320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajateenistus!

    Kuna siin foorumis olevatest kasutajatest on enamus mehed siis sooviksin teada,kus te ajateenistuse läbisite ja kaua aega läks?
    Kui ajateenistusse läksite kas siis jäi tüdruk/naine ka ootama ja kui tagasi tulite,kas siis jäite ikka kokku?
    Kirjeldage enda ajateenistust?
    Tulihingeline Eesti jalgpallikoondise toetaja!

    #2
    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

    Ei käinudki. Olen väga rahul.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

      Mu vanaisa pole olnud sõjas
      Mu vanaisa oli desertöör
      Tal õnnestus pageda metsa
      Kodutalust keset ööd

      Ta ei tahtnud sõdida
      Eelistas ta elada

      R: Mu vanaisa oli desertöör
      Ta ei tahtnud olla sõjamees
      Mu vanaisa oli desertöör
      Ja oligi õige mees

      Tulid sakslased
      Tulid venelased
      Vanaisa polnud nende kummagi jaoks
      Ei huvitanud teda see sitane sõda

      Võibolla surma ei kartnud ta
      Ei viitsinud lihtsalt sõdida

      R: Mu vanaisa oli desertöör
      Ei läind kahurilihaks ta
      Mu vanaisa oli desertöör
      Suureks eeskujuks mulle ta

      Varsti tuleb kolmas sõda
      Tuleb kogu räpase maailma ots
      Mina lähen linna taha metsa
      Kavatsen sõda ignoreerida
      Minge ja sõdige ise
      Kaitske oma kodumaad
      Lootke et neutronikiirgus
      Metsast mind kätte saab

      Võibolla saab ja võibolla ei saa
      Kui ei saa siis naeran ma: ha-ha-ha

      R: Mu vanaisa oli desertöör
      Tuleks ausammas püstitada talle
      Mu vanaisa oli desertöör
      Tema jälgedes tahan käia ma

      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

        mulle andis psühholoog 2 aastat pikendust

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

          Teenistus Üksik-Vahipataljonis kestis 7 kuud ja 15 päeva. Väga muhe oli. Naist ei olnud, seega ei olnd kedagi jätta. Sai presidenti valvatud Kadriorus, parim koht teenistuseks, söögiks hirvepraed jms hea kraam. Igasugu prominentidel lennuki vastas käidud Chirac, Prodi jne. Magamine oli kehvake, aga selle elas üle. Ja nagu ikka, need kes käinud, need soovitavad minna. Need kes mitte, on õnnelikud et ei käinud ja nimetavad seda maha visatud ajaks. Eks iga mees teab, mis on parem- kui teab! Ja need kes käinud vene sõjaväes need ütlevad, et Eesti kaitseväeteenistus on jama. Psühhoterrorit oli vähe ja Dedovštšinati ei olnud üldse, aga kas peabki olema? Kuidas võtta! Tuttavaid saab palju juurde. Positiivne igatahes!
          Eestis saab nii tihti kodus käia, kui oled kaval ja ei mölise palju, et naine ei jõua Su nägu ära unustadagi, kui jälle ukse vahelt pea sisse pistad. Aga kui jätab, siis oleks jätt nii ehk nii Külas saab ju käia jne. Mõned mehed näiteks viisid oma naised ÜVP territooriumil asuvasse haiglasse ja seal WC-s....\"võtsid riided seljast, tegid musi ja panid riided selga tagasi\"
          KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

            Algselt postitas Martin


            Ei käinudki. Olen väga rahul.
            tsau

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

              Konna postile vastaks,et... :P

              Sõjavägi kohustab meid kaitsma kodumaad
              ja kuigi keegi kallale ei taha kippuda
              ka internatsionaalne kohus tahab tegemist.
              On parim kaitse rünnak, nii ütles keegi vist.
              Pane valmis mõõk ja rist
              ja ootavad sind ordenid või ootab tinakirst.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                sõda ja ajateenimine on ikka tiba erinevad asjad. Ajateenistus omal läbitud, millestki ma ilma seetõttu jäänud ei ole, vastupidi sellised mõisted nagu distsipliin, kohusetunne ja patriotism said uue tähenduse ning olnud abiks edaspidiseks eluks.
                Viilijatest aru ei saa ja ei tahagi...

