320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekumängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mis see kohe segab sind vä, eestieest ?
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #17
      segab ikke... kui kusagil mujal panna teemaga mööda siis kupatatakse see kohe ümber aga kui nüüd kohe mingid üleminekumängud meistriloiigaga seotud...
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #18
        mõttetus

        üldiselt, ma vaatan, et siin käib mingi mõttetu vaidlemine
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          #19
          lootuse viik floraga

          vaatan siin, et erx ajab suht tarka juttu selles suhtes et flora ei päüäsenud lootuse vastu kergelt. käisin ise seda mängu vaatamas ja mängu poolest oli lootus florast suht kõvasti üle. lootus on kodus tõesti tugev näiteks viik levadiaga levadia sai lõpuminutitel mingi lolli penalti tänu millele nad viiigistasid jne
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            #20
            Olen Valga poolt,kuid samas ei taha ,et selline vutikants nagu K-Järve esiliigasse vajub. Hääletama ei hakka, sel lihtsal põhjusel ,et võimalused on võrdsed.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by raido

              Orginally posted by Jaak

              Ilmselt pole Valgal mingit huvi ML-i saada, kuna Kure koht jääb ühe Levadia arvel nagunii alles.
              Mis kuradi loll kuulujutt siin igalpool käib et Levadia ei hakka kolme meeskonda meistriliigas pidama??? See on ju väga vale jutt, mis ei leia kinnitust!!!
              olen üsna kindel, et Levada müüb ühe kolmest kõrgliiga meeskonnast/kohast. mina panen panuse Lev Tallinna müügile. ise asi, kas ostjat leidub ..

              Kommentaar


                #22
                Üleminekumäng

                FC Valga - Lootus Kohtla-Järve 2:1
                14. Enver Jääger, 18. Kask - 64. Golitsõn

                Flora "maffia" laieneb?

                Kommentaar


                  #23
                  ei tia midagi kohtla j2rve kodumang on veel ees ja kui nad peaksid 1:0 voitma on nad edasi
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #24
                    lootusel on aint üks asi mis võib segada nende ml-i jäämist, kas siis vormilangus või motivatsiooni puudus.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      #25
                      Mis sul erx Lootuse vastu on? Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu. Lootus on just selline klubi, millist siia liigasse vaja on: kes suudab punkte võtta ka tugevamatelt. Kardan, et Valga suudab ehk jälle vaid viigi Tulevikuga ning kõik. Lootuse nõrk koht on vist napp füüsis: tihti lastakse otsustav värav lüüa viimasel minutil. Minu arvates vääriks Lootus ML kohta rohkemgi kui Tallinna Levadia, kes kippus ka osades mängudes olema ette kaotusega leppinud. Kuigi, nad mängisid kavalalt, pannes kõik välja vaid olulistes mängudes Kure ja Lootusega. Lootuse allajäämine TLev.-le sellest tuligi, et üritati igas mängus punkti eest võidelda
                      Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                      Kommentaar


                        #26
                        kohtla-järvel sõltub tulemus ka sellest, kas Suvorov saab mängida või mitte (sai kollase).
                        mis Lev T muutub, siis TVMK sai 2.koha kaudselt ka tänu Lev T, kes võttis Maardult ühes voorus 3 punkti. samas võttis muidugi Tulevik TVMK-lt omakorda järjestikustes mängudes 3+2 punkti.

                        Kommentaar


                          #27
                          Muide, huvitav on see, et Flora ei lasknud enda omadel Valga eest mängida - Eesti koondises oli ka enamus, kuid ikkagi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by wal

                            Mis sul erx Lootuse vastu on? Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu. Kardan, et Valga suudab ehk jälle vaid viigi Tulevikuga ning kõik.
                            Mul ei ole midagi lootuse vastu Aga ma olen lihtsalt Valga poolt. Minumeelest ma pole midagi oelnud, mis olex "lootuse vastu".Kui Valga jaab ligilähedasex oma praegusele tugevusele ka j2rgmisel aastal, siis loodan ma, et nad pääsevad esiviisikusse.
                            Orginally posted by Martin
                            Muide, huvitav on see, et Flora ei lasknud enda omadel Valga eest mängida - Eesti koondises oli ka enamus, kuid ikkagi.
                            Minu teada ei tohi vist ükski põhimeeskonnas mängija duublis mängida Aga ega ma täpselt ka ei tea
                            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                            Kommentaar


                              #29
                              Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu.
                              Kui nüüd uurida meeskondade kooseise, siis Valgasse jäid ainult paremad mängijad + lisandusid Flora pingimehed (Lindpere, Smirnov jne)
                              Nõrgad valga mängijad pandi täie pundiga selleks hooajaks Kuressaarde mängima.

                              PS. Smutov, üleminekumängudel ei saa võõraid mängijaid kasutada (Valga peab toime tulema oma jõududega) - sinusugune jalgpallispetsialist peaks neid asju ju teadma,
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar


                                #30
                                PS. Smutov, üleminekumängudel ei saa võõraid mängijaid kasutada (Valga peab toime tulema oma jõududega) - sinusugune jalgpallispetsialist peaks neid asju ju teadma,
                                Vot seda tõesti ei teadnud. Pole kunagi erilist huvi selle süsteemi vastu ilmutanud. Arvasin ka, et on sama nagu hooajal. Oskad seletada miks siis nüüd ei või kui liigas võib?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X