320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekumängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by jots

    Nõrgad valga mängijad pandi täie pundiga selleks hooajaks Kuressaarde mängima.
    mäh??!!?? tegelikult pandi ju kuressaarde valga põhituumik ja ülejäänud jublakad jagunesid tervise-valga vahel ära...

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by Martin

      PS. Smutov, üleminekumängudel ei saa võõraid mängijaid kasutada (Valga peab toime tulema oma jõududega) - sinusugune jalgpallispetsialist peaks neid asju ju teadma,
      Vot seda tõesti ei teadnud. Pole kunagi erilist huvi selle süsteemi vastu ilmutanud. Arvasin ka, et on sama nagu hooajal. Oskad seletada miks siis nüüd ei või kui liigas võib?
      Minu teada on nii liiga kui üleminekumängude süsteem ühesugune - alumise liiga vennad võivad ülemist esindada, ülemise liiga omad oma tütarklubi mitte. Sellepärast ongi suht palju meistriliiga mängijaid registreeritud esimesse liigasse, nii Floral kui ka Levadial. Nii et vaata järgi, kes on Flras ja kes Valgas registreeritud.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #33
        Nats teisiti on see värk Ülevalt võib liiga mängudel mängida kolm ja altpoolt võib viis.Üleminekul võivad mängida ainult sinna mansasse registreeritud mängijad.Kes kuhu kedagi on registreerinud see on ise asi.
        kyhr

        Kommentaar


          #34
          arrghh...

          Nyyd tekib mul juba ropendamise isu , aga see kord jatan vahele Nagu ma juba arvasin, et Valgal voivad K-J probleemid tekkida, nad tekkisidki ja lopuks loodi lopuminutitel varav. See tahendab, et kokkuvottes jaab Valga esiliigasse
          Tv3 uudistes oli ka Pohlaku intervjuu antud olukorra kohta (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=526), kus ta eitas asja, ja et see koik on nonsens
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #35
            Käisin mängu vaatamas ja olin Valga poolt,kes oleks võitnud.Aga kohtunik olex pidand väravale eelnenud olukorras Valga kasuks vabalöögi vilistama,sest Valga kaitsjal löödi pea lõhki(verd oli kõvasti).Tema lõi palli, aga K-J vend pani peaga kuklasse ning Valgalane oli mänguvõimetu ja kolmas vend tuli tagant ja lõi värava. Minu arust peaks selline olukord veaks fikseeritama,või mis teie arvate??
            Go Gunners!!

            Kommentaar


              #36
              Orginally posted by thierry

              Käisin mängu vaatamas ja olin Valga poolt,kes oleks võitnud.Aga kohtunik olex pidand väravale eelnenud olukorras Valga kasuks vabalöögi vilistama,sest Valga kaitsjal löödi pea lõhki(verd oli kõvasti).Tema lõi palli, aga K-J vend pani peaga kuklasse ning Valgalane oli mänguvõimetu ja kolmas vend tuli tagant ja lõi värava. Minu arust peaks selline olukord veaks fikseeritama,või mis teie arvate??
              Ise vaatasin ka mängu - kohtunik tegi üldse kahtlasi otsuseid: Lootuse venna jalast põrganud palli võis väravavaht kätte võtta, siis kui Valga väravavaht selgelt rikosetist tulnud palli püüdis, tuli kohe vabalöök. Valga vääris küll tegelikult võitu - tehnika ja kokumäng oli neil ika palju parem ja keskväli oli täielikult nende käes, aga kui ise ei löö, lüüakse sulle ja oligi kombes.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #37
                Nõustun täiesti eelrääkijaga. Täpsustuseks nii palju, et lõhkise peaga kaitse oli mu ammune tuttav Ott Meerits
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #38
                  Ott Meerits, su ammune tuttav on kaitsja vä?
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #39
                    sitt keeb

                    ja ja tore on et kõik on nüüd läbi selleks aastaks

                    Kommentaar


                      #40
                      Orginally posted by erx

                      Ott Meerits, su ammune tuttav on kaitsja vä?
                      Muidu mängib ott jah keskväljal, aga selles mängus oli paremkaitses (muideks, ükski kord ei mindud tast läbi).
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #41
                        Kogu aeg on kohtunik süüdi --küll vilistab FC Flora poolt küll vastu ----------olge head ja saage kohtuniku sündroomist üle !!!!! Kohtunik teeb lihtsalt oma tööd.
                        kyhr

                        Kommentaar


                          #42
                          khm

                          lahe

                          Kommentaar

                          Working...
                          X