320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Ermits paneb hullu
    Viimases kaks mööda. Top 10 sinna ilmselt ka kadus aga Top 20 peaks ära tulema. Igal juhul tublid. Zahkna ja ehk ka Treier suudaks heal päeval sama.

    Edit: Ai napilt. 11.

    Kommentaar


      Gabriela pani viimase tiiruga ikka väga kindlalt täna.

      Kommentaar


        Ja Johannal esimeses tiirus neli mööda, Miril kokku 8 ringi......
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Ja Johannal esimeses tiirus neli mööda, Miril kokku 8 ringi......
          Johannal oli mingi jama relvaga vist olnud, kohutavalt kaua läks esimeses tiirus - edasi läks sujuvalt suht.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Gabriela pani viimase tiiruga ikka väga kindlalt täna.
            Soukalova hooaja algul jäi sõidukiiruse poolest Mäkerainenile, Dorinile ja minu mälu järgi ka Wiererile alla aga USA sõitudes pani küll hullu. MM-il kindlasti suurfavoriit.

            Meeskonna sõitu kommenteerides, siis arusaamatu, miks neljandat meest ei suudetud USA-sse toimetada, kui Tramm siin alles toonitas, kui tähtsad rahvuste karika punktid on (rääkis vist OM-i kohtadest. Hea koht jäi USA teatesõidus võtmata, arvestades, kui hea Ermits oli ja ka teised olid korralikus vormis ning teistel koondustel oli palju puudujaid.

            Kommentaar


              Tore, et Kanal 12 näitab, aga Kaljuveer kommenteerima? Miks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Tore, et Kanal 12 näitab, aga Kaljuveer kommenteerima? Miks?
                Oot mingi sellise numbriga kanal on olemas? Vist minu vanade lemmikute hulgas seda pole. Aga eks näeb mujalt ka.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Oot mingi sellise numbriga kanal on olemas? Vist minu vanade lemmikute hulgas seda pole. Aga eks näeb mujalt ka.
                  11 ja 12 on Kanal 2 omad. Kunagi näitas sealt ju Lindpere mänge, kui ta MLS-is mängis ja Korjuse sõite Renault` sarjas.

                  Aga tõesti, paremaid variante on, kus kohast vaadata. Eurosport või soomlased. Sakslased üldjuhul on ka näidanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Aga tõesti, paremaid variante on, kus kohast vaadata. Eurosport või soomlased. Sakslased üldjuhul on ka näidanud.
                    Laskesuusa juures on ju ka see lahe, et IBU kodukal on striim vabalt vaadatav.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Lehtla on ikka masendavalt aeglane nii rajal, kui tiirus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Lehtla on ikka masendavalt aeglane nii rajal, kui tiirus.
                        Olsbu seevastu sõidab Wiereril lausa eest ära. Lahe.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Laskesuusa juures on ju ka see lahe, et IBU kodukal on striim vabalt vaadatav.
                          Positiivne ka see, et nüüd on vaadatav koos kommentaaridega. Võib-olla aga vaid maailmameistrivõistluste puhul.

                          Päris põnev võistlus muidu.

                          Kommentaar


                            Naiste sõidutempo erilist kriitikat ei kannata. Zahkna 1 minut oli ka pisut palju aga Ermitsa 1 minut, arvestades, et ta ka trahviringil käis ja kodu sõidu üsna üksi sõitis, siis oli täitsa korralik. Tundub, et tal vormi on.

                            Esikolmik oli üldiselt sümpaatne (ka järjestus), kui võibolla norrakad välja jätta. Aga las kodupublikul olla ka rõõmu.

                            Kommentaar


                              Kas ma olen ainus, kes absoluutselt prantsuse mehi ja eelkoige seda Fourcade ei salli? Suht ülbe kuju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kas ma olen ainus, kes absoluutselt prantsuse mehi ja eelkoige seda Fourcade ei salli? Suht ülbe kuju.
                                Sama, absoluutselt ei meeldi Fourcade. Teistest suht savi, aga Martin Fourcade ei meeldi absoluutselt, prantsuse naistest ka ükskõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X