320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nädalavahetustele sõitude jagamine tähendaks seda, et sportlane peab 9 päeva miinimum ühes paigas vegeteerima põhimõtteliselt.

    Kellaaja suhtes see vist ei ole reaalne, et kõigil tiirudel ei ole piisavat valgustust?

    Lisaks, ma arvan, et sportlased on vist vastu õhtul võistlemisele?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Telekast vaatajale lihtsalt sitasti korraldatud, thats all.
      Ma millegipärast kahtlen, et peale minu ainult paar-kolm inimest on, kes sellistel aegadel tööl on. Pigem ikka auditooriumile mõeldes jääb miljonitel ja miljonitel vaatamata see sport.
      Kui sulle ei sobi, siis on kohe sitt korraldus? Hmm...

      Veab, et sa jalgrattafänn pole
      Klassikud on keset päeva sõidud või siis näiteks Grand tourid lausa 3 nädalat jutti keset magusat tööaega, aga ikka on tuhandeid, kes kohale lähevad ja miljonid vaatajaid teleri vahendusel.


      Ehk mida ma tahan öelda on see, et päris kõiki võistlusi ei saa ju teha vaid pealtvaatajate huvidest ning kuna huvilised asuvad kogu maailmas, siis nagunii on väga paljudele miski sobimatul ajal. Jalgrattahuvilised püüavad asja tööajast jälgida, tennisevaatajad siis kui nende lemmikud mängivad (olgu see hommikul, päeval, prime time ajal või lausa öösel) või NBA, NHL ja NFL huvilised siin oma öötundide arvelt.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        uudisväärtusele ei pretendeerigi.

        Samuti nagu ei peaks sellele pretendeerima ka tõsiasi, et elame 2020 aastal. Elekter, valgustid, asjad on olemas.
        Kurat, pange siis ühe etapi sõidud 4 päeva asemel ühes nädalas lihtsalt 2 nädalavahetuse peale laiali. Ütleme 15-19.01 etapi asemel oleks 11-12.01 ning 18-19.01 etapp ühes asukohas?

        Telekast vaatajale lihtsalt sitasti korraldatud, thats all.
        Ma millegipärast kahtlen, et peale minu ainult paar-kolm inimest on, kes sellistel aegadel tööl on. Pigem ikka auditooriumile mõeldes jääb miljonitel ja miljonitel vaatamata see sport.
        Et venitaks siis talvehooaja 2x pikemaks? Juba praegu pole lund ollagi, su eelduse järgi peaks nad veel juuni kuus ka sõitma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Et venitaks siis talvehooaja 2x pikemaks? Juba praegu pole lund ollagi, su eelduse järgi peaks nad veel juuni kuus ka sõitma.
          ma eeldan, et see postitus on vines peaga tehtud kergelt ? Vaata nüüd talvekalendrit korraks ka..

          Novembri lõpust MMini on 6 etappi. Esimesest etapist MMi alguseni on 11 nädalavahetust. Ja ega kõik etapid pea täpselt sellise korraldusega olema. Mõnes paigas ikka on vast valgustus ka olemas, et teha õhtused sõidud N-R näiteks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Kui sulle ei sobi, siis on kohe sitt korraldus? Hmm...

            Veab, et sa jalgrattafänn pole
            Klassikud on keset päeva sõidud või siis näiteks Grand tourid lausa 3 nädalat jutti keset magusat tööaega, aga ikka on tuhandeid, kes kohale lähevad ja miljonid vaatajaid teleri vahendusel.


            Ehk mida ma tahan öelda on see, et päris kõiki võistlusi ei saa ju teha vaid pealtvaatajate huvidest ning kuna huvilised asuvad kogu maailmas, siis nagunii on väga paljudele miski sobimatul ajal. Jalgrattahuvilised püüavad asja tööajast jälgida, tennisevaatajad siis kui nende lemmikud mängivad (olgu see hommikul, päeval, prime time ajal või lausa öösel) või NBA, NHL ja NFL huvilised siin oma öötundide arvelt.
            No telekast vaatjale on sitasti ju? Kas ütleksid, et seda on tööinimesel lihtne vaadata (ja eeldaks, et keskmine spordiala huviline on tööinimene)?

            USA liigad on ju konkreetselt erinev(a kontinendi) teema. Laskesuusas see hooaja I pool konkreetselt Euroopas ja isegi võiks öelda, et kitsamalt läheb see ala korda Kesk- ja Põhja-Euroopale + Prantsusmaale (neid ei loeks Kesk-Euroopa alla). Oleks ju tore siiski proovida natukene vastu tulla? Jah, võib muidugi öelda, et "a sitta neist televaatajatest", aga pärismaailmas on teles reklaami saamine ala sponsoritele kindlasti magusam kui ainult kohalkäivale 60-80 tuh inimeseni jõudmine.

            ----------------------------------------------------------------

            Selles mõttes, et okei. Saan mingitest kaalutlustest aru. Ja ega siin rantimine nagunii midagi muuda.
            Eks fundamentaalselt näribki see ju ainult selle pärast hinge, et ala pakub huvi aga jälgida on keeruline.
            Ilmselt pean leppima sellega, et oligi minu jaoks ühe-hooaja-nauding kuivõrd eelmine talv möödus valdavalt sellise poole kohaga jobbaticali tähe all kui polnud 9st 5ni tööl. Niimoodi nagu praegu jälgida kannatab pole vast asjal väga pointi ja kogu võlu kaob ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              ma eeldan, et see postitus on vines peaga tehtud kergelt ? Vaata nüüd talvekalendrit korraks ka..