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                  Minuga juhtus selline imelik lugu, et käisin komisjonis ära; leiti, et selg küll kõver, kuid tagalasse kõlbad küll (on sihuke pat olemas üldse?) Anti ülikooli lõpuni pikendust. Siis aga võttis riigikogu vastu vahva seaduse, et 1999 ja varem lõpetanud ning seaduse vastuvõtmise ajal kõrgkoolis õppivad noormehed vabastatakse teenistusest üldse. Nii ei olegi mind kroonu sestsaati enam rohkem tülitanud; aga kui reservõppustele kutsutaks, läheks hea meelega.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                    Algselt postitas fittibaldi


                    Minuga juhtus selline imelik lugu, et käisin komisjonis ära; leiti, et selg küll kõver, kuid tagalasse kõlbad küll (on sihuke pat olemas üldse?) Anti ülikooli lõpuni pikendust. Siis aga võttis riigikogu vastu vahva seaduse, et 1999 ja varem lõpetanud ning seaduse vastuvõtmise ajal kõrgkoolis õppivad noormehed vabastatakse teenistusest üldse. Nii ei olegi mind kroonu sestsaati enam rohkem tülitanud; aga kui reservõppustele kutsutaks, läheks hea meelega.
                    enamvähem sama minuga tegelt. ainult selg on mul sirge nagu tõelisel aarialasel ja katsed läbisin ilma puhtalt ja lõpuks kuulutati mind vägagi kõlbulikuks, kuid peale ülikooli lõpuni antud pikenduse lõppemist 2 aasta eest, ei ole keegi mind tülitanud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                      Algselt postitas MARMOR


                      Kuna siin foorumis olevatest kasutajatest on enamus mehed siis sooviksin teada,kus te ajateenistuse läbisite ja kaua aega läks?
                      Kui ajateenistusse läksite kas siis jäi tüdruk/naine ka ootama ja kui tagasi tulite,kas siis jäite ikka kokku?
                      Kirjeldage enda ajateenistust?
                      Logistikakeskuse Tagalapataljon, 11 kuud läks aega, sain kogemata veel kaks kriipsu ka paguni peale. Võeti pärast ülikooli kolmandat kursust ja lajatati täie rauaga.
                      Tüdrukut ei jäänud ootama, kuna lissalt polnud teist. Tavaliselt pajatavad igasugu isehakanud sõjaväepsühholoogid , et enamik suhetest läheb sõjaväe tõttu perse, kuid isiklikult ei kuulnud ühestki sellisest juhtumist enda ajateenistuse jooksul.

                      Ajateenistust pikalt kirjeldama ei hakka, kõige raskem aeg oli mõistagi baaskursus ehk nn. noorteaeg, pärast mida oli kaasvõitlejatel enamjaolt 8 kuud logelemist ja toimkondi, mul oli mõistagi veel parem diil.
                      Tänapäeval saab vist juba iga nädalavahetus linnaloale va. baaskursuse aeg, niiet saad oma tüdrukut/naist kenasti ja regulaarselt rõõmustamas käia

                      Muidu pole ajateenistuses väga hullu midagi, hakkad maailma võibolla veidi teise pilguga vaatama ja saad aru, kui palju idikaid ikka eksisteerib, eriti Eesti Kaitseväes.
                      Kui mul antaks praegu valida, kas minna, siis valiks pigem vabaduse tee, kuigi sõjaväes tekkinud sõbrad ja läbitud tragikoomilised situatsioonid jäävad alatiseks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        Minuga juhtus selline imelik lugu, et käisin komisjonis ära; leiti, et selg küll kõver, kuid tagalasse kõlbad küll (on sihuke pat olemas üldse?) Anti ülikooli lõpuni pikendust. Siis aga võttis riigikogu vastu vahva seaduse, et 1999 ja varem lõpetanud ning seaduse vastuvõtmise ajal kõrgkoolis õppivad noormehed vabastatakse teenistusest üldse. Nii ei olegi mind kroonu sestsaati enam rohkem tülitanud; aga kui reservõppustele kutsutaks, läheks hea meelega.
                        Ditto. Päris suur ports meievanuseid väeteenistusest pääsenuid peaks nüüd ringi liikuma selle seaduse tõttu. Viimati käisin paar aastat tagasi oma ankeeti esimeselt korruselt trepist üles reservi arvatud seltsimeeste sektsiooni viimas. Fitti, sulle kurvastuseks, et reservõppustele sind vaevalt kutsutakse. Tädi ütles minu pärimise peale, et nendega, kes baastreeningud läbinud pole, vaevalt üldse mässama viitsitakse hakata. Nii et kadunud põlvkond kodumaa jaoks.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                          Algselt postitas christian21


                          Naist ei olnud, seega ei olnd kedagi jätta.
                          arvata on et sul polnud!
                          R.I.P Steffi
                          7.05.05


                          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                            Algselt postitas Nathan


                            Algselt postitas christian21


                            Naist ei olnud, seega ei olnd kedagi jätta.
                            arvata on et sul polnud!
                            Tõsi jah? Huvitav miks küll?
                            KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Ajateenistus!\'

                              no offense christian, aga pead sa tõesti ta provokatsioonidele vastama? üks teema teil juba on, jätkake siis seal kui muidu ei saa.

                              jüri, kui su jutt tõele vastab, siis on küll kurb. reservõppustel telkimine pidi igati maru meelelahutus olema..
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X