320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jeps, üllatavalt kõva oli viimasel ringil, peale tiiru arvasin, et Koukalova ikka võtab ära. Koukalova on ikka väga ebastabiilne oma sõidukiirusega, kui eraldistartides on ta viimasel ringil okei, siis ühisstartides vajub ta tihti ära viimasel ringil.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      see on ju ainult hea, kui tegu pole ainult nö laskmisvõistlusega, vaid on võimalik ka hea sõiduga kaotatut tasa teha
      Vahet saab tasa teha ka lasketiirude vahel. VIimane laskmine võiks küll selline olla, kus eksida ei tohiks. See looks palju rohkem võimalusi üllatusteks. Ehk siis on mu probleem hetkel sarnane mõnu probleemile Meistrite Liiga teemas. praegu võib Laura Dahlmeier viimases tiirus 2 korda mööda lasta ja ikka jõuab medalini.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        68% Eesti meeskonna kaotusest tuli ainuisikuliselt Kalev Ermitsa pealt (2min 50sek) ja sina räägid Zahkna ja Kõivu poolt kaotatud paarikümnest sekundist? Täitsa naljamees oled?
        Ermitsast ei hakanud ma rääkimagi. Maas lamajat jalaga lüüa oleks liiast. Lihtsalt juhul kui Zakhna poleks üle mõelnud ja teises tiirus ka kõik alla lasknud, oleks ta endiselt pildis ja see oleks äge. See, et Eesti pole TOP10 materjal pikas perspektiivis on iseenesest mõistetav, aga et saaks paremas grupis suusatada, teeks lõpp-tulemusele ainult head.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kahju, et Fillon-Maillet oma esimest võitu täna kirja ei saanud. Taktikaliselt küsitav, et viimaselt ringil vedas ise ja lasi Bøl taga istuda. Oleks vast pidanud tuntumal mehel ikka vedada laskma aga ju tundis, et jõudu oli ja võibolla tiba pelgas ka Shipulinit.

          Saksa naistekoondise tase on aga nii kõva, et eilne võitja ei võrtudki täna teatesse.

          Kommentaar


            See on muidugi kõik spordiväline ja nii, aga Vene meedia (välja arvatud mõned üksikud adekvaatsed ajakirjanikud) on kuulutanud Fourcade'le sõja. Kuidas muidu näiteks Prantsuse, Saksa ja Norra meediaväljaanded sellesse väikesesse tülisse suhtuvad?

            Neile, kes ei saa aru, millest ma räägin:

            1. Vene laskesuusataja Loginov sai kunagi dopingukaristuse. Ta kandis selle ära ning sel aastal osales vaid Euroopa Meistrivõistlustel või muudel teisejärgulistel startidel.

            2. Loginov otsustatakse kaasata Venemaa koondisse algavaks MM-ks.

            3. Samal ajal on McLareni dopingu aruanne, noh, millest me kõik teame, kuidas Venemaal asjad on.

            4. Fourcade on kõige suurem dopingu vastu võitleja maailmas ning avaldab oma arvamust igal pool. Oma dislike'i Loginovi vastu ta ei varja ning ütleb, et sellistel sportlastel peaks vähemasti häbi olema.

            5. Venemaal on pohui ning Loginov pannakse kohe esimesele stardile segateateks välja.

            6. Enne viimast etappi tulevad Venemaa ja Prantsusmaa koos. Loginov annab vahetuse üle Šipulinile, Fourcade võtab vastu Maille'lt. Sel hetkel Fourcade astub Loginovi peale ja see kukub: Vene meedia: Fourcade tegi seda meelega ja on siga; Fourcade: see oli täiesti kogemata. Tõde on ilmselt kusagil vahepeal.



            7. Šipulini ja Fourcade duell distantsil, mis päädis ka finišiga. Fourcade ei teinud midagi reeglitevastast, kuid siin nägi Šipulin tahtlikku segamist (järsk rea vahetus enne finišit).



            8. Autasustamisel käituvad Loginov ja Šipulin väga "džentelmenlikul" viisil ning ei suru Fourcade kätt.

            9. Selle peale Fourcade lahkub tseremoonialt, kuid ta suunatakse sinna organisaatorite poolt tagasi.



            Kokkuvõttes on tulemas kuum MM.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              See raja vahetus tundus sõitu vaadates esimese hooga kuidagi järsem ja pigem ette keeramisena. Aga nüüd siit kordusest vaadatuna ei näe nagu midagi väga viga olevat. Ei ole ka reeglitega kursis nii täpselt aga enne eraldatud radasi sõelu nii palju kui tahad teisel eest läbi?

              Kommentaar


                Eks Fourcade ikka keeras ette küll! Ta ei pidanud isegi taha vaatama, et kus venelane on. Ilus venelase vari oli tal niigi hästi maapeal näha sihikuks. Aga prantslased pasundavad sellest intsidendist hommikust õhtuni ja loomulikult on huvi MMi vastu seal megasuur, nüüd suuremgi!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Eks Fourcade ikka keeras ette küll! Ta ei pidanud isegi taha vaatama, et kus venelane on. Ilus venelase vari oli tal niigi hästi maapeal näha sihikuks. Aga prantslased pasundavad sellest intsidendist hommikust õhtuni ja loomulikult on huvi MMi vastu seal megasuur, nüüd suuremgi!
                  Pigem on mu huvi selles, et kuidas valib meedia osapooli. Venemaa meedia on küll Fourcade põhivaenlaseks tembeldanud, kuid seda küll tauniti, et Šipulin ja Loginov kätt ei surunud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Eks Fourcade ikka keeras ette küll! Ta ei pidanud isegi taha vaatama, et kus venelane on. Ilus venelase vari oli tal niigi hästi maapeal näha sihikuks. Aga prantslased pasundavad sellest intsidendist hommikust õhtuni ja loomulikult on huvi MMi vastu seal megasuur, nüüd suuremgi!
                    Muidugi keeras aga ma arvan, et mitte reeglite vastaselt.

