320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WEST BROMWICH ALBION

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Official: West Brom have confirmed that Nicolas Anelka will resume training tomorrow, after his compassionate leave.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      #62
      OFFICIAL: West Brom break their transfer record to sign Sunderland attacking midfielder Stephane Sessegnon.

      http://www.wba.co.uk/news/article/al...r-1032172.aspx
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        #63
        Wow ... pauk luuavarrest. Polnud ilmselt Di Canio rassi mees ... khm, masti mees.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          #64
          Paolo jättis vormist väljas mehe karikamängult koju, eeldusel, et see vaatab asja telekast või siis vähemalt on rahulikult kodus perega. Selle asemel muidugi Sess läks linna peale jooma ja pärast jäi täis peaga roolis vahele. Di Canio kommentaaride järgi otsustades lisaks väga ei kahetsenud ka. Suht ühesuunaline tänav oli sealtmaalt arvatavasti.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #65
            Mees lootis pudelit kummutades vormi leida ja läks Newcastle-sse jooma,arvas,et ära ei tunta...!

            Kommentaar


              #66
              Väga viis mäng teie poolt.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                Väga viis mäng teie poolt.
                aitäh, olen WBA toetaja juba 20 aastat, suurepärane võit end tõestanud võitja vastu
                Algselt postitas fitti
                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                Kommentaar


                  #68
                  Ilus, 1 värav kirjas, võtke Arsenalilt punktid ära, meile tabeliolukorras tarvis!

                  Kommentaar


                    #69
                    Brunt on päris lammas. 3 - 1 olukord (+lisaks kaitses väravavaht) ning tema läheb ise lõpuni välja kuigi mõlemas ääres olid vabad mehed. Tulnuks 3-1 seisuks ning Marriner poleks enam saanud mängu ära rikkuda oma sita otsusega.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                      aitäh, olen WBA toetaja juba 20 aastat, suurepärane võit end tõestanud võitja vastu
                      olen wba toetaja juba 20 aastat, aga kontol on mul profiili pildiks whu pilt :P
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #71
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          #72
                          mani-mani-mani-maaani, maaaniii - kolm kord võite arvata, mis taustaga Jeremy Peace (pull perekonnanimi) on.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #73
                            Clarke sai saabast. Kuu aega tagasi räägiti ,et hakatakse lepingut pikendama, aga peale nelja järjestikust kaotust liigas otsitakse uut peatreenerit.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              #74
                              See oli tõesti naljakas, kuidas oli plaan pärast pühade perioodi maha istuda ja pabereid määrida, aga unustati justkui ära, et ees seisab tohutul hulgal mänge ning see säki lõhn oli tegelikult juba pikemat aega õhus. Võit Stamford Bridge'il oleks ehk uue aastani lisaaega juurde tekitanud, aga saatus-jalgpalli jumal-juhus tahtis teisiti.

                              Di Matteo tagasi?

                              Kommentaar


                                #75
                                Tule koju ja pane mehed kaitsma jälle, aitäh.

                                Kurb uudis, üldiselt ikka hoidsin päialt. Aga eks ootused olnud kõrgemad ja tulemused, well, mitte nii väga.

                                Jõudu ja edu Clarke'ile igal juhul, kuhu iganes ta ka ei maanduks järgmisena.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X