320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Algselt postitas mart44
    . Eriti masendas see, et Chelsea tegi mul selliste meestega ära, kelle penalty taking oli max. 14. Mul min. 15... Imelik...
    Penalty taking ei ole penaltiseerias ainuke tähtis oskus.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Algselt postitas Zaeka


      Algselt postitas mart44
      . Eriti masendas see, et Chelsea tegi mul selliste meestega ära, kelle penalty taking oli max. 14. Mul min. 15... Imelik...
      Penalty taking ei ole penaltiseerias ainuke tähtis oskus.
      Andke nõu mis siis veel loeb..ei teadnudki seda, et mingeid muid tegureid võib ka veel olla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        kurat kui huvitav on mart44 asju lugeda

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas mart44


          Algselt postitas Zaeka


          Algselt postitas mart44
          . Eriti masendas see, et Chelsea tegi mul selliste meestega ära, kelle penalty taking oli max. 14. Mul min. 15... Imelik...
          Penalty taking ei ole penaltiseerias ainuke tähtis oskus.
          Andke nõu mis siis veel loeb..ei teadnudki seda, et mingeid muid tegureid võib ka veel olla.
          Finishing, Decisions, Composure, võimalik et midagi veel.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Väravavahid?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              väravahi poolt kindlasti jumping, anticipation, maybe ka reflexes

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                imelik, miks eestlased ei taha crystal palcei eest mängima tulla aint piiroja oli nõus
                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Pennude tõrjumisest rääkida. Lepmets pole mul mitte kunagi tõrjunud pennut mängu seest, kuid penalty shoot-outides vist teinud mingi 10+ tõrjet kolme seeria peale.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Kahjuks olen viimasel ajal kärsituks muutunud ja ei jõua enam hooaegu lõpuni mängida. Nüüd siis kannatas Arsenal, kellega mängides mul üle viskas. Alustasin mängu Milano Interiga. Olen teinud ainult kaks sõpruskohtumise. Esimene oli Atletico de Madridiga. Normaalaeg lõppes hispaanlaste koduväljakul 1:1 viigiga. Läksin ise juhtima Adriano väravast. Teisel poolajal Martin Petrov viigistas. Mängu tulid penaltid, mille ma elus esimest korda võitsin. Vastased alustasid, Toldo tõrjus(lööjat ei mäleta). Interi esimene oli Alvaro Recoba, kes penaltipunktil ei eksinud. Teine oli Atleticol A.Lopéz, temagi löögi tõrjus minu hea vv Toldo. Minu teine oli Marco Materazzi, kes lõi sisse. Madridi kolmas oli Torres, tema ei eksinud. Minu kolmas David Pizarro. Eksimatu. Ning kuna Maxi Rodriguez eksis, sain 3:1 võidu penaltitega. Luis Figo ja Julio Cruzi teeneid ei läinudki vaja(nemad olid mul vastavalt neljas ja viies lööja). Läksin Eesti tuurile, kus esimene mäng oli Tartu Tammekaga, keda võitsin \"vaid\" 9:1. Mängitasin ka teist koosseisu. 7 väravat lõi Obafemi Martins.
                    Praegune põhikoosseis:
                    ................................Toldo............. ....................
                    Ze Maria..........Samuel.........Materazzi.........Wo mé
                    ...............................Verón.............. ....................
                    Figo........................Recoba................ .........Solari
                    ......................Adriano...........J.Cruz.... .................
                    Põhilised vahetusmehed: Julio César, Mihajlovic, Cambiasso, Pizarro, Stankovic, Martins, Zanetti.
                    Praegu mul transfer budget 20 milli ning olen lähedal läbirääkimiste eduka lõpuni Mark van Bommeliga. Maha olen müünud Nicolas Burdisso, kes läks £2,9 milli eest Gladbachi ja Kily Gonzalese, kes läks £3 milli eest Newcastlesse.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Kahjuks olen viimasel ajal kärsituks muutunud ja ei jõua enam hooaegu lõpuni mängida.
                      Miks sa ise arvad, et miks sa hooaegu lõpuni ei jõua mängida?
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Ausõna, kedagi ei koti su jutud, kui sa iga kahe sõprusmängu tagant uue meeskonna võtmisest teatad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          asi kisub juba naljakaks mart :P

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            Algselt postitas Saarlane


                            Ausõna, kedagi ei koti su jutud, kui sa iga kahe sõprusmängu tagant uue meeskonna võtmisest teatad.
                            Moded võiks mardi viimased postid ära kustutada, aga mitte viimast, neist eelmistets niikuinii tolku pole.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Selles suhtes, et kustutama pole mõtet hakata, las kirjutab kui tahab. Aga õigele teele suunata võib. Võiks kirjutada veidike pikema aja tagant, põnevamalt ja mida iganes veel Nii et mõtle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Võib-olla aitaks eraldi teema sellest, kuidas hooaeg läheb vms. Siin saate arutada tehnilisi küsimusi (selles saan minu kõvasti abiks olla ) jms.

                                Lihstalt idee jutupaunikute jaoks...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X