320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    No Mäku ja Kuzmina kõrval võis ju just neid kahte oodata esikohakonkurentsi. Minu jaoks on see null üllatus. Prantslased võiks ka ennast kokku võtta ja siis saab lihtsalt nautida kuidas sakslastele ja norrakatele ära tehakse.
    Ma ei väitnudki, et see üllatus on. Meeldiv tõdeda lihtsalt. Eelmine aasta oli Itaalia tiim kuidagi sümpaatseks muutunud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma ei väitnudki, et see üllatus on. Meeldiv tõdeda lihtsalt. Eelmine aasta oli Itaalia tiim kuidagi sümpaatseks muutunud.
      Dorothea ��
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma ei väitnudki, et see üllatus on. Meeldiv tõdeda lihtsalt. Eelmine aasta oli Itaalia tiim kuidagi sümpaatseks muutunud.
        Mul juba sajandi algusest kolm lemmikut nii murdmaas, kahevõistluses kui ka laskes. Prantsusmaa, Rootsi ja Itaalia hakkasid millegipärast vastanduma kolmele pahale, Venemaale, Norrale ja Saksamaale (Eesti ju alati tipus pole ja tahaks esikohakonkurentsis kellegi poolt olla). Laskes on tõesti Itaalia alles sellel kümnendil vaikselt esile kerkima hakanud, eriti viimastel aastatel. Murdmaas on nad Prantsusmaaga mõlemad täiesti ära vajunud, kui mõni sprinter välja arvata.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Mul juba sajandi algusest kolm lemmikut nii murdmaas, kahevõistluses kui ka laskes. Prantsusmaa, Rootsi ja Itaalia hakkasid millegipärast vastanduma kolmele pahale, Venemaale, Norrale ja Saksamaale (Eesti ju alati tipus pole ja tahaks esikohakonkurentsis kellegi poolt olla). Laskes on tõesti Itaalia alles sellel kümnendil vaikselt esile kerkima hakanud, eriti viimastel aastatel. Murdmaas on nad Prantsusmaaga mõlemad täiesti ära vajunud, kui mõni sprinter välja arvata.
          Minu jaoks on ühel elementaarsel põhjusel Venemaa alati ftw. Aga noh viimasel ajal ei tule sealt nagunii suurt midagi. Tänane medal oli meeldiv vaheldus.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Dorothea Wiereri laskmine on fucking insane

            Kommentaar


              Itaalia koondis ja Regina Oja täna
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Itaalia koondis ja Regina Oja täna
                Kahtlane tunne, et Itaalia naiskonna vorm on ajastatud liiga varajaseks, kuid loodetavasti suudavad MMini püsida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Itaalia koondis ja Regina Oja täna
                  Doro oli ka rajal üüberalles, Kaisa tasemel.
                  Tuuliga võib samuti üldjoontes rahule jääda, Gaim ja Beilmann sõidus ikka väga nirud.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    kuulge mis meie noortest muide saanud on? pean siin silmas nimesid nagu õde-vend Talihärm, Jan Treier, Martin Remmelg...
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Johanna Talihärm lõpetab USAs ülikooli praegu ja jaanuarist pidi täiskohaga profisportlaseks hakkama. Ta oli eelmine hooaeg umbes ainuke meie laskesuusataja ka, kellel asjad enam-vähem tihti välja tulid. Et kui sel hooajal ka kergelt sammu edasi on teinud, siis võiks midagi nagu loota sealt.

                      Igasugu Zahknad, Beilmanid, Gaimid jne. võib vast maha kanda, sõidukiiruse osas pole mingit edasiminekut näha olnud. Rehemaa oli ka juunioride maailmameister.

                      Erimtsa osas ehk on natuke mingit lootust, ta on kunagi paar korda päris head sõidukiirust näidanud, aga peale vigastusi ja haigusi tundub suht augus praegu. Äkki suudab välja tulla sealt mingi hetk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Igasugu Zahknad, Beilmanid, Gaimid jne. võib vast maha kanda, sõidukiiruse osas pole mingit edasiminekut näha olnud. Rehemaa oli ka juunioride maailmameister.
                        Ma neid kolme päris ühte patta ei paneks.
                        Gaim(25) on neist kõige vanem, käsil on juba seitsmes MK hooaeg ja temaga on tõesti enam-vähem kõik selge. Samas on võrreldes paari eelmise hooajaga ka Gretel mingi edasiminek toimunud, sest kui mingi aeg lõpetas ta pea kõik võistlused päris viimaste seas, siis sel talvel on ta seni suutnud vähemalt paarkümmend naist selja taha jätta ja seda trahvidega lastes. Hetkeseisuga on põhikoosseisus küll ainult tänu Johanna puudumisele. IBU karikal võistlevatest Külmast ja Lehtlast on Gaim siiski oluliselt kiirem, seega kindel koondise 5. number.

