320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saapamaa vuti üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas Juveman


    Algselt postitas Jasper


    eile panid noored jälle kellegi kotti. pazzini väravast. mängib ta siiamaani atalantas?
    Minuteada Fiorentina klubiks tal praegu.
    vist jah. ametlikult uurida ei viici aga täna kohtasin fiore-milan eelarutelus ka tema nime.
    Jep, loomulikult noore staari asukohaks Fiorentina. Osteti ta ära jaanuaris, eelmise hooaja keskel.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

      Otsisin naljapärast paar pilti Omobono Tennist, Treviso 10 000 kohalisest kodustaadionist. Staadioni nimi tuleneb kunagisest samanimelisest kuulsast motosõitjast, kes valitses seda ala omal ajal 20-ndatel, 30-ndatel tugevalt ning oli suht sensatsiooniline inimene. Igatahes staadion on iga mäng viimase kohani täis:





      sigpic

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

        Statka ise on peldik aga muru tundub täitsa OK olevat

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

          muuseas on hetkel foorumis tegelane nimega Ultra Lecce...olen midagi sellist näinud vist tartu poole sõites kuskil maha jäänud bussipeatuses, kui õigesti mäletan. huvitav tundub mule lihtsalt. äkki postitab ka itaalia alamforumisse midagi oleks asi siin jälle kirjum.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

            Algselt postitas Jasper


            muuseas on hetkel foorumis tegelane nimega Ultra Lecce...olen midagi sellist näinud vist tartu poole sõites kuskil maha jäänud bussipeatuses, kui õigesti mäletan. huvitav tundub mule lihtsalt. äkki postitab ka itaalia alamforumisse midagi oleks asi siin jälle kirjum.
            Olen ise ka tähele pannud ja mõelnud selle üle, et kust need Lecce Ultrad küll välja karanud on. Mitte ainult ühe, vaid päris mitme bussipeatuste seinal on selline kiri minu mäletamist mööda.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

              Algselt postitas mazz


              Algselt postitas Jasper


              muuseas on hetkel foorumis tegelane nimega Ultra Lecce...olen midagi sellist näinud vist tartu poole sõites kuskil maha jäänud bussipeatuses, kui õigesti mäletan. huvitav tundub mule lihtsalt. äkki postitab ka itaalia alamforumisse midagi oleks asi siin jälle kirjum.
              Olen ise ka tähele pannud ja mõelnud selle üle, et kust need Lecce Ultrad küll välja karanud on. Mitte ainult ühe, vaid päris mitme bussipeatuste seinal on selline kiri minu mäletamist mööda.
              Põhimõtteliselt olen näinud ka Brescia fänni siin. Üldse kokku tean, et siin on Juventuse, Interi, Milani, Roma, Lazio, Fiorentina ning ilmselt ka Lecce ja Brescia fänne. Ehk on veelgi. 50/50 võimalusele, et siin on mõni Parma fänn, sest kui mõtlen, siis olen nt. Parma avatare näinud. (Mitte 17, lol)
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                kas ma olen ainus kes seda ei usu?

                njah...need goal.comi parimad on ikka naljakad. kord oli seal kaka kui ta tuli vahetusest ja ei mõjutanud kuidagi seisu. kui juve vastu mängisime siis oli puudu(ülejäänud kõik peaaegu olid) gattuso ja nesta kes tegelt oli MOM-id. nüüd siis väravavahiks messina poiss kes neli korda pidi palli korjama, rääkimata pirlo väravast. aga jah highlightide põhjal tegi ta mõned head tõrjed siiski. ja gila lõi ainult ühe värava
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                  Algselt postitas Jasper


                  kas ma olen ainus kes seda ei usu?

                  njah...need goal.comi parimad on ikka naljakad. kord oli seal kaka kui ta tuli vahetusest ja ei mõjutanud kuidagi seisu. kui juve vastu mängisime siis oli puudu(ülejäänud kõik peaaegu olid) gattuso ja nesta kes tegelt oli MOM-id. nüüd siis väravavahiks messina poiss kes neli korda pidi palli korjama, rääkimata pirlo väravast. aga jah highlightide põhjal tegi ta mõned head tõrjed siiski. ja gila lõi ainult ühe värava
                  LMAO.... Kommentaaridel ei lase ta ennast vist häirida. Parem vaadaku kõik mängud kuskil videos üle, kui selliseid asju teeb.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                    Toksisin tiba numbreid kokku.

                    Ehk siis vaatasin, kuidas värk maailmas on ka praegu, tuleb välja et nn Tippliigadest skooritakse kõige rohkem Itaalias (A).

                    Ita 2,64
                    Ger 2,58
                    Spa 2,44
                    Eng 2,41 ... näe imet inglased on kõige haledamad , ainuke kes seal normaalselt skoorib on Chelsea.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                      hmm...see nagu siis mängu kohta statistika v?
                      mulle isiklikult ei tõesta see enam midagi aga vb mingi \"itaalias-on-20-võistkonda-kes-ainult-kaitsevad-ja-epl-on-väravaterohkeim-liiga\" mehe võtab sõnatuks.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                        mulle meeldib nähvata lihtsalt , sest kõiksugused süüdistused on põhjendamatud, jalgpall on siiski piisavalt globaalne .

                        Keskmiselt mängu kohta jah on see ja näruste viigiarvutuses saaksime kas 3 või 4 koha, sest ka neid pole just palju.
                        IMHO on see aasta 0:0idega laineid löönd just inglismaa.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                          Algselt postitas Devil
                          IMHO on see aasta 0:0idega laineid löönd just inglismaa.
                          12 nullnulli terve premieri peale, mängitud 17 vooru. Virvendus, mitte lained.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                            mnjah 16 vooru itaalias 10 nulli mängu

                            1 Dets
                            4 Nov
                            2 Okt
                            3 Sept

                            edit: inglismaa on peale 8ndat vooru 0:0idega pidama saand ning asendand need 1:0idega (lol)

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                              Ma olen juba ammu sellest tegelikult rääkinud. Vanapõlvkonna treenerid langevad vaikselt madalale või jäävad töötuks, ning vanakooli mehed just need kaitsva stiili pooldajad ongi. Samas enamikel Serie A klubidel on noored treenerid ja ülla-ülla - skoorid on suured. Seda ka ei saa väitma tulla nüüd, et lihtsalt tüüpiliselt kasutatakse võimalusi ära peaaegu 100%\'liselt. Võimalusi on sitaks, ainult tagumiseotsa klubide clash\'ides ei ole reegline palju põnevust. Praegu on kõikides suuremates kohtumistes, mis pähe tulevad, vähemalt 2 (reeglina 3-5) väravat löödud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Saapamaa vuti üldarutelu\'

                                Kaitsest lähtuv jalgpall ei tähenda veel, et mängud peaksid väravatevaesed olema. Vaadake kasvõi Juventust, kes on löönud liigas enim väravaid - 2,25 mängus.

                                Pealegi ei näe ma mingit põhjust kaitsvat jalgpalli maha teha või unistada La Liga mängustiilist. Kõik võistkonnad, kellele ma kunagi pöialt olen hoidnud (Itaalia koondis ja klubid ning Eesti koondis), on alati mänginud kaitsest lähtuvalt ning iseenesestmõistetavalt austan seda stiili teistest enam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X