                    Kommentaar


                      Fourcade oli eespool venelast, seega võis ükspuha millise raja valida.
                      Kommentaatori " Martin, sa oled siga! Seda võib tervele riigile kuulutada, isegi tervele maailmale. Kirjutage sellele Fourcadele, et kommentaator ütles ta kohta siga!
                      Selline tore ja kultuurne rahvas! Pohh, et sul kergeraksu omad võistlema ei pääse. Pohh, et kodusel om-il räme võltsimine dopinguproovidega käis. Ikka on terve maailm nende vastu ja kõik süüdistused on välja mõeldud...n
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Pigem on mu huvi selles, et kuidas valib meedia osapooli. Venemaa meedia on küll Fourcade põhivaenlaseks tembeldanud, kuid seda küll tauniti, et Šipulin ja Loginov kätt ei surunud.
                        Prantslased loomulikult peavad venelasi põrsasteks
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Esimene distants on läbi ja ma ei tea kas on paslik mingeid järeldusi teha, aga teen omapoolse ennustuse, kes võiks hakata medaleid jagama naiste osas.

                          Dahlmeier võtab vähemat 2 individuaalset medalit, see oleks uskumatu üllatus kui ta seda ei teeks, pigem 2 kulda ja ühtlasi ma arvan, et ta võib naisitest olla ainuke, kes võib saada igalt alalt medali.

                          Kes teda heal päeval võita suudavad, eelkõige siis Mäku, kes on võibolla ainuke kiirem sõitja. Aga ma julgen ennustada, et Soome kulda ei saa, küll aga medali võiks ta saada. Koukalova on teine sportlane, kes hakkab medaleid teenima, või kas hakkab? On mõned korrad just suurvõistlustel ta ebaõnnestunud. Siiski kullas pole kindel, aga medaleid tuleb. Ja mis suurvõistlus see mm ikka on, iga aasta ju, olümpia on laskesuusatajate jaoks see miski erilist.

                          Dorin oli aeglane eile, kas ühekordne nähtus? Ka mk etappidel oli ta mõnel keskpärase kiirusega, aga kohe järgmisel jälle top 3, ehk ma loodan, et minu üks kahest lemmikust ikka ühe kulla suudaks teenida, seekord kuute medalit on vast raske püüda, kuid mitte võimatu peale esimest etappi.

                          Teine lemmik Wierer on see aasta aeglae, küll aga on ta võimeline heal päeval medali eest võitlema.

                          Teiste sportlaste puhul oleks individuaalne medal juba üllatus, kuid vaatame mida Kuzmina ja Domracheva on suutnud puhkeajal teha, julgen ennustada, et medalit nemad ei saa. Küll, aga usun, et Chevalier saab ühe medali kui tiirus ei eksi mõni võisltus, või siis pikal distantsil üks eksimus, kolmas lemmik mul ju ikkagi.

                          Ja mõni üllatus võiks juhtuda veel, nt Hauser pikal distantsil, aga vaadates tippude taset, siis peavad nad kõik ennast ületama, et medalile jõuda. Sest enne võistlusi võiks medalid jagada 4 võistleja vahel ja siis juba loeb kas neist ebaõnnestub 1 või 2 võistlejat, enne kui teistel lootust tekib.


                          See osa kus ütlesin, et teiste osas medal üllatus, saksa ülejäänud naised kindlasti vaataks mind vihaste pilkudega ja Eckhoffi ma igastahes küll ei usu, see aasta ei õnnestu kuidagi ju.

                          Kommentaar


                            Minu silmis Fourcade aina rohkem kahandab oma kuninga-staatust sellega, et üritab "oma vahenditega" venelastele ära teha. Üldiselt mind häirivad need sportlased, kes kipuvad teiste peale kogu aeg näpuga näitama ning mõistan venelasi väga hästi. Teine teema on küll vene meediaga ning seda täpselt lahkama ei hakka. Fourcade võiks sellest kõigest üle olla ning oma asjadega tegeleda. Ja no, minu silmis.. venelased panevad dopingut aga Fourcade võidab neid ikka minuti, 2 minutiga? No vahepeal meenutab veidi Johann Muheleggi Salt Lake Cityst.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                              Minu silmis Fourcade aina rohkem kahandab oma kuninga-staatust sellega, et üritab "oma vahenditega" venelastele ära teha. Üldiselt mind häirivad need sportlased, kes kipuvad teiste peale kogu aeg näpuga näitama ning mõistan venelasi väga hästi. Teine teema on küll vene meediaga ning seda täpselt lahkama ei hakka. Fourcade võiks sellest kõigest üle olla ning oma asjadega tegeleda. Ja no, minu silmis.. venelased panevad dopingut aga Fourcade võidab neid ikka minuti, 2 minutiga? No vahepeal meenutab veidi Johann Muheleggi Salt Lake Cityst.
                              Fourcade on inimene, mulle meeldivad inimesed, kellel on emotsioonid ja arvamused, ja kuningad on ainult vist tänapäeval emotsioonitud tegelased, kellele on iga sõna ette kirjutatud ja oma arvamust ei ole.

                              Kommentaar


                                Dorin Habert sõitis naistest kolmanda aja ja oli aeglane? Okei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X