320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läks nagu läks, aga Johanna viimane etapp oli lihtsalt ulme ja Eestil kokku 8. sõiduaeg +27,4 Norrale... Ma olen sõnatu.

    E: See 27 sekki oli muidugi viimase etapi sõiduaeg kokku tuli 1:24.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Viisakas tulemus igatahes, nii Zahkna kui Talihärm sõitsid tõesti korralikult.

      Kommentaar


        Muidugi terve MM on "pakuti rohkem", aga sellest seisust 10. koht väga vinge.

        Kommentaar


          Preuss tegi väga hea vahetuse ja Kadri tõstab Eestit enda vahetuses 😁
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Norra võtab 11 varupadrunit ja võidab 8 sekundiga kulla. Eesti võtab 11 varupadrunit ja kaotab 6 minutiga.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Norra võtab 11 varupadrunit ja võidab 8 sekundiga kulla. Eesti võtab 11 varupadrunit ja kaotab 6 minutiga.
              Ja kus siin uudis on? Kas murdmaasuusatamises ka imestad, et Eesti omad kaotavad mitme minutiga kuigi seal pole üldse mingeid varupadruneid ega trahviringe?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Norra võtab 11 varupadrunit ja võidab 8 sekundiga kulla. Eesti võtab 11 varupadrunit ja kaotab 6 minutiga.
                Oja ja Lehtla kaotasid mõlemad oma vahetuses 2 minutit sõiduga, Talihärm ja Tomingas oma vahetused aga 1 minutiga. Suusatamine meil ikka liiga nõrk.
                Esimesed 11 riiki on 2 minuti sees, 12. juba kaotusega 4 minutit
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Usun, et palju jääb ikka treenerite taha. Kui treeneriks on keegi, kes oli terve karjäär keskpärane, siis pole ka palju loota. Teiste riikide koondisest ikka näha, mida hea treener kaasa võib tuua.

                  Kommentaar


                    Selles osas tuleb erri tiimi ees müts maha võtta, et nad on suutnud maha müüa toote inimestele, kus on pidevalt 60-100k vaatajat. Küll aga, mis mind isiklikult väga häirib on see enesepettus, mis pidevalt nii mõlema tiisleri kui ka aderi puhul tuleb see " no ei ole hullu, homme jälle uus päev" vms. Härrased, tegemist on saavutuspordiga ja kui meie sportlased lasevad 4 mööda, siis tegelikult ikka on väga hullu ja pluss meie sportlased tegelikult esinevad ju reaalselt alla keskpärasuse, siis ma küll ei näe kust otsast ei ole hullu. Ma adun endale, et laskesuusas on iga detail ülimalt oluline, kuid siiski pidevalt rahvast petta olukorras kus sa oled sõnumitooja meedias ja öelda" no ei ole hullu" on paras bullshit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Usun, et palju jääb ikka treenerite taha. Kui treeneriks on keegi, kes oli terve karjäär keskpärane, siis pole ka palju loota. Teiste riikide koondisest ikka näha, mida hea treener kaasa võib tuua.
                      Teiste riikide koondistes on tegelikult teema selles, et suurtel riikidel on lihtsalt nii palju rohkem ressurssi. Eraldi lasketreenerid (julgeks arvata et neid on mitu ja ka n.ö laske-abitreenerid), ilmselt hunnik füsiosi jne jne. Eestis tegeleb ju sisuliselt Tobreluts nii naiste kui ka meestega. Ehk sisuliselt minu silmis ta möllab umbes 5s ametis korraga. Määrdemehigi on ilmselt suurtel koondistel kordades rohkem pluss veel igasugu muu equipment. Kui igasugu Norrad ja Rootsid, Venemaad, Itaaliad jne tulevad võistlustele rekatäie varustusega, siis ma arvan, et Eesti tuleb vb ühe Ford Transitiga. Lisaks käib Ermits nt koolis (väga tore, et mõeldakse ka tuleviku peale, sest sellega siin rikkaks ei saa/elu ära ei kindlusta), ei imestaks, kui keegi neist veel. Ehk minu silmis on mõne puhul neist tegu pool amatöörsportlasega. Ükski maailma tipptreener ei tule siia sellise ressursi peale, mis Eestil kasutada on. Natuke palju on loota, et Mazet tuleb Eesti koondist laskma õpetama... Väiksemal riigil ongi ainult see lootus, et äkki kord mingite aastate jooksul tekkib selline tõsine talent, kes ukse pauguga lahti lööb.

                      Seepärast ma isegi julgeks arvata, et MK hooajal, vähemalt naiste poolel, arvestades kasutatavaid vahendeid, on saadud hakkama täitsa rahuldavalt. 10. koht segapaaristeates on ka vägagi vinks vonks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hammes Vaata postitust
                        Teiste riikide koondistes on tegelikult teema selles, et suurtel riikidel on lihtsalt nii palju rohkem ressurssi. Eraldi lasketreenerid (julgeks arvata et neid on mitu ja ka n.ö laske-abitreenerid), ilmselt hunnik füsiosi jne jne. Eestis tegeleb ju sisuliselt Tobreluts nii naiste kui ka meestega. Ehk sisuliselt minu silmis ta möllab umbes 5s ametis korraga. Määrdemehigi on ilmselt suurtel koondistel kordades rohkem pluss veel igasugu muu equipment. Kui igasugu Norrad ja Rootsid, Venemaad, Itaaliad jne tulevad võistlustele rekatäie varustusega, siis ma arvan, et Eesti tuleb vb ühe Ford Transitiga. Lisaks käib Ermits nt koolis (väga tore, et mõeldakse ka tuleviku peale, sest sellega siin rikkaks ei saa/elu ära ei kindlusta), ei imestaks, kui keegi neist veel. Ehk minu silmis on mõne puhul neist tegu pool amatöörsportlasega. Ükski maailma tipptreener ei tule siia sellise ressursi peale, mis Eestil kasutada on. Seepärast ma isegi julgeks arvata, et MK hooajal, vähemalt naiste poolel, arvestades kasutatavaid vahendeid, on saadud hakkama täitsa rahuldavalt. 10. koht segapaaristeates on ka vägagi vinks vonks.
                        Miks me pidevalt end Norra, Rootsi ja Venemaaga võrdleme?

                        Rumeenia, Moldova, Jaapan ja Bulgaaria olid meestest ees täna.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Miks me pidevalt end Norra, Rootsi ja Venemaaga võrdleme?

                          Rumeenia, Moldova, Jaapan ja Bulgaaria olid meestest ees täna.
                          Arvestades, et Jaapanis raha liigub spordile, siis ma ei imestaks, kui seal isegi on rohkem staff-i, kui meil. Muidugi ei vabanda see välja sinu toodud riikide nimekirja. Mu postituse point oli lihtsalt seletada, et ainult treenerit ka kiruda ei saa, sest reaalselt teeb Tobreluts seal umbes viie või rohkema erineva mehe tööd ning et maailma tipptreenerid pole siia oodata. .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hammes Vaata postitust
                            Arvestades, et Jaapanis raha liigub spordile, siis ma ei imestaks, kui seal isegi on rohkem staff-i, kui meil. Muidugi ei vabanda see välja sinu toodud riikide nimekirja. Mu postituse point oli lihtsalt seletada, et ainult treenerit ka kiruda ei saa, sest reaalselt teeb Tobreluts seal umbes viie või rohkema erineva mehe tööd .
                            Loomulikult on naiivne loota kõrgeid tulemusi iseenesestmõistetavana. Pigem on hea, kui aegajalt juhtub neid.

                            Küll aga võiksid mingid eesmärgid olla (näiteks olla Moldovast, Rumeeniast jms. eespool) ja mingi plaan nende saavutamiseks võiks olla.

                            Isegi sõidujärgses intekas kumas läbi nagu plaane ja eesmärke pole. Vaatame, kuidas läheb. Ja siis Err lihtsalt korrutab, kui tublid kõik on ja kui äge ala see on.

                            Eesmärkide (näiliselt) puudumine mind konkreetselt häirib.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Enne segasprinti näidati lõiku eelmise aasta mingist etapist kus saadi 2. koht. Seal oli R. Oja intervjuu ,umbes midagi sellist : " oih- oih viimane tiir, võime teiseks tulla ,kui mööda lasen ei saa teist kohta ,aga noh neljas on ka hea " vms . Mingi imelik suhtumine pole ? Juba enne alla andmine . Vb see iseloomustab midagi üldist ,miks me 70 - 90 kohad või 4 esimest lasku mööda heaks kiidame .

                              Kommentaar


                                Siin ja ka ETVs jäi tähelepanuta see, kuidas Soome meeskond vaatamata kahele trahviminutile ilusti umbes viite meeskonda edestas, kes ringi sisse said. Samal ajal olid virtuaalis Soomest ees.

                                Loo moraal. Kui hakkad peaagu ringi sisse saama, siis jäta lasud ja/või trahviringid tegemata ja küta ruttu uuele ringile. Enne tiiru umbes samal positsioonil või natukene ees olnud meeskonnad saadakse liidri poolt kätte ja võetakse maha enne kui ise teerulli alla jääd.

                                Keegi saatke see Tobrelutsule edasi. Äkki nii lüpsaks teinekord mõned kohad kõrgemaks.


                                E: Kui ma millestki valesti aru sain, siis hea meelega loeksin selgitusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X