Lehekülg 10, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910
Näidatakse tulemusi 181 kuni 188, kokku 188
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Loodetavasti Soton tuleb järgi. Mõttetu mängupilt terve hooaeg, ajuvaba otsus eelmise hooaja lõpus Puel lahti lasta. Väärivad täiega relegatsiooni.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Soton ei saa enam kukkuda ju? Kui just mingi 9 väravaga ei kaotata. WBA sai paraku liiga hilja hoo sisse...

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Suarez Vaata postitust
    Soton ei saa enam kukkuda ju? Kui just mingi 9 väravaga ei kaotata. WBA sai paraku liiga hilja hoo sisse...
    Kahjuks küll.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust

see kõik öeldud - ma ei pane üldse pahaks, kui keegi näiteks leiab, et stõuk ja westbromm ongi maa sool ja tõeline inglise jalgpall kogu selle miljonäride tilulilu kõrval. ainult et ma reserveerin endale siiski õiguse kindlameelselt nüüd ja igavesest ajast igavesti öelda, et minu silmis need kaks punti on rõvejalgpalli etalonid. tore, et läksite, ärge tagasi tulge.

ja oma nokkmütsid võtke kurat kaasa, ei jäta siia vedelema!
    Selge +1 kogu posititusele.

Viimasele lõigule lisaks, et võibki öelda, et Stoke ja WBA on kuradi vinged klubid, maasool and whatnot. Aga siis tule ja ütlegi seda.
    Aga ära tule jaurama sellel teemal mida keegi teine nende satside kohta tohib või ei tohi öelda tulenevalt nende enda klubi positsioonist liigatabelis.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Tegelikult oleks lahe, kui nad pühapäeval vanale bossile ja Crystal Palace'ile ära paneks ning Darren Moore võidaks esimesena kuu parima treeneri tiitli ühes relegatsiooniga.
    Tegelikult maikuu eest ei antagi parima gafferi vimplit, aga indiid võitis Darren Moore aprillikuu vimpli ja kõik muu jutt sinna juurde. Ehk esimene aprillikuu parim gaffer, kes sellegipoolest relegeeriti.

"This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Aprillis Ben Foster: "Mina jään siia. Ma pole absoluutselt huvitatud klubivahetusest."

Juunis Ben Foster keeldub klubiga minemast hooajaeelsesse laagrisse, kuna pakub huvi Premier League'i klubidele.

Juulis Ben Foster tagasi Watfordis.

Üks kuuest praegusest Premier League'i puurilukust, kel kirja vähemalt 70 nullimängu. Hakkab lisa otsima 72-le.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Former England midfielder Gareth Barry played for West Brom's Under-21s at the age of 37 in the Checkatrade Trophy but failed to save them from elimination.
    no overall control

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Slaven Bilic on tagasi Inglismaa jalgpallis.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud