320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Sai siis mäng järgi proovitud ja silmad igasugustele asjadele lahti hoitud. Peale teadatuntud positsionite, kohtunike statistika, mängu järgsete uudiste ja teamtalki jäi paar asja silma.

    1.) Vigastused - Uues versioonis pakutakse mõne vigastuse korral sulle valiku, kas ravib füsioterapeut või süstitega. Esimene peaks olema kiirem variant, samas kumb on parem, ei tea. Samas üks asi mis on hea, kuid samas käib ka närvidele, on see, et vigastused pole enam kindla pikkusega. (1-2 nädalat jne) Samas on lisandunud ka pikemad vigastused kui 7-8 kuud (jalaluu murd). Minu mängija sai nt vigastuse mille pikuseks oli 7-13 kuud ning ei olnud see luumurd.

    2.) Mängija profiil - Peale kaalu ja pikkuse, millest viimane on väga kasulik asi, on lisanudud mõndele noorematele mängijatele selline asi, et võrreldakse kellegi kogenumaga. Nt Fulhami portugallasest väravavahil Ricardo Batistal oli \"personali\" all selline tekst: \"Touted as the next Vitor Baia.\" Sama moodi oli ka keskkaitsjal Liam Fontainel, keda võrreldi Sol Campbelliga.

    3.) Uudised - Kasutakse ka ära muud informatsiooni, see hulgas ka viimased uudised seoses klubiga ja mängijaga. (A\'la Sel kuupäeval vabaagendiks saanud, sõlmis just uue lepingu enne laenule minekut jne.) Samas kui mäng laeb on seal alumises kastis, kus \"jooksevad\" uudised, tähtsad üleminekud, suuremad vigastused. Samas saab mõnedest uudistest ka võimaluse otse vigastusetabelisse minna, kui on jutu vigastustest. Samas on mängijatel lahkumissoovid, millele on tehtud paremad vastused, kui eelmistest versioonides (05\'s ja Cm\'ides)

    Pettumuse valmistas mulle see, et teist treenerit ei saa uut moodi iseloomustada. Lauseid väga vähe. Võiks kõvasti rohkem olla. Mängueelseid ega järgseid \"sõnasõdasi\" pole proovinud. Samas kuna Beta Demoga oli tegemist, siis viskas närvi vähemalt üks asi kõvasti üle. Meeskond hakkas vähemalt minul mängima korralikult alles pärast vaheaja jutuajamist. Samas võimalusi kasutati liiga palju ning tekkis neid ka liiga palju. Samas oli mul ka bug sees. Nimelt ma võtsin laenuga enda ridadesse Glen Johnsoni, tuli endal väike apsakas sisse ning võtsin ta vaid 3-ks kuuks, kuid hiljem küsisin terveks hooajaks - sain nõusse ning uudises oli kirjas: \"Johnson, 20, arrived at Craven Cottage from West Ham for a fee of £6 million in 2003.

    Üldiselt ootan huviga mida täisversioon pakub. Parem on see kindlasti. Rohkem mina Betat ei mängi.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Mõtlesin siis ka huvi pärast asja ülevaadata. Esimene sõprusmäng Freiburgi vastu 2:3 kaotus, mängu lõpus oli mul mingi 30 lööki väravale (ainult umbes 5 raamide vahele), vastastel 7 lööki väravale ja kolm raamide vahele, kõik väravad olid mingid lambi 30 meetrised kauglöögid. Arusaadavatel põhjustel tuju edasi mängida enam ei olnud.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Arusaadav.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas Epic


          Mõtlesin siis ka huvi pärast asja ülevaadata. Esimene sõprusmäng Freiburgi vastu 2:3 kaotus, mängu lõpus oli mul mingi 30 lööki väravale (ainult umbes 5 raamide vahele), vastastel 7 lööki väravale ja kolm raamide vahele, kõik väravad olid mingid lambi 30 meetrised kauglöögid. Arusaadavatel põhjustel tuju edasi mängida enam ei olnud.

          mul sama lugu..enam ei viitsi kaotada..eriti kui ise oled löönd terve mängu.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Mängisin siis ManU-ga ära hooaja eelsed kontrollkohtumised 4 mängu täiesti lambi satside vastu, mis olid alguses kohe kirjas.

