320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, väga põnev on.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Eckhoff ligi poolteist minutit Wiererist kiirem. Müstika. Norrakad on mingi uue huulepalsami leidnud?
      Itaalia omad sihivad vormiga koduseid maailmameistrivõistlusi?

      Kommentaar


        Kus kohast puhtalt suusa aegu saab vaadata? Mulle tundub, et näiteks Mäkerainen ja Herrmann said ka Eckhoffi käest kalendriga. Ehk see "itaallannad sihivad vormi koduseks MM-iks" väide väga ei veena.

        Meeste seas väiksema Bö ülemvõim on muidugi veelgi masendavam. Mazet on norrakad paraku kiirelt ja seejuures ka täpselt laskma õpetanud. Ehk neil polegi enam nõrka külge.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Kus kohast puhtalt suusa aegu saab vaadata? Mulle tundub, et näiteks Mäkerainen ja Herrmann said ka Eckhoffi käest kalendriga. Ehk see "itaallannad sihivad vormi koduseks MM-iks" väide väga ei veena.
          https://biathlonresults.com/ saad kenasti välja võtta. Ehk suusasõidus suutis täna ainult Mäkäräinen konkurentsis olla. Soomlannade head suusaajad nullib asjaolu, et mõlemad olid konkurentsitult kõige aeglasemad laskjad.
          Lisatud failid

          Kommentaar


            Kust nihukese ilusa tabeli leiab? Ma oskan ainult sellist raskestiloetavat kamarajura genereerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Kust nihukese ilusa tabeli leiab? Ma oskan ainult sellist raskestiloetavat kamarajura genereerida.

              see on seal Analysis valiku all
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Kust nihukese ilusa tabeli leiab? Ma oskan ainult sellist raskestiloetavat kamarajura genereerida.

                Ibu biathlon - datacenter - vali võistlus - analysis - load detailed - course time total.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Kus kohast puhtalt suusa aegu saab vaadata? Mulle tundub, et näiteks Mäkerainen ja Herrmann said ka Eckhoffi käest kalendriga. Ehk see "itaallannad sihivad vormi koduseks MM-iks" väide väga ei veena.

                  Meeste seas väiksema Bö ülemvõim on muidugi veelgi masendavam. Mazet on norrakad paraku kiirelt ja seejuures ka täpselt laskma õpetanud. Ehk neil polegi enam nõrka külge.
                  Eilses mõlemas sõidus tundus Fischeri suusk toitvat. Meeste sõidus 1.ringi ajal Fischeriga prantslased libisesid Atomicu ja Madshuse prantslastelt eest ära.

                  Kommentaar


                    Neid uudiseid Eesti meistrivõistluste kohta lugedes tekib küsimus et milleks selline võistlus korraldati kus A-koondisest peaaegu kedagi kohal pole
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Neid uudiseid Eesti meistrivõistluste kohta lugedes tekib küsimus et milleks selline võistlus korraldati kus A-koondisest peaaegu kedagi kohal pole
                      Odavam kui Ränkelile lasketiir rentida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Neid uudiseid Eesti meistrivõistluste kohta lugedes tekib küsimus et milleks selline võistlus korraldati kus A-koondisest peaaegu kedagi kohal pole
                        EMV peaks siiski olema alaliidul kohustuslik korraldada sõltumata osalejate arvust.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          No vot tak... Beilman siis ootamatult püssi varna riputanud.


                          Niipalju siis lootusest, et heal päeval võiks Meril olla see 4. ja puuduolev lüli ketis Oja-Talihärm-Tomingas-... kes võiks naiste teates konkurentsis püsida ka viimases vahetuses.

                          Kommentaar


                            ETV kanalitelt tehakse ilusasti selgeks, et kõik on tglt päris tore ja üldse pole hullu, sisuliselt oleks mõni eestlane punkte ka saanud.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldib, kuidas kommentaatorid räägivad juba mitmendat nädalavahetust, kuidas mingi kreeklane pole üldse kehv sõitja, sest sõiduajad meie meestega võrdsed.

                              Kommentaar


                                Eestlased ikka oskavad.



                                Samas Tarje Bö tegi ka vimkasid.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X