320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Tääri uus suusapäevik. Seekord möllab Täär laskesuusatajana Margus Aderi juhendamisel. Ader esineb tuntud headuses!




    Lisaks siis on ka lisamaterjali. Ader räägib nii palju, et ühte osasse ära ei mahu. Ja veel kohtas Täär ka Roland Lessingut lasketiirus. Need materjalid on siin - http://sport.err.ee/suusk.php?0585208
    Rahvasuu räägib ,et Tääri on piidik-lilla.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Rahvasuu räägib ,et Tääri on piidik-lilla.
      ma ei tea mida räägitakse, aga töö käigus pole mina sellest küll aru saanud.

      mis mõiste see piidik on? teisest poolest saan aru.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Rahvasuu räägib ,et Tääri on piidik-lilla.
        see nüüd küll laskesuusauudis pole...

        huvitav norra mehi ja rootsi naisi olümpial vaadata. sakslased olid küll Itaalias võimsad. näis kumma taktika õigem on.
        venelased üldse eikusagil praegu, aga räägivad, et aega küll ja küll. jõuab täpselt vormi koguda. selgusetuks jääb siis, miks üldse nii paljud etapi vahele jätsid?

        Kommentaar


          Kasahstani koondist esindav laskesuusataja Jelena Hrustaljova otsustas Vancouveri taliolümpia eel poseerida alasti
          Fotoseeria

          Kommentaar


            Bodies revealed
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Torsbys noorte MM-il tuli Jan Treier 1 trahviga 7,5 km sprindis neljateistkümnendaks, ehk sai täpselt sama koha, mis individuaalis.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                huvitav on siinjuures asjaolu. et mittekuskil meedias ma pole täheldanud, et keegi oleks kirjutanud, et tegu on endise laskesuusatajaga. vene keelega kehvad lood?

                Kommentaar


                  Kristel Viigipuu lasi sprindis 0+0 ja sai 6. koha.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Eveli sai 4nda koha Otepääl 15 km-is. Miks ETV alles nädalavahetusel hakkab üle kandma?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Eveli sai 4nda koha Otepääl 15 km-is. Miks ETV alles nädalavahetusel hakkab üle kandma?
                      Sest siis tahab Eurosport ka näidata ja peab pilti tootma hakkama. Praegu pole ju vaja...

                      Teie Marko Kaljuveer

                      Kommentaar


                        Marko korjab äkki veel Vancouveris kaableid kokku?

                        Kommentaar


                          Täna juhuslikult sattusin vaatama seda Otepää EM ,mis on rohkem teise esheloni karikaetapp ,kui mingi tiitlivõistlus. Peale eesti jõmmide ma sealt ühtegi nime ei teadnud ja minu jaoks sai selgeks vähemalt üks asi ,et eesti mehed ei ole suutelised konkureerima isegi mitte teise esheloni meestega. Nii kõva on Euroopas ikkagi laskesuusa tase. See on selgelt tugevam ja populaarsem ala ,kui murdmaasuusatamine. Aga publikut täna praktiliselt polnudki ,kui mingid osalejad ja nende sõbrad välja arvata.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            minu jaoks sai selgeks vähemalt üks asi ,et eesti mehed ei ole suutelised konkureerima isegi mitte teise esheloni meestega.
                            Eesti meestest oli ka ju teine eshelon väljas. Tobreluts, Lessing ja Viks on esimene eshelon siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Täna juhuslikult sattusin vaatama seda Otepää EM ,mis on rohkem teise esheloni karikaetapp ,kui mingi tiitlivõistlus. Peale eesti jõmmide ma sealt ühtegi nime ei teadnud ja minu jaoks sai selgeks vähemalt üks asi ,et eesti mehed ei ole suutelised konkureerima isegi mitte teise esheloni meestega. Nii kõva on Euroopas ikkagi laskesuusa tase. See on selgelt tugevam ja populaarsem ala ,kui murdmaasuusatamine. Aga publikut täna praktiliselt polnudki ,kui mingid osalejad ja nende sõbrad välja arvata.
                              Kui sa seal ühtegi tuttavat nime ei leidnud, siis sa ilmselgelt pole eriti laskesuusatamisega kursis.

                              Kommentaar


                                Kõivul liimiti suusad kinni või mees tõesti nii kehva hetkel?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X