320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

    Algselt postitas kaala


    Algselt postitas Bobik


    Ehk ei meeldi jalgpall lihtsalt meil siin nii väga nagu mujal?
    Ei pea ju kuidagi kangutama inimesi mängu vaatama. Kui jalgpall ennast ise müüma hakkab, tulevad kõik ise.
    mis on number 1. spordiala/alad eestis? korvpall, jalgpall...?
    Persse see nummer 1, ma ütlen. Ega ma sellepärast mängu ei käi vaatamas, et kõik mängivad. Mina käin, kuna huvitab ja mängin ka. Tädi maalil on atv\'d ja mäesuusad, tema ei käi. Ja siis? Sunniviisiliselt ei tekita mingit kultuuri. Sedanägime lähiajaloos.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

      http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

      Veenduge ise, kui puts*s on meie publikuga seotud asjad võrredes ükskõik, millise Euroopa riigiga.

      Hakka või uskuma, et keskmine eestlane on tõesti pedekas
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

        Algselt postitas Oll


        http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

        Veenduge ise, kui puts*s on meie publikuga seotud asjad võrredes ükskõik, millise Euroopa riigiga.

        Hakka või uskuma, et keskmine eestlane on tõesti pedekas
        Tihti ise nn.Eestikatel käid???Kas see kui palju inimesi on liigamänge vaatamas määrab ka meie rahvuse seksuaalse orientatsiooni??mida sina oled teinud selleka et publik staadionile tuleks??kui sa ei ole keskmine eestlane,kes sa siis oled??
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

          Kurat! Ma lootsin siin ikka nutikat arendust, aga mitte totakat klähvimist väljenditega \"paks perse\", \"pedekas\", \"põhjamaine temperament\" ja kurat teab mis veel....
          möh. kui samasugune level ootab staadionikülastajat tribüüni peal ees, siis on selge, miks seal ainult täiskiimas jalkakollid istuvad. Mina olin täiskiimas kaks hooaega, kui seal aga selle ajajooksul mitte grammigi ei muutunud, siis hakkas enesenarrimine üle jõu käima!

          Olgem asjalikud kodanikud! Eestlane tahab jalkat näha! Viimatised väljamüüdud statkad näitavad seda. Publiku huvi on varjatud kujul olemas. Tahaks näha, kes sellele vastu vaidleb.
          Klavan oli lehes jah. Ja seda ma mõtlesingi. Nii ja millises Eesti klubis see Klavan nüüd mängibki? Kas selles, mis Narvas resideerub? Või äkki Norras siiski? See ei too ju meie staadionile publikut kui jutt käib Norras mängivast Klavanist....
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

            Hr. uvv
            - küsimus vist oli:
            Miks ei kirjuta Eesti meedia Eesti jalgpalluritest
            siin ei olnud täpsustatud, et Miks ei kirjuta Eesti meedia Eestis mängivatest jalgpalluritest? Kui sa hakkad mingist sõnasabast kinni, siis paluks vaata ennem, kuidas sa püstitasid küsimuse..Miks ei kirjuta Eesti meedia Eesti jalgpalluritest? Selles küsimuses on antud ju üheselt mõista, et olgu see Klavan, Oper, Sahharov - peaasi, et oleks Eesti jalgpallur ehk siis Eesti kodakondsusega - mitte seda mängijat, kes Eesti liigas mängib?
            http://muhel.planet.ee/fm

            EESTI FM (Football Manager) KLANN

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

              Minu puhul on on ilmselt meistriliiga mängudel mitte käimise põhjuseks see, et ma ei toeta ühtegi neist. Jah ma olen pea alati kohal, kui mängib meeskond, kus ma ise olen mänginud, olen selle meeskonna fänn, mis teha et nad 4. liigas mängivad. Ega näiteks Inglismaal ka Hull City või Southendi toetajad ei kipu eriti näiteks Aston Villa või Blackburni mängudele.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                Nojah Laurenzo!
                Samas ei anta ju seda toetusepisikut sündimisega kaasa, vähemalt Eestis mitte. Eestis peaks praegu olema just see, et on lihtsalt mõnus käia jalkat vaatamas ja siis ühel hetkel tunned, et ühe satsi käekäik kotib Sind rohkem kui teiste.
                Aga see omakorda eeldab, et oleks koht ja et oleks ka mehi, keda sa tahad mängimas näha. kasvõi sellepärast et lugesid kroonikast kui kuul kuju on üks või teine.

                Sorri Villem, ma mõtlesin, et ehk annab teema püstistus juba niidi ette, millest arutleda. Nii- ja naapidi saab asja küsimust mõista. Mind muretseb see, et miks pole eestikatel publikut.
                Teinekord proovin olla täpsem, aga teema sisu see ei muuda.

                Aga läheme edasi. Tõsised argumendid, miks ei käi.
                Ja ettepanekud, mida peaks tegema. Kordan lolli järjekindlusega. Huvi on olemas.
                Vene mäng täismaja. Portugali mäng täismaja. Pakun, et Läti mäng ja täismaja. Aga miks nad ei tule vaatama liigat?
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                  Algselt postitas kaala

                  teine põhjus, miks albaanlastele vutt niiväga meeldib, on äki nende mängijates. enamus tegijaid, kes albaanias silma paistavad, ostetakse mõne teise riigi poolt ära, ning tore \"reetur\" muretseb omale teise riigi passi. Näiteks, mängivad mitmed albaanias sündinud tüübid sveitsi rahvusmeeskonnas (ka U17 ja U21), vennad shefk Kuqi`d liigajalgpalli albaanias (samuti ka soome rahvuskoondises). neid näiteid võib välja tuua jäädagi.
                  Päikest ju eriti pole, millest siis päikesepiste? Teine riik ostab silmapaistva albaanlase ära? Nagu orjakaubandus siis? Ja mismoodi see mõjutab positiivselt liigajalgpalli vaadatavust Albaanias?
                  Ja kes on vennad shefk Kuqi\'d, ma küsin? Ma tean Shefki Kuqi\'t, kes poisina pages koos oma perega sõja eest Kosovost Soome, sai sealse kodakondsuse ja lõi põtrade eest oma esimese kolli just Eestile. Minu teada ei mängi ta ka liigajalgpalli Albaanias, vaid hoopistükkis Inglismaal, Ipswichis. Tal on ka noorem vend, Njazi, kes Birminghami nimekirjas.

