320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtiskleme enne parimate valimist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

    No kui mees praktiliselt üksi oma kollidega päästab oma võistkonna muidu kindlast väljalangemisest, siis väärib ta ikka väga väga suurt kiitust. Ja ütleks, et tabeli tagaosas on pinge suurem, kui tiitlivõitluses. Kui sa oled taga sul on hirm saada väljalangejaks ning enesekindlus võib selle all kannatada ja ka tulevik mängijana võib selle tõttu ohtu satuda, samas tippklubil on praktiliselt alati järgmisel aastal uuesti võiduvõimalusega.

    Liidritel puuduvad selged liidrid ja võtmemängijad, samas väiksemad on reeglina nö \"ühe mehe klubid\".

    Kuule, mr.eyebrow, vaata privasse. Saatsin eile õhtul teate.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

      mul on nüüd siis ettepanek teha kategooria enim oma võistkonda aidanud mängija.
      TA LIIGUB SIISKI...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

        Algselt postitas mr.eyebrow


        mul on nüüd siis ettepanek teha kategooria enim oma võistkonda aidanud mängija.
        TA LIIGUB SIISKI...
        Millega Tanel su siis nüüd ümber rääkis
        Võibolla teec copy/paste tema saadetud privast:P
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

          kokkumäng!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

            Saatis: Tanel
            Kuupäev: 18:22 10-05-05
            Teema: Palve
            Ma sulgesin praegu oma äsja tehtud teema, et arutelu koguda sinu tehtud teemasse. Et oleks natukene ilusam ja ei oleks kahte väga ühesuguse pealkirjaga teemat, siis palun luba sinu teema pealkirja muutmiseks. Kasutaks, siis sinu kirjeldusse pandud lauset (ühe lisasõnaga). Pealkiri näeks siis välja selline: \"Mõtiskleme enne parimate valimist\"

            Oled nõus?


            vastasin et ikka olen
            minu ettepanek tuli asjaoludel leida kompromiss ja ka minu arust väärib gila tunnustust, kuid mitte parima nime. no mitu korda ma pean yhte sama juttu kirjutama?
            ei teagi veel kas mind ka kuulda võeti, igaljuhul kui ei siis näete te sellist pragmatismi, irooniat ja sarkasmi mis paneb haugi ka järele mõtlema
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

              mida siin krt valida on, ainuke esi mida ma serie a-st näen, esmaspäevane eurogools eurospordist ja need sealsed piidrid on ka kitse panema hakanud. kui enne ( sügisel) näidati ikka peaaegu kõikide mängude väravad ära, siis nyyd näitavad ahvid ainult milani( mis teeb) ja juve ( mis nii väga ei tee) väravaid

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                minu jaoks on siiski vist liiga palju kategooriaid. teadmistepagas ei luba otsustada. kui tanel viicib võib igale poole teha umbes 3 kandidaati kerge tutvustusega
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                  No vaatab, võin nädalavahetusel midagi nokitseda. Kandidaadid ei keela muidugi teist valikut tegemast.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                    Sorry, ässad, aga ma nõustun siinkohal kodanik orbitaaljaamaga: nagu ühest teisest teemast selgus, siis mitte keegi meist (kindel ei ole) ei näe Serie A mänge regulaarselt. Ja puhtalt kuulduste järgi või siis väravate arvu jms põhjal otsustades kaotab parima valimine mõtte, kuna tegemist ei saa enam olla kellegi isikliku arvamusega.

                    Jah, Gilardino on löönud küll palju väravaid, aga kui paljud teist on näinud sel hooajal ainsatki mängu tema esituses? Cassano samas näiteks on jäänud üldsuse silmis eelmiste aastate varju, aga samas on ta kuuldavasti andnud lausa lademetes väravasööte. Kuna tänapäeval ei ole ründajate ainus ülesanne enam kollide tagumine, vaid ka võimaluste loomine teistele ja kohati ehk ka kaitsetöö, siis ei saa ju teha otsust vaid statistika põhjal, kuna see väljendab vaid kitsast osa mängija ülesannetest. Rääkimata siis veel kaitsjatest või väravavahist.

                    Ja vastuseks võimalikule tekkivale küsimusele, siis jah, oma lemmikklubi on küll võimalik toetada mänge tegelikult nägemata, kuna sel juhul on tegemist fänluse ja südameasjaga, mitte aga objektiivse hinnangu andmisega.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                      Algselt postitas mazz


                      Sorry, ässad, aga ma nõustun siinkohal kodanik orbitaaljaamaga: nagu ühest teisest teemast selgus, siis mitte keegi meist (kindel ei ole) ei näe Serie A mänge regulaarselt. Ja puhtalt kuulduste järgi või siis väravate arvu jms põhjal otsustades kaotab parima valimine mõtte, kuna tegemist ei saa enam olla kellegi isikliku arvamusega.

                      Jah, Gilardino on löönud küll palju väravaid, aga kui paljud teist on näinud sel hooajal ainsatki mängu tema esituses? Cassano samas näiteks on jäänud üldsuse silmis eelmiste aastate varju, aga samas on ta kuuldavasti andnud lausa lademetes väravasööte. Kuna tänapäeval ei ole ründajate ainus ülesanne enam kollide tagumine, vaid ka võimaluste loomine teistele ja kohati ehk ka kaitsetöö, siis ei saa ju teha otsust vaid statistika põhjal, kuna see väljendab vaid kitsast osa mängija ülesannetest. Rääkimata siis veel kaitsjatest või väravavahist.

