320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtiskleme enne parimate valimist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

    tra ma nyyd nagui mega segaduses...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

      Parima väljamaalase kohta pole vist minu arust vastast Shevchenkole, samas ka Vucinic üsna korralikult skoorinud. Hooaja alguses ülivõimas Adriano pärast aastavahetust üsna kustunud kahjuks olnud ning kogu tema figureerimine ainult kuulujuttudes märgata olnud.

      Parima väravavahi tiitlile ei ole minu arust vastast Buffonile.
      Ühtlase tasemega väga häid kaitsemängijaid on üsna hulgi, seega üsna võimatu kedagi konkreetset välja pakkuda.
      Sama lugu ka keskväljameestega. Enam on silma jäänud Pirlo ja Nedved ning peab tõesti tunnistama, et Emersoni saabumine on Juvele üsna korralikult juurde andnud.
      Ründajate koha pealt olen juba varem maininud, et kõige rohkem on silma on jäänud Gilardino ning Lucarelli. Viimane neist küll natuke nö puhkas skoorides jaanuaris, veebruaris tingituna osalisest mängukeelust ning vigastusest üsna vähe. Lõpp selle eest üsna ukhe olnud. Gilardino seevastu läbi hooaja korralikult tulistanud ning üks põhitegelasi Parma vee peal hoidmises.

      Vanakestes on esirinnas sellised tegelased nagu Di Livio, Maldini, Chiesa Di Biagio ning loomulikult ka Zola. Neist esimene ja viimane saavad suvel 39!!! Di Livio pole küll enam põhitegelane, aga Zola laseb veel mõnuga (sel hooajal 29-s mängus osalenud) ning on skoorinud vanakese kohta üsna hästi (7 korda).

      Vaadatavaim meeskond: kuna Lecce korralikult skoorinud (61 korda), aga samas veel korralikumalt sisse laskunud (68 korda) võiks ju nende mängupilt kõige vaadatavam olla kuna Zeman kõvasti ründele üritab mängida.

      Kehveima treeneri positsioonile võib minu arust üsna tugevalt kandideerida Bruno Conti kuna Roma ju teise hooajapoole kehvemate hulgas hoolimata sellest, et meeskonnas ju mängijate tase väga kehva pole.

      Hooaja üllatajateks oleks Serie B-st tõusjad Palermo, Messina, Cagliari ning Livorno, kes hetkel positsioonidel 6-9, ehk siis tõsised UEFA Cupi koha eest võitlejad.

      Miinuspoolelt loomulikult Fiorentina, kus potentsiaali märka rohkem, aga midagi on alati puudu jäänud. Hooaja alguses hästi esinenud Lupatelli kukkus mingil ajal üsna ära ning kahjuks ei olnud Cejas võimeline väärilist asendust pakkuma. Ega teisedki liinid väga stabiilselt ei esinenud.
      Sellega seoses pakuks hooaja ebaõnnestuja tiitli hoopis Viola omanikule Diego Della Vallele ehk tegelikult hoopis tema suurtele alluvatele Gino Salicale ning Fabrizio Lucchesile, kes asja otsustavad. Damn, ostetakse suure raha eest kaks tulevikuründajat ning noor keskväljamees, aga ei viitsita vaeva näha aukliku kaitse lappimisel. Läbi hooaja on vormsi olnud neist ainult üks, Tomas Ujfalusi. Ülejäänud sellid on tihti ikka väga naljakaid bläkke pannud.

