320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WEST BROMWICH ALBION

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Shakespeare?

    Kommentaar


      Ma vaatasin särkide järgi, et Norwich on tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma vaatasin särkide järgi, et Norwich on tagasi.
        Ega nad palju kehvemad ei ole..

        Kommentaar


          Väga huvitavad kõlakad, mille kohaselt Bilic säkitakse ja asemele tuuakse Sam Allardyce. No ma ei tea - arvestades kui kenasti eile õhtul umbkaitsti, kas saab veel paremini?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ametlik, Bilic on asendatud Big Samiga.

            Kommentaar


              Big Sam on tagasi ja see on väga-väga kole. Loodetavasti tulevad ka Toni Pulis, Harry Redknapp ja Alan Pardew kuhugi juhendama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Big Sam on tagasi ja see on väga-väga kole. Loodetavasti tulevad ka Toni Pulis, Harry Redknapp ja Alan Pardew kuhugi juhendama.
                Kes neist SheffieldŽi enda peale võtab?

                Kommentaar


                  Maailmas on taas tasakaal ja Big Sam peatas Liverpooli koduvõitude seeria 🖤

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Tuleb välja, et Big Sam > Mourinho.



                    Kui pikk see seeria oli? Kommentaator (vist mõnuagent?) luges küll mängu alguses igasuguseid fakte ette ega lasknud end mängust absoluutselt segada, nagu ka mina temast.
                    2017 aprillist saati.

                    P.S. Ptüi, see on kaotuseta seeria, mis kestab. Juuli keskpaigast oli kodus järjest võidetud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Big Sam on tagasi ja see on väga-väga kole. Loodetavasti tulevad ka Toni Pulis, Harry Redknapp ja Alan Pardew kuhugi juhendama.
                      Sa igavene mölakas

                      Kas Klopp on juba kuskil moaninud ka et kuidas, jumal küll kuidas, Brom sellise taktikaga üleüldse graatsilisele Anfieldi jalgpalliväljale astuda julges?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Sa igavene mölakas

                        Kas Stok on juba kuskil moaninud ka et kuidas, jumal küll kuidas, Brom sellise taktikaga üleüldse graatsilisele Anfieldi jalgpalliväljale astuda julges?
                        On küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Kes neist SheffieldŽi enda peale võtab?
                          Kui nüüd nalja teha, siis Tony Pulisel on tõesti Sheffieldis uut töökohta vaja, ta sai teisest Sheffieldi klubist just tund tagasi kinga. Muidugi see pole üldse realistlik perspektiiv. Kui sitt peaks väga ventikasse lendama(loe: riietusruum kaotsi minema), siis ma paneks raha Hernan Losada palkamisele.

                          Kommentaar


                            Vähemalt oskab Allardyce kaitses mehed mängima panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Vähemalt oskab Allardyce kaitses mehed mängima panna.
                              Lmao see 1-1 Liverpooliga maksab kätte hetkel korralikult.

                              Kommentaar


                                Loomulikult on Arsenal meie konkurent...
                                See võistkond on nii kehv, et tal ei olegi konkurente. Minge sinna, kus on teie koht. Stoke ja QPR ootavad.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X