320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtiskleme enne parimate valimist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

    Algselt postitas eika
    Minu arvates on see mängude nägemine ikka enda teha. Kui sa ikka viitisid internetis tuhnida ja igasuguseud streame vaadata, siis saaks vist igal nädalalvahetusel mänge vaadata.
    Mul näiteks homse Fiorentina mängu stream juba olemas
    Fiorentina - Atalanta
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

      Ettepanek: kui keegi teab kindlat kohta, kust mõnda mängu streamida saab, siis võiks alati oma tarkust teistegagi jagada. Ei ole vaja oodata, et keegi küsiks. Oleksin väga tänulik.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'


        Mul näiteks homse Fiorentina mängu stream juba olemas
        Fiorentina - Atalanta
        mis programmiga see ram fail avaneb?

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

          Algselt postitas cannuman



          Mul näiteks homse Fiorentina mängu stream juba olemas
          Fiorentina - Atalanta
          mis programmiga see ram fail avaneb?
          Real Player\'iga. Aga jah, RTS\'i pildikvaliteet on väga kehv.
          sigpic

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

            Algselt postitas Tanel


            Algselt postitas cannuman



            Mul näiteks homse Fiorentina mängu stream juba olemas
            Fiorentina - Atalanta
            mis programmiga see ram fail avaneb?
            Real Player\'iga. Aga jah, RTS\'i pildikvaliteet on väga kehv.
            Njah, sai kunagi Milani mängu üritatud vaadata, aga väga tüütuks läks kuna kvaliteet oli tõesti kehv ruudus. Aga kahjuks pole midagi paremat keegi veel välja pakkunud
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

              coolstreaming

              Juve vs Parma - CCTV5
              Fiorentina vs Atalanta - RTS2

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                Minul ei õnnestu üldse netis mänge vaadata, sest koguaeg bufferdab ainult

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                  Ma arvan, et ma võtan Atalanta - Fiorentina \"linti\" ja vaatan otse Juventus - Parmat.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                    äkki ajaks siin asja konkreetsemaks et kuulata poolt ja vastu hääli...parim vv
                    buffy(julm ju lihtsalt kuidas see mees suudab. pippost on aint kahju)
                    de sanctis(no noori tuleb alati kiita)
                    frey(poole hooaja parim minu meelest. eelmise poole siis)
                    mis arvate? pakute kedagi veel? kes ja mix?

                    mul kisub sinna buffy poole.(erilisi väiteid ei ole peale arvude mis kõnelevad enda eest. respect).

                    parim kaitsja? cannavaro pani juves asjad paika jälle või chiellini
                    poolkaitsja? pirlo
                    ründaja?gila
                    itaallane?gila
                    väljamaalane?adriano, dida
                    veteran?maldini või cafu
                    potensiaal?peeter paan
                    gila auhind siis gilale
                    ilusaim mängupilt vb udinese, kuigi lemmik endal on milan
                    koledaim siis see kellele kõige rohkem taotud on(ei teagi statistikat)
                    ebõnnestuja?klubi?fiorentina?treener?kallis härra X?zoff?
                    yllataja?juve poleks uskunud et keegi meilt tiitli võtab ja samp ka loomulikult
                    treener?DON
                    karta on et ma veel teen modifikatsioone oma arvamuses sest hetkel olen mõttega täiesti juhtmes. blue monday. elagu lõuna-eesti.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                      Treenerit, kes on 2 vooru enne lõpu saanud vaid 2 kaotust suurimaks ebaõnnestujaks on vast imelik pidada või mis? Üks kaotus veel juurde on suht võimalik, kuid siiski. Ma ei leia ühtegi väga normaalselt põhjust, miks Mancinit ebaõnnestujaks pidada, samuti Zoffi, kuna Fiorentinas on juhtkond asja metsa keeranud.

                      Ja muide, ilsuaima ja koledaima mängupildi all mõtlen ma pigem seda, kas on huvitav vaadata või mitte. Samas sul on samuti õigus, kaheti tõlgendatav asi. Sinu point on siis see, et mõtled organiseeritud mängu ja halva taktikalise poolega mäng. Eks ise tead.

                      Potensiaali all mõtlen samuti pigem seda, kellest midagi ei osanud hooaja alguses oodata. Cassano oskused on juma mitu hooaega kõigile teada.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                        viik on hooaja suhtes peaaegu sama mis kaotus. interile peaks kindlasti olema kaotus. kahele kaotusele lisaks mina veel SUURE KAOTUSE tiitlijahis.

                        tahaks teiste mingeid ettepanekuid ka kuulda siis oskaks vb rohkem öelda. ntx väljamaalase koht tundub mulle täitsa tühi olevat, poolkaitsja ka.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                          Välsimaa..Kaka´ Sheva...
                          Itaalia: Gilardino, samuti parim ründaja...
                          Keeper: Buffon
                          kaitsja: Maldini, Cannavaro, Nesta...
                          Veteran: Maldini...
                          Noor...Chiellini, Gilardino (käib ju noorte alla!?)

