkonda aga soovib oma vanas rollis, nõunikuna jätkata.
                  Suht wtf olukord jah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Suht wtf olukord jah.
                    WTF tõesti, sest algusest peale räägiti, et tegemist on pelgalt ajutise lahendusega aga ju Jürgen sai maitse suhu ja hamba verele.
                    Ootamatult tekkinud tühimikku täidab suveni Alexander Nouri, kes vähemalt minus mingit elevust ei tekita aga kas peakski.

                    Kommentaar


                      Klinsmanni puhul on ammu selge, et ta on kloun ja ei midagi muud.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Klinsmanni puhul on ammu selge, et ta on kloun ja ei midagi muud.
                        Mis paneb sind nii ütlema? Klinsmann on väga respekteeritud inimene saksamaal. Miks sa lahmid hetkel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Mis paneb sind nii ütlema? Klinsmann on väga respekteeritud inimene saksamaal. Miks sa lahmid hetkel?
                          Las ta olla siis Saksamaal respekteeritud. Mina elan Eestis. Minu arvamus on see, et Bayerni tüüri juures oli ta kloun. Kui sulle ei sobi mu arvamjs, on sinu asi.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Las ta olla siis Saksamaal respekteeritud. Mina elan Eestis. Minu arvamus on see, et Bayerni tüüri juures oli ta kloun. Kui sulle ei sobi mu arvamjs, on sinu asi.
                            See mis Bayernis oli või on, ei puutu üldse asjasse. Hetkel sa nimetad Klinsmanni klouniks, sest mehele pandi ülesandeks järgmine aasta näiteks eurokoht välja mängida, mille peale Klinsmann ütles, et selleks on vaja investeeringuid veel rohkem ja väga radikaalseid, mille peale juhtkond oli nõutu, sest arvati, et samade meestega saab hakkama.

                            Kommentaar


                              Tegelikult on teil mõlemal õigus:
                              Klinsmann on tõesti tuntud/austatud aga samas peetakse teda ka narriks paljude poolt Saksamaal.
                              Kindlasti palju vastakaid arvamusi esilekutsuv tegelane, kelle meetodid ja väljaütlemised väljuvad tihti paika pandud raamidest.

                              Kommentaar


                                Ma ei oleks kunagi arvanud, et see viirus hakkab mind ka mõjutama aga need piletid võib pürgikasti visata. Vähemalt Hertha juhtkond ei käitu nagu mõni Itaalia klubi. Samas kohapeale saab ikka mindud ja see show jälle üle vaadatud mis toimub staadionist eemal.



                                Kommentaar

                                Working...
                                X