      Võimalike tulevikutegelaste hulk on üsna suur, aga silma on jäänud Gilardino ning loomulikult ka Pazzini. Esimene muidugi sel põhjusel, et tal pole esimene hooaeg hiilata ning teine selle pärast, et Fiorentinas, mistõttu tegemisi parem jälgida.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

        No veteranidest ei tasu ka unustada Pagliucat. No mees on kohe-kohe pensionile minemas, kuid mängib sama hästi, kui oleks tippeas. Bologna võtmemängija kahtlemata, ilma temata väravasuul läheks neil väga raskeks. Mäletan, et Interil oli tema Serie A mängudes paras hunnik probleeme. Zola\'t ei saa ka mitte kindlasti mööda vaadata, mees võiks tõesti vabalt juba pensionil olla, kuid otsutas Cagliarile appi tulla ja oi millist abi ta pakub. Mees tõesti laseb täie mõnuga. Lucarelli on suhteliselt stabiilselt tagunud, nagu ka Gilardino. Hooaja algusest väikeste pausidega hooaja lõpuni. Gilardino ka vahepeal ei skoorinud. See oli vist hooaja alguse poole.
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

          Algselt postitas Tanel


          No veteranidest ei tasu ka unustada Pagliucat.

          Õigus, kah Zola ja DiLivioga sama aasta mees, kuigi viimasel kuul ilmale tulnud. Samas on Bolognal veel jõhkram vanake Fabrizio Ferron, kel sünniaasta lausa 1965 ning septembris väike juubel oodat. Tema peaks vist ka vanim mängija Serie A tasandil olema, kuigi kahjuks liigamängul sel aastal osalenud pole (2 Coppa Italia osalemist).
          Kui vanadest väravavahtidest rääkida, siis ka Luca Marchegiani juba 39-aastane ja veel põhivv Chievos.
          Muidugi ei saa mainimata jätta vanakesi nimedega Peruzzi, Bucci ning Antonioli, kes päris korralikult pelavad veel.

          Algselt postitas Tanel

          Gilardino ka vahepeal ei skoorinud. See oli vist hooaja alguse poole.
          Njah, Parma lõi esimese värava alles 3-ndas voorus ning Gilardino nö alustas hooaega täistabamusega Interi vastu 4-ndas voorus ning hooaja esimene pool tema jaoks väga väravaterohke polnud tõesti.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

            Interiga on võimatu kohe tulemusi saada
            aga kas üldse on?

            veteran igaljuhul maldini

            välismaalase puhul kaldun ka juba sheva poole

            kui pizarro roll udineses on sama suur kui pirlol annan hääle talle, kui eoi siis pirlole

            aga kellel on siis potensiaali tulla maailma parimaks? no ei oska ennustada. cassano potensiaal on siiamaani minu meelest rakendamata. aga hooaja algul polnud kuulnudki sellisest mehest nagu vukicic(nyyd läks vist nimi ka veel valesti)

            hooaja yllatajad on jah serie b tõusnud ja negatiivselt roma klubid eesotsas as romaga ning itaalia jalgpalli fännid(need kes siis kohapeal, mitte siin foorumis)

            uustulnuka puhul on zlatan minu meelest parem kui cambiasso

            ilusaima pildi annan juvele kui nad tiitliga oma fänne rõõmustavad aga mängupildi annan udinesele lihtsalt ühe karika kohtumis põhjal

            koledaim siis lecce v? on neil siis kõige rohkem palle võrgus(ei viici ise uurida)

            ebaõnnestuja-roma

            põhjendusi sooviks tanelilt kuulata keskvälja nominantide suhtes
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

              Algselt postitas Tanel
              3. Parim poolkaitsja - Mauro German Camoranesi, David Pizarro ja Sergio Volpi
              Ka minu arvates on need mängumehed imelikult valitud. Juventuses ma valiks pigem Emersoni ja ka Volpi pole piisaval tasemel, et teda valida parimaks.

              Kuid tegelt eks igalühel on oma arvamus.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                Volpi ja Pizarro on oma võistkondade poolkaitse võtmefiguurid ja Camoranesi on hooaja lõpus säravalt mänginud. Volpi puhul ma kahtlesin kõvasti, kuid ilmselt ei tulnud mul Emerson siis pähe.

