320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Algselt postitas eestimees
    Algselt postitas Martin
    Hmmm, eks mõlemal liigal ole omad plussid ja miinused. Vist.
    Igatahes teen ma praegu oma database\'i , kus oleks kõik ikka võimalikult õige ja isegi Eesti ajalehed peavad paigas olema. Küll siis homme vaatan, et kelle külge eestlased poogin.
    martin kas jagad siis teistega?
    Einoh, ikka võib jah, kuigi esiliiga koosseisudega on väike tõke toimunud - pole veel neid kätte saanud täielikult. Kuid õhtuks saab vast lahendatud.

    Meistriliiga peaks paigas olema, igatahes.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas eestimees
      Algselt postitas Martin
      Hmmm, eks mõlemal liigal ole omad plussid ja miinused. Vist.
      Igatahes teen ma praegu oma database\'i , kus oleks kõik ikka võimalikult õige ja isegi Eesti ajalehed peavad paigas olema. Küll siis homme vaatan, et kelle külge eestlased poogin.
      martin kas jagad siis teistega?
      Einoh, ikka võib jah, kuigi esiliiga koosseisudega on väike tõke toimunud - pole veel neid kätte saanud täielikult. Kuid õhtuks saab vast lahendatud.

      Meistriliiga peaks paigas olema, igatahes.
      supper töö!!! jääme kõik ootama siis suure huviga

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Einoh, ikka võib jah, kuigi esiliiga koosseisudega on väike tõke toimunud - pole veel neid kätte saanud täielikult. Kuid õhtuks saab vast lahendatud.

        Meistriliiga peaks paigas olema, igatahes.
        Kuidas asi edeneb?

        Ning kas sa teed liiga ikka 6.03 update peale?
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Sain ka mängu ja ega ei kurda küll eriti. Esimesel hooajal jäin Chelseaga Premier Leagues teiseks. Võitis Arsenal, kes edestas mind 6 punkitga. Aga hooaja alguses transfer budget 94 milli täitsa pees ju. 2005 oli aind mingi 45. CL algrupis mängisin Barcelona,PSV ja Djurgardeniga. Essa mäng oli Djurgardeniga kodus. Võitsin 10:0. 1st half oli veel 1:0. Drogba pani 5 kolli. Becks andis 6 väravasõõtu ja lõi ise kaks kotti ning on mängu MVP.Muidu alagrupis esimene koht. Barcaga võrdselt punkte aga parem väravate vahe. Mõlemad mängud Barcaga viiki ja PSV-ga võitsin. Kaheksandik finaalis tuli Ajax vastu. Võõrsil kaotasin 0:2 aga kodus võitsin 3:0 ja 3:2 edasi. Veerandfinaalis tuli mängida Realiga esimene kodus 1:1. Carlos ja Zidane said mõlemad punased. Võõrsil 2:2 ja tänu võõrsil löödud väravatele edasi. Poolfinaalis langesin välja.Vastu tuli Juventus. Kodus 2:1 võit aga võõrsil 0:4 kotti. CL võitiski Juve lõpus. Võitsin aga Community Shieldi.
          Hooaja ostud:
          Beckham, 29 millions £ from Real Madrid
          Diego Tristan, 14 mil £ from Deportivo la Coruna
          Makaay, 11 mil £ from Bayern
          Mendieta, 10 mil £ from Middlesbrough
          Zambrotta, 22 mil £ from Juventus
          Canizares, 15 mil £ from Valencia
          Müügid:
          Gudjohnsen, 8 mil £ to Deportivo la Coruna
          Joe Cole, 10 mil £ to Manchester United
          Robert Huth, 4 mil £ to AC Milan
          William Gallas, 6 mil £ to Real Madrid
          Damien Duff, 12 mil £ to Fenerbache
          Veron, 13 mil £ to AS Monaco