            4 mängu 4 kaotust, pealelöögid vastastele keskmiselt 4st 3 sisse, mul 15st 1 (rekord oli 3, ent siis lõi vastane 4st 4) ....

            Enam ei mängi ka!

            PS kasutasin standard taktikaid 352 ja 442. Koosseis oli 80% põhisats!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              News 1:
              Football Manager 2006 PC/Mac To Hit Shelves October 21st

              News 2:
              Gold Demo is out



              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Algselt postitas ethan


                News 1:
                Football Manager 2006 PC/Mac To Hit Shelves October 21st

                News 2:
                Gold Demo is out



                nagu alati, on gold demos ja ka betas vigastusi liialt palju masendav. samas kui fm & cm fänn olen täitsa rahul. mäng laeb ka suhteliselt kiiresti - mootorit siis tweakitud tugevalt. suluseisud on muidugi iseteema - mul jäeti võtmata vähemalt 3 suluseisu. ning väravaid tuleb ikka utoopiliselt palju. realiga mängides (raha anti hämmastavad 18mil ) sain selle eest osta rotheni vasakule äärele, sest keegi teine seda positsiooni ei mängi (no zizu ka) ning mõned keskpärased mängijad. lõin 10 mängus 36 väravat ning minulegi löödi tublid 14. Arenemis ruumi neil veel jagub aga hea töö igatahes
                miks ei saa - alati saab kui vaja

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Tervitus,

                  siin küsiti, et kas Eesti liiga on mängu millalgi saabumas. Kuna mina olen see inimene, kes koostab FM jaoks juba 4 aastat Eesti andmebaasi, siis tean öelda et ei tule. Nagu keegi siin ka juba mainis, siis Eesti turg on nii väike, et meie liiga tegemine ei paku tegijatele suurt huvi. Olen sel teemal nendega iga aasta vestelnud, aga vastused on lakoonilist laadi. Pigem on huvi isegi väiksemaks jäänud (või ei viitsita sama juttu uuesti rääkida).

                  Lootus on aga muidugi alati olemas ja eks ta kunagi peab ikka ka ära tulema. Kasvõi juba seepärast, et oleme pikka aega Eesti andmebaasi arendanud. Ja ka sel põhjusel, et selliseid konkreetse maa andmebaase, mis mängus esindatud ei ole, on väga vähe. Eks ma arendan seda teemat peagi edasi!


                  Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Nojah, tegin omale ise Eesti liiga (Slovakkia liiga asemele), duublite ja värkidega, ilma bug\'deta (nagu nt. teiste riikide klubid omas karikasarjas, nagu juhtub Austria liigat asendades)... Ja olles database\'iga väga palju tegelenud, siis ütleksin, et Eestit puudutav FM\'i andmebaasis on ikka väga nõrgal tasemel. Täiesti metsas on ju enamus andmeid, kui neid üldse on. Paljusid mängijaid polegi, kes on siiski juba mitmendat aastat orbiidil. Jne. Aitäh.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      ootan juba täisversiooni, 2005 oli täitsa hea.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas ethan


                        Nojah, tegin omale ise Eesti liiga (Slovakkia liiga asemele), duublite ja värkidega, ilma bug\'deta (nagu nt. teiste riikide klubid omas karikasarjas, nagu juhtub Austria liigat asendades)... Ja olles database\'iga väga palju tegelenud, siis ütleksin, et Eestit puudutav FM\'i andmebaasis on ikka väga nõrgal tasemel. Täiesti metsas on ju enamus andmeid, kui neid üldse on. Paljusid mängijaid polegi, kes on siiski juba mitmendat aastat orbiidil. Jne. Aitäh.
                        Minu kiitus!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Algselt postitas Zlatan


                          ootan juba täisversiooni, 2005 oli täitsa hea.
                          No Demo juba täitsa mängitav ja ka ajalimiit kaotatav

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            Algselt postitas Glazza
                            Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.
                            Pane mind kirja!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Nja hakkasin ka siis katsetama ja buge otsima, siimaani midagi väga jubedat pole veel ette jäänud.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                öelge mu lollile küsimusele vastus:kui ma mängin sweepriga kas ma panen kaitseliini kõrgele või madalale??

                                enda arust peaks madalale panema aga noh ma olen loll kah:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X