                  Miks ei käi eestikatel rahvast, ma ei tea. Mina vahel käin.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                    Algselt postitas uvv
                    Aga läheme edasi. Tõsised argumendid, miks ei käi.
                    Ja ettepanekud, mida peaks tegema. Kordan lolli järjekindlusega. Huvi on olemas.
                    Vene mäng täismaja. Portugali mäng täismaja. Pakun, et Läti mäng ja täismaja. Aga miks nad ei tule vaatama liigat?
                    Nojah. Mina ei käi sellepärast, et tahan pühapäevi ühe teatud inimesega koos veeta, keda jalgpall ei huvita. Selles mõttes sobis mulle argipäevaõhtu pisut paremini.

                    Miks teised ei käi, mina ei tea. Äkki ei ole lihtsalt intriigi? Ei pakuta vaatajale sündmust? Koondisemäng on ju hoopis midagi muud. Laisk inimene ei lähe kohale, kui huvi ei paku. Nii lihtne see ongi. On huvitav, minnakse ka vaatama. Ilmselt siis ei ole.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                      Algselt postitas uvv
                      Aga läheme edasi. Tõsised argumendid, miks ei käi.
                      Ja ettepanekud, mida peaks tegema. Kordan lolli järjekindlusega. Huvi on olemas.
                      Vene mäng täismaja. Portugali mäng täismaja. Pakun, et Läti mäng ja täismaja. Aga miks nad ei tule vaatama liigat?
                      kirjutasin seda juba ühe teise teema all, aga tõstan siis siia:

                      Räägin enda seisukohalt, mina olen täpselt selline osa publikust, kes käib vahel mänge vaatamas ja keda oleks vaja meelitatada pidevalt mänge vaatama. Kuidas seda teha? Minu jaoks jääb kindlasti puudu just sportlikust tasemest, käin vaatamas kohati ainult Tvmk,Levadia,Flora mänge omavahel, sest need pakuvad vahel mänguliselt ka midagi. Eelmine aasta algas kõigi meeskondade ülevaatamisega, kuid nt pärast valga-transi mängu vaatamist enam ei viitsinud/ei olnud huvitav. Minu jaoks ei ole lahendus suurendada liigat nn amatöörmeeskondade arvelt, mõttetuid mänge tuleb veel rohkem juurde ja vaatamas ei viitsi keegi käia. Mis oleks lahendus?
                      Minu arust tuleks võtta eeskuju mõnelt muult Eesti spordialalt. Näiteks järgmine aasta võtta flora süsteemi meeskonnad kokku(praegu ml-is 4), teha neist 2 tugevat enam-vähem võrdset võistkonda(Flora,Tulevik), ülejäänud 2 saata esiliigasse duubliks(ja mõned asjalikumad poisid soovi korral merkuuri,transi laenule). Dünamo langeb välja, juurde tuleb Pärnu Vaprus nt, kellele tekib ca 100+ fänni Pärnust ja saame 6 täiesti arvestava tasemega klubi+ kiiresti arenevad Tammeka ja Vaprus. Meistrilligat võib küll suurendada, aga alles siis kui tekivad tugevad mängijad ja tugevad võistkonnad, mitte nn \"dünamotega\".

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                        Jälle hakkab pihta vana jutt miks Publikut ei ole ehk minge statadele tehke sõprade seas propagantat siis on .

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                          kaala jahvatas siin midagi albaania liigast
                          palun
                          hetkeseis

                          teemast ka.

                          kõige suurem probleem imho on korraliku infrasttruktuuri puudumine. ka kõige vähenõudlikum inimene ei taha ikka kuskile redeli peale mängu vaatama minna. ja kehakinnitust võiks ka pakkuda nii et ei pea järjekorras tunglema ja ootama kuni üks müüja sulle burgerit valmistab. kui betoonpeletis lõpuks valmis saab siis seal on ilmselt päris mõnus. eeldusel et ikka luuakse normaalsed tingimused(samas praegusest järedusi tehes ei taha seda uskuda). kadriorugi staadionil saaks ka palju korralikumat teenindust pakkuda. peatribüüni võiks tagant kinniehitada klaasfasaadiga näitkes. siis saaks sinna alla paar puhvetit ehitada nii et ei peaks burgerit ksukil tuule käes nosima. nomraalsete tingimuste eest oleks iga nädal valmis ka 100 krooni maksma.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                            minu arust võix eesti liigajalgpalli televisioonist yle kanda, olex igati mugav

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                              Algselt postitas nuno gomes


                              minu arust võix eesti liigajalgpalli televisioonist yle kanda, olex igati mugav
                              Ei usu, et see eriti huvitav oleks. Pigem meenutaks see golfi mängu teleülekannet. Rahulik komentaatori mölin ja platsil mängivate meeste hõiked. See oleks ka kõik. 1h teleülekande hind pidi olema 120 K. Vaevalt, et sellist raha ollakse nõus välja käima, kui ainult 5000 inimest teleka ees istuvad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                                Mina viskaks kivi EJLi kapsaaeda. Täiega. Aga mind nad ju ei kuula
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X