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Algselt postitas mart44


            Sain ka mängu ja ega ei kurda küll eriti. Esimesel hooajal jäin Chelseaga Premier Leagues teiseks. Võitis Arsenal, kes edestas mind 6 punkitga. Aga hooaja alguses transfer budget 94 milli täitsa pees ju. 2005 oli aind mingi 45. CL algrupis mängisin Barcelona,PSV ja Djurgardeniga. Essa mäng oli Djurgardeniga kodus. Võitsin 10:0. 1st half oli veel 1:0. Drogba pani 5 kolli. Becks andis 6 väravasõõtu ja lõi ise kaks kotti ning on mängu MVP.Muidu alagrupis esimene koht. Barcaga võrdselt punkte aga parem väravate vahe. Mõlemad mängud Barcaga viiki ja PSV-ga võitsin. Kaheksandik finaalis tuli Ajax vastu. Võõrsil kaotasin 0:2 aga kodus võitsin 3:0 ja 3:2 edasi. Veerandfinaalis tuli mängida Realiga esimene kodus 1:1. Carlos ja Zidane said mõlemad punased. Võõrsil 2:2 ja tänu võõrsil löödud väravatele edasi. Poolfinaalis langesin välja.Vastu tuli Juventus. Kodus 2:1 võit aga võõrsil 0:4 kotti. CL võitiski Juve lõpus. Võitsin aga Community Shieldi.
            Hooaja ostud:
            Beckham, 29 millions £ from Real Madrid
            Diego Tristan, 14 mil £ from Deportivo la Coruna
            Makaay, 11 mil £ from Bayern
            Mendieta, 10 mil £ from Middlesbrough
            Zambrotta, 22 mil £ from Juventus
            Canizares, 15 mil £ from Valencia
            Müügid:
            Gudjohnsen, 8 mil £ to Deportivo la Coruna
            Joe Cole, 10 mil £ to Manchester United
            Robert Huth, 4 mil £ to AC Milan
            William Gallas, 6 mil £ to Real Madrid
            Damien Duff, 12 mil £ to Fenerbache
            Veron, 13 mil £ to AS Monaco

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              kurat 94 milli eest võib endale armee ka osta

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Ei ma ootan ka huviga uue ja parema eesti liiga valmimist...
                edu teile igatahes...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Algselt postitas reps


                  kurat 94 milli eest võib endale armee ka osta
                  Aga selle eest osteti mingid vanad ja mõttetud pässid kokku.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Ja sulasõlges mõttes nende pässidega ei võidetud sittagi. Kuidas sa suudad sellise satsiga Arsenalile ja Juvele kaotada. no lihtsalt Best team lost!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Heh, mul Tenerifega mäng 2010/2011 aastas ja finally.... I did it!, nimelt võitsin lõpuks ometi Primera Liga ning samuti Copa del Rey. Varem oli kõrgei koht liigas 3. ja Cupis veerandfinaal, UEFA Cup 1st round, CL alagrupp. Meeskonnas pole eriti staare, aga pärast neid tiitlivõite hakkas board tahtma paremaid mängijaid. No ma siis ei julend ootama jääda, et äkki teeb board ka ise neid oste (nagu chelseas vms.), seega olin sunnitud purchasema Asier Del Horno. Läks raisk maksma £16.5 milli. Muidu on/oli mu põhikoosseis suhteliselt kirju rahvusega, aga püüan hakata hispanialiseerima, niisiis: Kotenko; Alessandro Potenza, Cristian Alvarez*/Asier Del Horno, Gladstone, Aythami; Jesus Vazquez*, Tinaia, Freddy Guarin, Luis Alberto Hernandez, Fernando Cavenaghi ja Alejandro Sanchez Fernandez. Pingil olid põhiliselt Diego Calzado; Pereira, Kirian*, Cocito*, Cristo Marrero*, Giuseppe Rossi, Maikel*. (*-algusest peale meeskonnas olnud). Kalleim ost on Asier, enne oli Cavenaghi £6 milliga. Läbi käind on veel Gasbarroni, Piqué, Teniste, Diabis ja Eggimann.
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Krt ma ei jõua ära oodata , millal koju saaks ja Fm -i pelama saaks hakata..
                        Nimelt Eesti liigas hetkel suve puhkus....tahaks ka kedagi noort , kiiret ja mis eriti tähtis vastupidavat venda...loodan , et saan sign - tud kedagi lahedat...
                        Ja ega eesti liigat eriti raske ei olegi pelada...Flora pakub konkurentsi , aga Euroopas tahaks rohkem läbi lüüa...eelmine kord jäi laeks euroleague esimene round.. mingile FF klubile...
                        eks nyyd üritan paremini pelada...aga soovitage julgelt lahedaid mängijaid..kes sooviksid eestisse mängima tulla...
                        Fm -is on mingi 70 % mängijaid kes ei soovi vist kunagi eestisse mängima tulla..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Okei...
                          küsin siis natukene abi kah...selle eesti liiga facepäkkide kohta...et kuhu ma selle faili lahti pakkima pean...
                          ikke data / pictures /players...
                          või olen mina midagi valesti teinud , et mul see tööle ei läinud...
                          aidake natukene....

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            vaheta korraks mängu skin ära ja siis uuesti tagasi siis laeb pildid ära kui kasutad skin cache\'i
                            puhh

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              transfer budget 94 milli täitsa pees ju. 2005 oli aind mingi 45.
                              imelik... mul oli kyll eelarve 130 miljonit euri... kohe ostsin endale Podolski, Pirlo, Gattusso, Cerci
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Algselt postitas elmut


                                vaheta korraks mängu skin ära ja siis uuesti tagasi siis laeb pildid ära kui kasutad skin cache\'i


                                eks ma siis proovi...
                                loodan , et toimib...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X