320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Arnd Peiffer lõpetas karjääri.
    No Pealtnägija mõju on juba sinnagi jõudnud!

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Kes need toetajad lahkuvad?
      Jalkast - seos on. Kasvõi see, kuidas Kalju asjapulgad meediat süüdistavad. Ja see meedia süüdistamine on üsna läbivaks muutunud kõikides teemades. Ka spordiväliselt. Lihtne asi, mille taha pugeda.
      Kalju teema on nii teistsugune ma isegi ei suuda viia end sinna levelile, et hakata ettekujutama, kuidas sa jõehobu lükkad rakvere lihakombinaadis sealiinipeale ja saad lastevorsti. Me räägime täiesti erinevatest asjadest.

      Minu asi ei ole täna välja öelda täpseid nimesid, kes lahkuvad, aga lihtsuse mõttes sa võid paluda alati mõnel ajakirjanikul uurival viisil mõned kõned sponsoritega seoses teha ja siis võib julgelt väita, et pole kedagi alles.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kalju teema on nii teistsugune ma isegi ei suuda viia end sinna levelile, et hakata ettekujutama, kuidas sa jõehobu lükkad rakvere lihakombinaadis sealiinipeale ja saad lastevorsti. Me räägime täiesti erinevatest asjadest.

        Minu asi ei ole täna välja öelda täpseid nimesid, kes lahkuvad, aga lihtsuse mõttes sa võid paluda alati mõnel ajakirjanikul uurival viisil mõned kõned sponsoritega seoses teha ja siis võib julgelt väita, et pole kedagi alles.
        No sel juhul on liidul aeg ka reaalselt tööd teha ja otsida uusi sponsoreid. Ja ilmselt on see aeg ja koht kus nii Olümpiakomitee kui ehk isegi riik peaks sekkuma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kalju teema on nii teistsugune ma isegi ei suuda viia end sinna levelile, et hakata ettekujutama, kuidas sa jõehobu lükkad rakvere lihakombinaadis sealiinipeale ja saad lastevorsti. Me räägime täiesti erinevatest asjadest.

          Minu asi ei ole täna välja öelda täpseid nimesid, kes lahkuvad, aga lihtsuse mõttes sa võid paluda alati mõnel ajakirjanikul uurival viisil mõned kõned sponsoritega seoses teha ja siis võib julgelt väita, et pole kedagi alles.
          Milleks siis väita, et raha lahkub kui pole valmis seda millegagi isegi kaudselt tõestama, näitlikustama jne.

          Kommentaar


            Iga nv päris selliseid olusi ka nüüd sportlastele soovida ei taha, aga vahelduseks ikka lõbusalt kreisi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Iga nv päris selliseid olusi ka nüüd sportlastele soovida ei taha, aga vahelduseks ikka lõbusalt kreisi.
              Mis juhtus?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis juhtus?
                Tuuleloterii, meeste sõidus oli juba tasasem veidi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis juhtus?
                  Meeleheitlikult üritad ka buumerite sekka tulla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Meeleheitlikult üritad ka buumerite sekka tulla?
                    Vaatasin sport.err.ee küljele, et siis tuul oli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Meeleheitlikult üritad ka buumerite sekka tulla?
                      Ta tahab ka nii lahe nagu Tõnis Niinemets olla.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        jah. 2 päeva oli tuul väga suur faktor. Täna tõsteti sõidud isegi hilisemaks et tuul vaibuks veidi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ta tahab ka nii lahe nagu Tõnis Niinemets olla.
                          Uuel hooajal loodan, et Niinemets saab disklahvi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kes meist kandideerib ?

                            Kommentaar


                              Lugesin Toberlutsu intervjuud. Muud jamad muudeks jamadeks, aga kuidas kurat on võimalik teha tippsporti, kui treenitav ei täida treeneri plaani? Lisaks treeneri ootus, et ÄKKI täna sportlane teeb hulga mis ettenähtud. Mitte mingisugust distsipliini ei näe, ega kuule siin.
                              “ Karmen(treener) võis ju mõelda, et sportlane teeb viis tundi trenni, aga kui sportlane vastas, et ta saab täna teha ainult ühe tunni, siis kohaneti sportlase järgi.”
                              On neid treenereid üldse vaja, kui sportlased ise otsustavad, kui palju mingi päev treenida? Keegi veel imestab, miks me sõita ega lasta ei oska.😃 Ei kujuta ette, et Norra või Venemaa või Saksamaa sportlane ütleb treenerile hommikul: “Kuule mul peaks täna küll 4h trenni olema, aga ma teen 1h. Vaata mulle sinna tunni sisse mingid harjutused.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X