                Ja kui teid huvitab, siis Gazzetta Dello Sporti hinded selle hooaja kohta. Veron juhib, mida ma nüüd küll päris õigeks ei pea, ning Emerson teine.

                Ferroni mängis tõesti Coppa Italias. Vähemalt Interi ja Bologna vastasest mängust on meelde jäänud. Luca Marchegiani on samuti päris hästi sel hooajal mänginud, kui ma ei eksi oli ta vist MM94 Itaalia põhiväravavaht. Luca Bucci\'t ei saa vist mingikst suureks konkurendiks lugeda, sest ega ta eriti mänginud pole.

                Samas tuleb teada ka seda, milline mees on nö pool hooaega säranud ja milline terve hooaeg stabiilselt mänginud. Siis mingeid pikaajalisi vigastatud mängijaid ei saa valida.
                sigpic

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                  kui ma ei eksi siis 94 \"tõrjus\" penalte pagliuca ja suudles ka posti mängu keskel peale silva pealelöögi tõrjumist. aga see loomulikult ei välista sinu pakutud põhiväravavahti
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                    Jap Marchegiani ei olnud päris põhiväravavaht ning finaalis ta ei mänginud. Nad vahetasid Pagliuca ja Bucci\'ga neid kohti suht tihedalt.

                    Kui peaks huvitama, siis Itaalia 94. aasta MM-koondis:

                    Technical Director: Arrigo Sacchi

                    Goalkeepers
                    Gianluca Pagliuca, Luca Marchegiani, Luca Bucci

                    Defenders
                    Paolo Maldini, Lorenzo Minotti, Mauro Tassotti, Antonio Benarrivo,
                    Franco Baresi, Roberto Mussi, Alessandro Costacurta, Luigi Apolloni

                    Midfielders
                    Dino Baggio, Nicola Berti, Antonio Conte, Roberto Donadoni,
                    Alberigo Evani, Demetrio Albertini

                    Forwards
                    Giuseppe Signori, Daniele Massaro, Pier Luigi Casiraghi,
                    Roberto Baggio, Gianfranco Zola
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                      Algselt postitas Tanel

                      Luca Bucci\'t ei saa vist mingikst suureks konkurendiks lugeda, sest ega ta eriti mänginud pole.
                      Sebastian Frey\'le ta tõesti eriline konkurent pole , aga samas tervel 2 mängu liigas ning 3 UEFA Cupil. Suutis ju põhiväravavahina enne vigastust lausa 20 minutit poolfinaalis CSKA vastu mängida.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                        Pole kyll päris teemasse, aga....--kui laiali myyakse Udinese ja Sampdoria suvel? ja kas itaaliast saab 4 meeskonda otse CL või mis systeem on?

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                          itaaliast saavad kaks esimest otse alagrupiturniirile ja kaks pääsevad yleminekumängudele(kui ma ei eksi siis mõlemad viimasesse ringi ehk siis kolmas vist)
                          no see kui juppideks udinese ja samp tehakse on veel selgusetu. mina olen kuulnud arutelu udinese mängijate myymise suhtes. samp loodetavasti suudab oma mängijaid hoida ja tugevdada puduvaid lylisid.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                            Mitte üleminekumängudele, vaid ikka kvalifikatsioonimängudele. Jah kaks võistkonda otse alagruppi ja kaks 3. kvalifikatsiooniringi.

                            Ma arvan, et Sampdoria mängijate tase on induviduaalselt suhteliselt kehva ning (va. paar mängijat) seal ei ole tippklubi materiaali. Praegu on nad nii kõrgel tänu koostööle ja loomulikult Flachile. Udinese on öelnud, et nad ei kavatse mängijaid müüa, kui nad CLi peaks jõudma.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                              Parimate teema avatud!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Mõtiskleme enne parimate valimist\'

                                Algselt postitas Tanel



                                Minu arust tuleks valida mees, kes on terve hooaja stabiilselt hästi esinenud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X