320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    99.aastal ei kottinud kool kedagi, minu kaasuse puhul vähemalt.
    Seal on nii normaalseid kui ka täiesti ebapädevaid mutikesi keda ei koti mitte miski ja sul juhtus siis see pohuist-mutike olema

    See kui inimesed kes tahavad aega teenima minna ja avalduse teevad...neile öeldakse, et tuled 1-3 aasta pärast aga samas umbkeelsed kes ei taha minna neile öeldakse, et oled raisk paari kuu pärast kohal...ei ole normaalne. Sellise pardaki ja debiilsuse pärast jääb nii mõnigi kaadriks minemata (ka ise tean mõnda). Kes ikka tööle tahab minna kohta, kus täiesti pohuistlikust leidub...paremaks ei tee see, et peab niisama passima aasta kuni kolm, et saaks üldse tööle minna sinna kuhu tahab ja seda mingi ebapädevate tegelaste pärast. Ma ei tea mis seis hetkel sellega on aga veel masu ajal oli see igatahes.

    Kommentaar


      Parim variant kohe saamiseks pidi olema komissariaadis rääkida, et "teen ajateenistuse läbi ja siis on kindel plaan Tartusse sõjakooli minna." Mul paar tuttavat on seda kasutanud. Peab arvestama küll 11 kuuga, aga ollakse valmis sisse võtma enamvähem kasvõi järgmine päev.

      Kommentaar


        lpn Sõukand on praegu Tartu sim keskuses mingi asjapulk. Asub sealsamas vanas pataljonis. Pole meeles ainult, kas auaste oligi lipnik või leitnant. Muhe vend paistis olevat.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          ltn Sõukand oli 2008/2009 mul Kuperjanovis kompaniiülem. Ja "ma tapan pastapliiatsiga kui vaja" tüüpi vend oli ta tõesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            99.aastal ei kottinud kool kedagi, minu kaasuse puhul vähemalt. Olin oma kursuselt ainuke, kes ära nabiti, kõik teised said pikenduse. Lõin käega, et käin ära.
            Läksin ülikooli 1997 ja minu sõjaväkke sundimise peale keegi isegi vist ei mõelnudki. Neljandal kursusel (aastal 2000) tuli aga uus Kaitseväeseadus, mille tulemusena kõik sel hetkel olnud üliõpilased (vähemalt merekoolis) määrati automaatselt reservi, sest uue süsteemi tõttu jäi vist kohti väheks ja nii mul sellest pääseda õnnestuski
            Kindlasti oleks olnud see kulutatud aeg olnud huvitav (sõltuvalt väeosast muidugi), aga perekondlikel põhjustel olin väga rahul, et vabanesin, sest sõduripalgaga peret naljalt üleval ei pea.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              oi jh, viimased nädalad/päevad venivad ikka jõhkralt...
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                5 päeva vaid jäänud veel seda jama !! reservi päev on meil eriti tore, kolmap õhtul lähme viimasele tseremooniale tallinna lennujaama, kus võtame vastu Malta presidendi ja siis õhtul kella 20-21 spaleeris (jaanuari kutse teeb spaleeri meile) saame reservi minna....
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  5 päeva vaid jäänud veel seda jama !! reservi päev on meil eriti tore, kolmap õhtul lähme viimasele tseremooniale tallinna lennujaama, kus võtame vastu Malta presidendi ja siis õhtul kella 20-21 spaleeris (jaanuari kutse teeb spaleeri meile) saame reservi minna....
                  Malta presidendi teemast eeldan, et Vahipataljon ? ( Ei ole alla kerinud teksti ega uurinud eelnevaid poste)
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    täpselt nii, noorte aja veetsin tapal ja peale seda viidi vahipataljoni üle.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Kui küsida tohin, miks selline vangerdus?
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Kui küsida tohin, miks selline vangerdus?
                        SBK1 Tapal ja spetsialiseerumine ehk SBK2 Vahis?
                        Mul oli SBK1 Tartus ja SBK2 Õhutõrjedivisjonis. Samas, pärast spetsialiseerumist ja nahapaela pealesaamist kupatati kodupatti tagasi.

                        Aga ma olen nii vana peer ka juba, et võib-olla on "sõduri baaskursuse" asemele mingi peenem sõna mõeldud vahepeal...

                        Kommentaar


                          Täna on ju ainult üks SBK, 10 nädalat, kõikidel ühtmoodi. Pärast seda tulevad alles väeosast sõltuvad allüksuste ja jumal teab mis kursused.

                          Ehk siis ma ei näe mõtet, et esimesed 3 kuud n*ssitakse ühes väeosas ja siis siirdud teise kohta spetsialiseeruma.
                          308

                          Kommentaar


                            Polnud mingit sbk´d..või no vb väike oli...esimene nädal jalaväe seerud ootasid oma oktoobri noori ja nädala harjutasid meie peal ja saime rohkem voodirallisi, kui tapa sbk ajal üldse kokku saime.

                            Aga jh pmst oli nii, et tapa rühmaülem pakkus võimaluse, et kes tahab vahisse üle minna peale sbk´d. vahis oli ühel SP rühmal toimkonna jaoks natuke vähe inimesi, siis tapalt 10 inimest saadeti vahipatti. Üldiselt mina olen selle vangerdusega rahul...paremad võimalused koju minekuks (pärnu-tapa vahel käis ainult üks buss)
                            Aga jh nüüd tseremooniale ja õhtul RESERVI!!! :PPPP
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Kas pärast arstliku komisjoni on võimalik kohe sellel aastal ajateenistusse asuda?
                              .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RVN Vaata postitust
                                Kas pärast arstliku komisjoni on võimalik kohe sellel aastal ajateenistusse asuda?
                                Kui vabu kohti veel on ning kõvasti selle kohta küsid siis ehk on, aga üldjuhul samale aastale ei panda. 2013 jaanuar on kõige varasem kuhu annab minna hetkel vast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X