320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    3x suurem saun etc)
    Ja vähemalt samapalju rohkem passimist ka
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Kasarmud on Tapal tegelikult renoveerimisel praegu ja olmetingimusi peaks parandatama. Et ikka inimlikum oleks
      hetkel ehitatakse uut kasarmut+söökla laiendus nii, et ei usu, et niipea STVP või PiKo olukord paremaks läheb.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Pärnus samamoodi, 4. juuli siis Tapale suurtükipataljoni.
        maka.

        Kommentaar


          Oot, kas see on kahtlane, et ma olen ka lõpuklassis ja pole mingisugust kirja saanud veel?

          Kommentaar


            Ei ole. Praegu lähevad lõpuklassidest need, kes ise avalduse on esitanud. Kui ülikooli oled sisse saanud, siis saad eelisjärjekorras selle aasta sügisel ka ära käia. Sellisel juhul on 15. septembrini taotlus esitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Ei ole. Praegu lähevad lõpuklassidest need, kes ise avalduse on esitanud. Kui ülikooli oled sisse saanud, siis saad eelisjärjekorras selle aasta sügisel ka ära käia. Sellisel juhul on 15. septembrini taotlus esitada.

              Siis on väga cool. Mõtlesin juba, et äkki lennatakse üks päev sisse ja kisutakse otse voodist Tapale ära. aga noh, siis on veits aega mul veel.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Siis on väga cool. Mõtlesin juba, et äkki lennatakse üks päev sisse ja kisutakse otse voodist Tapale ära. aga noh, siis on veits aega mul veel.
                Ma soovitan sul seda lugeda. Tegelikult peaksid juba selle aasta sügisel teada andma, millal tahad ajateenistuse ära teha, kui ülikooli lähed. Muidu võib küll tekkida olukorda, et poole kooli pealt pead sõjaväkke minema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Muidu võib küll tekkida olukorda, et poole kooli pealt pead sõjaväkke minema.
                  Poole kooli/ülikooli pealt ei pea, vägisi sind sinna küll ei veeta.

                  Kommentaar


                    Kutsealusel, kes omandab keskhariduse 2011. aastal ja asub sügisest omandama kõrgharidust Eesti kõrgkoolis, mille lõpetamisel antakse välja riiklikult tunnustatud diplom, on võimalus teatada Kaitseressursside Ametile kirjalikult hiljemalt käesoleva aasta
                    15. septembriks kalendriaasta, millal ta kolme aasta jooksul õppeasutusse vastuvõtmisest alates soovib asuda ajateenistuskohustust täitma.


                    2011. a keskhariduse omandajatel, kes asuvad õppima Eesti kõrgkooli, on õigus valida 2011, 2012, 2013 ja 2014 kalendriaastate vahel. Valitud kalendriaasta ei või olla hilisem kui eriala nominaalajaga lõpetamise aasta.
                    Aasta valikust mitte teatanud kutsealused kutsutakse ajateenistusse üldises korras.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      Poole kooli/ülikooli pealt ei pea, vägisi sind sinna küll ei veeta.
                      Veetakse küll, kui õigel ajal pikendamata jääb
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        kuulge...kui on psörriasi haigus...siis neid sõjaväkke ei võeta? :/
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          kes või mis on psörriasi ?
                          aga võta ühendust VK'ga, ilmselt oskavad juhatada õige inimeseni, kes teab ka vastust

                          Kommentaar


                            psoriaas äkki ?

                            Kommentaar


                              ma tean et mingid aastad tagasi üks idioot valetas et tal on psoriaas, ning sai vabaks teenistusest..pärast küll saadi teada et pole tal midagi ja sai karistada + pidi ajateenistuse läbima
                              ehk lühidalt, kui tahad, siis peaksid vabaks saama, aga kui tahad väga minna siis ma ei oska midagi kosta, kui psoriaas kuidagi ohtlik tervisele pole ja teenistust ei sega, siis mina isiklikult ei näe põhjust sind mitte lasta, aga eks see ole komisjoni otsustada juba

                              Kommentaar


                                Njh ma ei tea, ei tohiks segada küll. See ei tohiks mingi eriti leviv haigus ka olla...Et loodan ikka, et saan sõjaväkke. Eriti vist igaksjuhuks juttu tegema sellest ei hakka..

                                Aga mis moodi huvitav see idioot valetades pääses alguses teenistusest? Imo seda on väga lihtne vaadata kellel on psoriaas ja kellel mitte...küünarnukid/põlved on siis siuksed krobelised kärnas neil kellel on see haigus.
                                Aga noh ma homme lähen vist perearsti juurde nagunii osadele allergia ravimitele retsepti saama ja siis küsin selle psoriaasi kohta.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X