              Novembri lõpust MMini on 6 etappi. Esimesest etapist MMi alguseni on 11 nädalavahetust. Ja ega kõik etapid pea täpselt sellise korraldusega olema. Mõnes paigas ikka on vast valgustus ka olemas, et teha õhtused sõidud N-R näiteks.
              Sportlased peaksid kannatama ja oma kalendrit pikemaks tegema, et mingitel tüüpidel oleks mugav telekast vaadata? Naeruväärne. Kesk-Euroopas pole publikust ega teleauditooriumist puudus ka tööpäevadel.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Sportlased peaksid kannatama ja oma kalendrit pikemaks tegema, et mingitel tüüpidel oleks mugav telekast vaadata? Naeruväärne. Kesk-Euroopas pole publikust ega teleauditooriumist puudus ka tööpäevadel.
                Oh poor thingies, peaks võistlema pikemalt kui veidi alla 4 kuu 12st? Milline piinamine!
                Wait, kas oled ehk koostamas mõnd petitsiooni, kus jalgpallurite inimõiguste rikkumise tõttu kohtusse minna... milline korraldus! Poolest augustist poole maini peab võistlema. Ja siis veel vahest suvel veel suurturniirid ka! Loodan, et vähemalt ise põhimõtteliselt boikoteeriks seda õudu!

                Ja muidu päeva lõpuks money talks, sportlased ei saaks sporti teha kui poleks publikut. Ja kui on rohkem publikut, on rohkem raha ja sportlastel pigem magusam elu.

                Aga okei, ei viitsi rohkem jaurata/rantida/trollida. Eks asja tuum ole mu eelmise postituse jaluses.
                Lihtsalt kahju on, et ei saa jälgida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Mis kuradi debiilne turundusplaan see on, pidevalt taguda võistlussõite nädalapäevadele tööaja sisse???
                  Kas nad tahavad jõuga inimesi jälgimast eemale peletada?

                  ...

                  Ja näiteks sprint+jälituse kombo võlu minu jaoks on see, et vaatan mõlemad ära. Näen kuidas keegi sprindis esineb, tean kust keegi stardib, miks nii läks jne. Seega antud kavas ka pühapäevased jälitustest vähemalt pool võlu kadunud.
                  Seda saab ka vastupidi võtta, et laupäeval eelistaksid Spursi mängu naiste sprindile, aga kui näiteks Talihärm esikolmikus jälitussõitu alustaks selle asemel, siis vb enam mitte. Et töönädalalõpu pärastlõunatel pole mingit konkurentsi televusseris, tekitatakse emotsioon sisse juba, ja L,P kõikide teiste talialade ja pallimängude vahelt otsustad just selle kasuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    ma eeldan, et see postitus on vines peaga tehtud kergelt ? Vaata nüüd talvekalendrit korraks ka..

                    Novembri lõpust MMini on 6 etappi. Esimesest etapist MMi alguseni on 11 nädalavahetust. Ja ega kõik etapid pea täpselt sellise korraldusega olema. Mõnes paigas ikka on vast valgustus ka olemas, et teha õhtused sõidud N-R näiteks.
                    MM sõidetakse samamoodi päeval. Samas selle annaks paigutada 22-24 veebruar. On ikka 24 veebruar vaba?

                    Kommentaar


                      Regina Oja sõiduvorm, mis viimane mk etapp esile tõusis on ikkagi jätkuv, sest mõlemas tiirus eksimused ja ikkagi 34,5 kaotust ning vaadates kui palju teised suured Roiselandile kaotasid, siis kõik on korras. Nii jätkata

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Regina Oja sõiduvorm, mis viimane mk etapp esile tõusis on ikkagi jätkuv, sest mõlemas tiirus eksimused ja ikkagi 34,5 kaotust ning vaadates kui palju teised suured Roiselandile kaotasid, siis kõik on korras. Nii jätkata

                        Kommentaar


                          Siin peale poodiumi ka Soome 9. koht (+10 lisa) suht märkimisväärne, Eestil lõpp jah võssa, aga kõige tähtsam hakkab ikkagi homsest.

                          Kommentaar


                            Ma ei ole väga suur suusahuviline, aga kas kommentaatorid peavadki nii üksteise võidu - sõnaotseses mõttes tulistama? Kohati oli tunne, et suurem võistlus käib kommentaatorite vahel, kui suusarajal. Kas see on tavaline või lihtsalt vana Tisla ei sobi sinna duosse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EesNahkPallur Vaata postitust
                              Ma ei ole väga suur suusahuviline, aga kas kommentaatorid peavadki nii üksteise võidu - sõnaotseses mõttes tulistama? Kohati oli tunne, et suurem võistlus käib kommentaatorite vahel, kui suusarajal. Kas see on tavaline või lihtsalt vana Tisla ei sobi sinna duosse?
                              Emotsionaalsed ja elavad südamest kaasa. Vahest mõni nimi-riik-fakt läheb veits võssa, aga seda tummist soigumist ei tahaks ka kuulata eriti laskesuusatamises. Mul ei ole vaja, et keegi loeks ekraanipealt tuimalt vaheaegu ette.

                              Kommentaar


                                Tiisler lihtsalt emotsionaalne ja vahest räägib liiga palju, aga teda sobimatuks küll ei peaks.
                                Ega Tiisler ju ainuke Eesti kommentaator pole, kes isuga teksti laseb.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X