320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris amatöörlik sprindiülekanne. Võiks ikka võimalikult paljusid laskmas näha. Esikümnest on Dorin, Kaisat ja Wiererit näidatud. WTF!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Dorin Habert sõitis naistest kolmanda aja ja oli aeglane? Okei.
      Oled kunagi laskesuusatamist vaadanud?

      Täna ju jälle näha, et on Koukalovast ja Dahlmeierist kõvasti aeglasem, ta võib kolmanda aja sõita, aga kui ta kaotab neile 20 sekiga, kellest ta tavalisielt on napilt kiirem või samal tasemel, siis ei ole midagi öelda ju.

      Kommentaar


        Aga ülipõnev võistlus oli, kaks suurt teistele võimalust ei andnud ja siis kolm minu lemmikut järjest, ma millegi pärast talialadel suur Prantsusmaa fänn ja Itaalia on mu teine lemmik, Chevalier sai medali, ülimalt cuul. Ja noh Saksa mulle ei meeldi, ehk Koukalova võit ei ole ka paha.

        Kommentaar


          Meie omad on ikka masendavalt aeglased sel hooajal. Ja mitte kuskilt ei ole paranemismärke ka näha. Eelnevatel aastatel saadi vähemalt puhta laskmisega punkte aga meie naised hetkel poleks ka puhta laskmisega punktide lähedalgi mitte.

          Kommentaar


            Jah samas kui vaadata eilseid sõiduaegu meestes, siis Kõiv kaotas lõpuks saksamaale võidu toonud härrale mingi 20 ja peale sekundeid, mis pole paha, ehk meestest nagu võib mingeid sähvatusi tulla, kuigi Kõvu taktika on heas vormis pigem see, et olen essas vaheajapunkti topis ja siis vajub totaalselt ära, aga vähemalt homme on mingit lootust ma arvan.

            Kommentaar


              Mul on ka mingil huvitaval kombel hea meel, et Dahlmeier (tänud Brick) ei võitnud. Aga tegelikult mulle tundus, et ta võit jäi selle teha, et lõpuringi suurel tõusul jäid aeglasemad ette. Võib-olla arvas, et ei ole vaja kiirendada.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kusjuures 6,4 peal Vittozzi oli üle sekundi ees Chevalierist, ehk see 0,2 või mis ta oligi kaotust on ilmselt jube valus, Chevalier on tipus ja tema saab veel medaleid, Vittozzi jaoks see võis olla elu sõit.

                Kommentaar


                  Anaïs Chevalier sai oma esimese MM medali! Prantslannadel suured lootused naiskonnaga kuld noppida.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Kusjuures 6,4 peal Vittozzi oli üle sekundi ees Chevalierist, ehk see 0,2 või mis ta oligi kaotust on ilmselt jube valus, Chevalier on tipus ja tema saab veel medaleid, Vittozzi jaoks see võis olla elu sõit.
                    Vittozzi on üldse teist päeva jutti tasemel. Eile ka tassis koondist.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Anaïs Chevalier sai oma esimese MM medali! Prantslannadel suured lootused naiskonnaga kuld noppida.
                      Braisaz on hirmutav, neil ongi see, et kui kolm on stabiisled, siis neljas võib oma ebastabiilse laskmisega probleeme tekitada, samas see saksa nüüd nii imeline ka pole, aga Itaalia on kindalsti medalikonkurentsis praeguse seisu pealt, nende üks paremaid laskjaid täna ebaõnnestus, aga teates on ta kindel vast.

                      Aaa päris valus, Vittozzi sai eile ka neljanda koha, enne viimast tiiru tundus medal käes olevat, täna 6,4 peal kui talle infot anti tundus samuti medal peaaegu käes olevat, päris kurb isegi, aga Chevalieril on ka teoreetiline võimalus kuute medalit püüda nüüd ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Oled kunagi laskesuusatamist vaadanud?

                        Täna ju jälle näha, et on Koukalovast ja Dahlmeierist kõvasti aeglasem, ta võib kolmanda aja sõita, aga kui ta kaotab neile 20 sekiga, kellest ta tavalisielt on napilt kiirem või samal tasemel, siis ei ole midagi öelda ju.
                        Issand jumal. Sa ise kirjutad, et vahel on keskpärase kiirusega ja siis jälle top 3. Eile sõitis top 3 aja ja siis oli aeglane? Koukalova oli kõigist 20sekki kiirem, sealhulgas Dahlmeierist. Seal on küll varupadrunid sees, nii et ei tasu väga tõsiselt seda võtta. Ja kui sa ei suuda aru saada, et suusakiirus on kõikuv nähtus, siis ei olegi midagi teha.

                        Kommentaar


                          sa ei saanud aru vist, igastahes, ma tõin välja kaks suurt favoriiti, Dorin on olnud heal hetkel parim sõitja ja nende kahega võrdne, praegu ta ei ole, ehk ta on keskpärases vormis enda kohta. Toon suvalise näite selgituseks, terve hooaeg on kolm kiiret, kes sõidavad võrdselt teistest 20 sekki umbes kiiremini ja siis mingi hetk üks nendest kolmest kaotab 20 sekkiga neile, ta on järgmistest ikka napilt parem, aga mitte enam parim, ehk see on keskpärane seis tema jaoks, kõrvaltvaataja võib ikka öelda, et näe kolmas aeg ehk täiesti tipus ju.

                          Kommentaar


                            Ma sain aru, mida sa mõtlesid, aga päevad ei ole vennad ja põhjapanevaid järeldusi teha ei saa. Kaisa on terve hooaja peale vist kiireim olnud siiani ja hetkel jääb ka Soukalovale ja Dahlmeierile alla(eile mixedis ntx ei suutnud oma vahetuses seda vahet Dahlmeieriga täiesti kinni sõita, samal ajal kui Laura neelas nii Itaalia kui Prantsusmaa). Ma päris kindel, et Soukalova ja Dahlmeier on lihtsalt liiga head ja sammu edasi teinud. Dahlmeieril need 2 vahele jäänud võistlust aitavad ja Soukaloval fakt, et treenib meestekoondisega.

                            Kommentaar


                              Gabriela emotsionaalne kuld oli küll võimas täna, seni tal pigem suurvõistlustel ebaõnne olnud.

                              Kaisa ja Mari suusavorm oli tiba aeglane täna ei tea kas selle murdmaasuusatamise flirtides on vorm kannatanud, loodame et mitte.

                              Kommentaar


                                Kui suusakiirust võrdlete, siis soovitan veel kahte aspekti jälgida ehk suusad (kas kinni määritud) ning raja eripära. See hooaeg on Dorin kogu aeg Kaisale ja Dahlmeierile alla jäänud. Muidugi tänane Koukalova võit oli mulle ausalt öeldes päris suur üllatus. Isegi see -10 sekundit mõtlesin, et küll Dahlmeier ära vajutab viimane ring, aga võta näpust. Hochfilzen üldse on selline huvitav rada, et kõik tõusud on sõidetavad ning väga palju on n.ö platoo osasid, kus tuleb järjepidevalt tööd teha. Sel rajal ei pruugi Dahlmeieri ning Mäkäraineni suusakiirus esile tulla.
                                Kui tulla eestlaste juurde, siis ehk mehed päästavad selle MM-i ära. Naistele nagu ei taha puid alla panna ka kogu aeg, aga no võiks maha istuda ja peeglisse vaadata, sest nii edasi ei saa minna. Metoodiliselt on midagi ikka väga-väga mööda pannud. See, et räägitakse haigustest jms on ka seotud ikka sellega, et treeningul on midagi valesti tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X