                        Tomingas(23), Beilmann(23) ja Oja (22) on meie naistekoondise tulevik, eks aeg näitab, milline see olema saab. Pärast paari esimest hooaega täiskasvanute seas kedagi kohe maha kanda on kindlasti vara.
                        Tuuli oli juuniorina kõva tegija ja on sellest kolmikust minu arvates kõige suurema potentsiaaliga, aga kahjuks oli ta vahepeal pikalt tervisega hädas, jättis aasta vahele ning teeb praegu alles oma teist hooaega. Juba tema sõidutehnikat vaadates on ka mittespetsialistina näha, et seal on arenguruumi küll ja veel. Laskmine on heitlik, ka seda annab parandada.
                        Meril on neist kõige rohkem MK-l startida saanud ja seni näidanud ennast maailmatasemel laskjana. Sõidukiirus pole suurem asi, aga peaks lubama heal päeval punktikohale jõuda küll.
                        Regina on välismaise akadeemia kasvandik, kes läks suht noorena Rootsi õppima ja sai sealt loodetavasti väga korralliku põhja alla. Laskmine on hea. Rajal jagab alati targalt jõuvarusid ja suudab viimasel ringil juurde panna. Esimesel hooajal jäid punktid tulemata, aga usun, et sel talvel jõuab 40 hulka rohkem kui ühe korra.

                        Zahkna(24) suhtes olid ootused muidugi üsna kõrged pärast tema häid etteasteid juuniorite seas. Samas on Rene trumbiks alati olnud laskmine ja mingit meeletut arengut sõidukiiruses ootasid ehk ainult paadunud optimistid.
                        Selle talve esimesed punktid võiks praeguseks juba kirjas olla, aga lamades laskmisega on hetkel midagi väga perses, 66 % ei ole tema tase.
                        Mingil määral on lohutav see, et meeste biatlon tundub praegu olevat pigem vanemate kalade pärusmaa. 25-aastaseid või nooremaid on MK sarja esineljakümnes vaid mõned üksikud, esimese hooga meenuvad ainult noorem Bö, Samuelsson, noorem Gow ja Leitner. Lisaks on Zahkna kunagistest konkurentidest mingil määral suutnud läbi lüüa veel Doherty, Latõpov, Povarnitsõn, Horn ja Vaclavik. Ehk siis on veel aega atra seada.

                        Aga üldiselt, kui naiste koondises on põlvkonnavahetusega ühel pool ning meil on isegi mingisugune valik tekkinud, siis meestega on lood nii, et pärast Lessingu ja Kõivu pinsile minekut oleks meil ainult Ermits, Zahkna, Remmelg (29a. IBU karika keskmik) ja punkt. No ok, paar venda on IBU karikal veel, aga need kaotavad isegi Remmelgale kalendriga ja lasevad 50-60 % täpsusega.
                        Usutavasti saavad hooaja teises pooles MK hõngu nuusutada ka praegu juuniorite karikal võistlevad '99 sündinud kutid eesotsas Siimeriga, kes peaks lähitulevikus penskarid koondises välja vahetama.

                        Ka Rahvuste karika praegune seis kinnitab seda, et üle väga pika aja, kui mitte esmakordselt, on meil naiste koondise seis meeste omast parem. Kahe etapi kuue stardiga on Eesti naised kogunud 888 punkti, mehed 729.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Meie naiste sõiduajad selle nädalavahetuse sprindis:

                          Tomingas 68.
                          Oja 80.
                          Gaim 93.

                          Eelmine nv individuaalis:

                          Oja 78.
                          Tomingas 94.
                          Gaim 95.

                          Ja sprindis:

                          Oja 64.
                          Gaim 77.
                          Tomingas 81.

                          Ikka üsna perses on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Meie naiste sõiduajad selle nädalavahetuse sprindis:

                            Tomingas 68.
                            Oja 80.
                            Gaim 93.

                            Eelmine nv individuaalis:

                            Oja 78.
                            Tomingas 94.
                            Gaim 95.

                            Ja sprindis:

                            Oja 64.
                            Gaim 77.
                            Tomingas 81.

                            Ikka üsna perses on.
                            Niipalju kui kuulnud olen, siis ikkagi Eesti suusatajad teevad väga vähe sõidutrenni ning madalal koormusel võrreldes teiste tippriikidega. Ei ole trennides sellist hambad ristis treenimist ning lasketreeninguid ei tehta ka söögi alla ja söögi peale.

                            Kommentaar


                              Ma täiskasvanute kohta ei tea, aga ma olen juhuslikult paar korda kõrvalt näinud, mida nii 14-16-aastased kevadel-sügisel üldfüüsilistes trennides teevad, ma ütleks, et isegi pikamaajooksjate jaoks on seda...palju. Et ma pigem kahtlustaks varajast üleforsseerimist, mis kõik metsa keerab vms.

                              Kommentaar


                                Sõiduaegades esikümnesse neist keegi kunagi ilmselt välja ei jõuagi, ent sõiduaegadega kuskil seal võistlejaterivi keskel on võimalik täitsa viisakatele kohtadele jõuda ja ma usun, et see tase on perspektiivis meie neidudele kindlasti jõukohane, välja arvatud Gaim.
                                Viimases sprindis oli näiteks 11. kohal Hinz 41. sõiduajaga, 14. K. Horchler 44. sõiduajaga, 18. Vasnetsova 43. sõiduajaga, 21. A. Gasparin 63. sõiduajaga.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X