320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

    Meil, Kuressaares, rahvas harjunud pasunate, trummide, vile ja lauluga. Ja loomulikult ullikeste fännidega (mõni laulab salaja isegi kaasa . Fännikultuuril on jah veel oi-oi kui palju areneda!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

      Algselt postitas kaala


      Algselt postitas insect


      Sellest aastast olen hakkanud ka rohkem Tuleviku mängudel käima ja kaasas on nüüd ka venna toodud pasun Ukrainast, mis teeb päris head lärmi Aga alguses oli mingi nii, et esimesed korrad kui seda lasta siis rahvas vaatab sulle otsa, et mingi imelik oled või Aga nüüd juba enam nii hullu ei ole ja üks mäng oli isegi keegi trummiga. Tegelikult on see paras nõiaring- Kui oleks suurem möll, siis tuleksid inimesed juba sellepärast, et ennast välja elada, aga selleks, et möllu oleks on vaja rahvast. Loodame, et asi hakkab siis paranema.
      see pasun

      See sama pasun jah Teeb häält küll ju?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

        http://www.postimees.ee/011105/esileht/sport/181738.php

        postimehes siis kah sellel teemal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

          Algselt postitas Amadeus


          http://www.postimees.ee/011105/esileht/sport/181738.php

          postimehes siis kah sellel teemal.
          Lugesin läbi ja ega seal midagi uut küll pole. Vingutakse ikka samade asjade üle. Aga noh vähemalt on jälle tähelepanu pööratud sellele.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

            kõigi meistriliigat vaadanute vahel loositakse välja auto, mis sellisest asjast arvate,
            parandab see seda nukrat seisu? (mul juba kaks sedelit loosikastis )

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

              see on vist kõige parema võiduvõimalusega autoloosimine ever.kas see ka seisu parandab, fuck knows.
              aga kui ilmad ilusamaks lähevad, siis ma külastan ka eestikate mänge, see on mu kellakeeramispäeva lubadus.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                Näh ... ainult auto peal väljas. A mul juba 4 sedelit

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                  Eks see natukene innustab ikka tulema mängudele. Ise pole see aasta veel kahjuks ühelegi mängule jõudnud, sest Viljandis pole ühtegi toimunud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Ees

                    tähendab.. pileti peal on kiri, et täpsemad reeglid http://www.jalgpall.ee , keegi teab kus seal need reeglid asuvad? Esmapilgul igatahes silma ei jäänud.

                    ok, leidsin, lihtsalt ühe pressiteate seest.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                      Hallo EJL

                      Ei osanud mujale postitada.copinpastin sportnetist:
                      Eeloleval nädalavahetusel peetakse Kohtla-Järve spordihoones Eesti poiste C2-klassi (sündinud 1993. a ja hiljem) finaalturniiri, kus osalevad Kohtla-Järve korvpalliklubi Hito (treenerid Raul Rõõmus ja Ib Lamp), Märjamaa ja Kohila spordiklubide ühendvõistkond (treenerid Kalle Kollin ja Jüri Pritsin), Rapla korvpallikool (treener Jaak Karp) ja Tartu korvpalliklubi Taba-89 (treener Elle Lapp).

                      Laupäeval toimuvad poolfinaalid, kus kell 15 kohtuvad KK Hito – KK Taba-89 ning kell 16.30 on vastamisi Kohila SK/Märjamaa SK – Rapla KK. Pühapäeval toimub kell 11.30 pronksimäng ja kell 13.00 alustatakse finaaliga. Kui tehnika alt ei vea siis esmakordselt on noorte meistrivõistluste otsustavate mängude kulgu võimalik vaadata Eesti korvpalliliidu kodulehelt www.basket.ee otseülekandena.

                      Poiste C2-klassi finaalturniiri läbiviimist toetavad noortepank NPNK, Ultra kõnekaart, AND1, Twix ja CD100. Kokku alustas selles vanuseklassis hooaega 40 meeskonda. Eelmisel hooajal sai sama aastakäigu poistest esikoha Kohila SK/Märjamaa SK.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                        Algselt postitas peapall


                        Hallo EJL

                        Ei osanud mujale postitada.copinpastin sportnetist:
                        Kas on tõesti nii raske leida muude spordialade alateemat?
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'



                          Ma palun moderaatoritelt see haisev korvpallisitt siit ära pühkida. Korvpalliteema on allpool olemas ja siin teemas ma ei tahaks seda jura lugeda. Ei näe ka mingit seost selle teemaga.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN




                            Ma palun moderaatoritelt see haisev korvpallisitt siit ära pühkida. Korvpalliteema on allpool olemas ja siin teemas ma ei tahaks seda jura lugeda. Ei näe ka mingit seost selle teemaga.
                            Seos on olemas. Saa üle ükskord sellest korvpallist. Igatahes saab näha millal meie kullakallis EJL oma üllitisega välja tueb. On nad ju lubanud meile seda üllitist juba aasta jagu.

                            Kunn ära ropenda ka

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                              Algselt postitas boobek


                              Algselt postitas peapall


                              Hallo EJL

                              Ei osanud mujale postitada.copinpastin sportnetist:
                              Kas on tõesti nii raske leida muude spordialade alateemat?
                              Jutu point võiks olla selles,et minu arvates tuleks kuskil 2ks aastaks alaliitude juhatused ära vahetada.Loide ja co suudaks kohalikke võistlusi publiku jaoks atraktiivsemaks muuta, Pohlak arendaks noori.Punkt.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                                ei tea kas see suur mulin ja sagin selle jalka ümber meedias on aidanud, kuid ntx tänases 2. liiga lõunatsooni mängul fauna ja välgu vahel vaatas ligi 100 inimest. 2 liiga kohta pole üldse paha ja ka mõned meistriliiga mängud oleksid rõõmsad sellise publiku üle.
                                muidugi kõige parem oli täna see, et järgnenud 4. liiga lõunatsooni mängu jälgis mingi 50 inimest. loodetavasti ei jää need numbrid rekorditeks neis liigades vaid saavd juba järgmistel mängudel ületatud
                                tõsine tunnustus kõigile, kes jaksasid neid mänge püstijalu vaadata
                                pommitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X