                      Ja vastuseks võimalikule tekkivale küsimusele, siis jah, oma lemmikklubi on küll võimalik toetada mänge tegelikult nägemata, kuna sel juhul on tegemist fänluse ja südameasjaga, mitte aga objektiivse hinnangu andmisega.
                      sry äss aga kui ma enamustel pühapäevadel vaatan pubis serie a-d siis pean ennast piisavalt pädevax. kes yldse näeb kõiki mänge? väravate järgi tulebki otsustada sest need loevadki jalgpallis! ja cassano esituses pole heale mängule peale sattunud. lisaks näitab enne cl-i kolmapäeviti ntv vist serie a võimalusoi ja väravaid.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                        Algselt postitas mr.eyebrow
                        sry äss aga kui ma enamustel pühapäevadel vaatan pubis serie a-d siis pean ennast piisavalt pädevax. kes yldse näeb kõiki mänge? väravate järgi tulebki otsustada sest need loevadki jalgpallis! ja cassano esituses pole heale mängule peale sattunud. lisaks näitab enne cl-i kolmapäeviti ntv vist serie a võimalusi ja väravaid.
                        Ei hakka sinu pädevuse üle vaidlema, aga fakt on see, et suur enamus meist mänge ei näe.

                        Ma ei saa kuidagi nõus olla, et väravate järgi tulekski otsustada. Vaesed puurivahid ja kaitsemängijad sel juhul. Loomulikult ei saa võita, löömata väravaid, kuid jalgpallis ja eriti veel Itaalia omas, on vähemalt sama tähtis ka kaitsetegevus. Ma loodan, et vähemalt selles osas oleme me samal nõul, et mänge ise nägemata ei saa anda objektiivset arvamust mängija taseme kohta.

                        Okei, Cassano esituses pole sa heale mängule peale juhtunud, aga mitu korda sa üldse teda mängimas näinud oled sel hooajal? Kas see annab kohe alust teda kehvaks tembeldada? Highlight\'id on midagigi, aga olles ise vaadanud pea kõiki Serie A kokkuvõtteid, mida vaid kätte olen saanud, võin öelda, et erilist kasu neist siiski ei ole.

                        Ahjaa, kui sa kirjutasid minu kohta äss, siis tundus see kuidagi halvustav. Seepärast tahan igaks juhuks selgitada, et kui ma ise seda sõna enne kasutasin, siis ei mõelnud ma sellega mitte midagi halba. Vastupidi, olge kõik tugevad, ja ehk juhtume veel kunagi koos pubis Serie A mängegi vaatama!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                          ma arvan kyll et kui me natuke oma ajusid pingutame ja väärtushinnangud paika paneme oleme me ka valmis valima parimaid.
                          sinu eelmine post läks kuidagi hinge kyll...sry äss (seekord siis naljaga)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                            Algselt postitas mazz
                            Cassano samas näiteks on jäänud üldsuse silmis eelmiste aastate varju, aga samas on ta kuuldavasti andnud lausa lademetes väravasööte. Kuna tänapäeval ei ole ründajate ainus ülesanne enam kollide tagumine, vaid ka võimaluste loomine teistele ja kohati ehk ka kaitsetöö, siis ei saa ju teha otsust vaid statistika põhjal, kuna see väljendab vaid kitsast osa mängija ülesannetest. Rääkimata siis veel kaitsjatest või väravavahist.
                            Peaks üheks olulisemaks teguriks mõjuvõimu ehk just seda mängija omadust, mis suudab ärgitada kaasmängijaid endast parima. Näiteks sel hooajal pandi Fiorentina eest algkoosseisu legendaarne tüüp Angelo \"Soldatino\" DiLivio just sel põhjusel, et mehel on huippu kogemust ning oskab sundida meeskonda ennast nö tagant piitsutama. Kuna tema tase enam väga tugev pole, ei ole tema koht paraku enam esimeses line-up\'is üldjuhul pole.
                            Kahjuks pole sel hooajal vähemasti Fiorentina rivistuses meest, kes tiitlile liiga parim mängija võistelda võiks. Tõsiseim kanditaat Miccoli paraku mitmeid kordi vigastusega kimpus olnud ning ega tema vormi aasta läbi tipus pole olnud.

                            Aga samas, kui ründaja realiseerimisprotsent on parimatest parim, siis hoolimata sellest et söötu ei tule, võiks parima mängija tiitel nö taskus olla. Minu teada peetakse Shevat selle protsendi osas maailmas üheks parimaks. Siinkohal hea näide Fiorentina-Milan mängust, kus kogu mängu jooksul (väidetavalt) oli sisuliselt kaks rünnakut, mis Sheva sajaprotsendiliselt vormistas. Ise olen ainult highlighte näinud, seega ei kinnita seda väidet, aga see kahe rünnaku kommentaar on isikutelt, kes mängu täies ulatuses vaadanud.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                              kaks rünnakut, kaks kolli-kolm punkti
                              rünnaku all mõtleme siis otsest värava ligidusse jõudmist, mitte milan-hipaanialikku rünnakut, kus põhirõhk on söödu kohale jõudmisel mitte kaugele jõudmisel
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                                Minu arvates on see mängude nägemine ikka enda teha. Kui sa ikka viitisid internetis tuhnida ja igasuguseud streame vaadata, siis saaks vist igal nädalalvahetusel mänge vaadata. Igakord kui ma olen nagu tõsiselt tahtnud Serie A mängu vaadata, siis olen ma ka mingi mängu leidnud (õnneks tihti ka Juve mängu). Gilardinot olen ma tõesti sellel aastal ainult 1 korra näinud (+ highlightsid) ja selle vähesega on ta mulle tõesti väga sügava mulje jätnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X