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                            No ütleks, et Mancini probleem oli see, et raske on sellisest suurest koosseisust parimat koosseisu leida. Hooaja teine pool on näidanud, et lõpuks sai ta sellega hakkama. Ja oleme nüüd ausad, Interiga on võimatu kohe tulemusi saada. Kahtlen, et ükski treener saaks sellega hakkama, ei Ancelotti, Capello ega Mourinho. Mancini on hooaja teisel poolel tööd teinud. Nt. meie murelapses standarolukordades on ta muutnud süsteemi. Varasem \'man mark\' on vahetatud nüüd \'zonal marking\'-guga ja tulemused on Interi teemas toodud tabelis selgelt näha. Isegi Mihajlovic on kaitsma hakkanud. Hooaja esimesel poolel käis tõesti pinda, kuid teine pool on väga hea olnud. Ma ei taha küll ära sõnuda, kuid järgmine hooaeg ei tohiks me küll maha jääda.

                            Aga tuli selline idee, et lisada veel selline kategooria, Aasta uustulnuk ehk siis selle hooaja eel kuskilt välismaalt Serie A-sse siirdunud mängija. Isiklik valik on Esteban Cambiasso, lihtsalt super on meest mängimas näha, elab mängu sisse, võitleb lõpuni, vaidleb kohtunikega. Keegi ei ootanud temalt midagi, kuid hopsti, mees on Serie A üks parimaid poolikuid.

                            Ja ma ei tea, kas oleks mõttet lisada sellist nominatsiooni, kus valiks nö aasta comebacki tegija. Ehk siis mängija, kes on ära kadunud ja nüüd uuesti üles ärganud või kellest kunagi midagi loodeti, kuid on alles nüüd üles ärkanud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                              Ja ma ei tea, kas oleks mõttet lisada sellist nominatsiooni, kus valiks nö aasta comebacki tegija. Ehk siis mängija, kes on ära kadunud ja nüüd uuesti üles ärganud või kellest kunagi midagi loodeti, kuid on alles nüüd üles ärkanud
                              ega sa nyyd seda livorno venda mõtle?

                              Aga tuli selline idee, et lisada veel selline kategooria, Aasta uustulnuk ehk siis selle hooaja eel kuskilt välismaalt Serie A-sse siirdunud mängija. Isiklik valik on Esteban Cambiasso, lihtsalt super on meest mängimas näha, elab mängu sisse, võitleb lõpuni, vaidleb kohtunikega. Keegi ei ootanud temalt midagi, kuid hopsti, mees on Serie A üks parimaid poolikuid.
                              ehk siis kysimus on kellega ta konkureerib?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                                Minu nominendid:

                                1. Parim väravavaht - Gianluigi Buffon, Dida ja Gianluca Pagliuca

                                2. Parim kaitsja - Fabio Cannavaro, Alessandro Nesta ja Jaap Stam

                                3. Parim poolkaitsja - Mauro German Camoranesi, David Pizarro ja Sergio Volpi

                                4. Parim ründaja - Andrei Ševtšenko, Alberto Gilardino ja Cristiano Lucarelli

                                5. Parim noormängija (vanus alla 23 aasta) - Giorgio Chiellini, Alberto Gilardino ja Cristian Zaccardo

                                6. Parim itaallane - Alberto Gilardino, Gianluca Pagliuca ja Fabio Cannavaro

                                7. Parim välismaallane - Andrei Ševtšenko, David Pizarro ja Emerson

                                8. Parim \"veteran\" (Üle 31-aastane) - Gianfranco Zola, Paolo Maldini ja Gianluca Pagliuca

                                9. Suurim potentsiaal - Mauro Esposito, Franco Brienza ja Giampiero Pinzi

                                10. Parim mängija - Andrei Ševtšenko, Alberto Gilardino ja Emerson

                                11. Enim oma võistkonnale andnud mängija - Alberto Gilardino, Gianfranco Zola ja Gianluca Pagliuca

                                12. Aasta uustulnuk - Esteban Cambiasso, Zlatan Ibrahimovic ja - (Theodoros Zagorakis ehk, pole tulnud neid esmakordselt Itaalia jalgpalli mängivaid mehi)

                                Klubid:

                                1. Ilusaim mängupilt - Inter, AC Milan, Juventus ja Udinese (igale maitsele, kes eelistab taktikaliselt küpset, kes lihtsalt ilusat)

                                2. Koledaim mängupilt - Bologna, Lecce ja Sampdoria

                                3. Suurim ebaõnnestuja - Roma, Fiorentina ja Parma

                                4. Suurüllataja - Sampdoria, Udinese ja Messina

                                Treenerid:

                                1. Parim treener - Walter Novellino, Francesco Guidolin, Luciano Spalletti ja Fabio Capello

                                Kui põhjendusi tahate, siis küsige.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X