320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Huh, sai elu esimesel RÕKil käidud, äge oli. 3 aasta pärast jälle.
    Pioneer?
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
      Pioneer?
      Vahipati SP´st tõsteti ümber jalaväkke, kutse tuli Ämari lennubaasi. pani küll enne kulmu kergitama, et miks nii. Aga nüüd RÕKil käinuna nägin siiski, et mu SP´s õpitud asjad siiski raisku pole läinud, et tegime suht samu asju ja minu ülesandeks nüüd ongi sõja ajal Ämari lennubaasi kaitsta. Vinged 2 nädalat oli.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Kui keegi väga tahab, siis võiks sidepati kogemustest rääkida.

        Kommentaar


          Sidepatist täpsemalt ei oska rääkida aga kui keegi tunneb ennast murelikult üleüldiselt eesootava ajateenistuse puhul või ei ole veel leidnud vastuseid oma küsimustele, siis kirjuta siia teemasse või saada PM, lahkelt aitan. Toimetan nüüd igapäevaselt Tapal ajateenijatega ja sealse elu kohta oskan ka täpsemalt infot jagada.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Sidepatist täpsemalt ei oska rääkida aga kui keegi tunneb ennast murelikult üleüldiselt eesootava ajateenistuse puhul või ei ole veel leidnud vastuseid oma küsimustele, siis kirjuta siia teemasse või saada PM, lahkelt aitan. Toimetan nüüd igapäevaselt Tapal ajateenijatega ja sealse elu kohta oskan ka täpsemalt infot jagada.
            Kuidas käitutakse ülematega, kellele võim kiirelt pähe hakkab?
            Üleajateenijad on suht mõistlikud, aga ajateenijatest seerudel flipib tihti ära (räägin kaas-seeru vaatest).

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kuidas käitutakse ülematega, kellele võim kiirelt pähe hakkab?
              Üleajateenijad on suht mõistlikud, aga ajateenijatest seerudel flipib tihti ära (räägin kaas-seeru vaatest).
              Mõistlik oleks asjast rääkida ülemast tegevväelasele. Tuua välja siis juhtumid, kus on seda flippimist märgata olnud (ebaviisakat käitumist alluvate suhtes). Sealt edasi peaks äratõusnu kutsutama punasele vaibale.
              sigpic

              Kommentaar



                Siin on lihtsalt ära unustatud mis on ikkagi sõjalise ettevalmistuse lõpp eesmärk.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Olles hetkel selle mehega samas rühmas, saan öelda et pääses ülikergelt. Seletuskiri ja kõik. See et kõik nii pask ja raske on, on meeste enda peades kinni ja psühholoogilist abi ilmselt vaja.

                  Ma veel küsiks toimkonna kohta, et kuidas sinna ajateenijaid määratakse? Ma oleks nagu reaalselt millegagi hakkama saanud, et 2 kuu jooksul 5 korda sinna sattunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Ma veel küsiks toimkonna kohta, et kuidas sinna ajateenijaid määratakse? Ma oleks nagu reaalselt millegagi hakkama saanud, et 2 kuu jooksul 5 korda sinna sattunud.
                    Minu kogemuste põhjal seerud/kaader paneb nimekirja kokku. Toimkonna paika paneku puhul kehtib EKV kõige tähtsam reegel: Väljaõppes ära ole esimene ega viimane ehk tuleb olla hall mass rühmast. Minu ajal said toimkonda enamasti need, kes igalpool slangida püüdsid ja häälekalt vastu hakkasid, teine äärmus olid võitlejad kes olid liialt aktiivsed (vt. EKV reegel nr1.). Jõudu ja jaksu teenimisel.

                    Kommentaar


                      Enda kogemus ka, et pigem rühmasiseste suhete põhjal.
                      Üldiselt käib ikka et iga igaüks peab minema kui tema kord, aga kui mingil põhjusel pole alati nii võimalik, siis slangid ja munnid esimesena seerude poolt
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Üldiselt "rotatsiooni" korras, aga teguriteks ülaltoodud asjad, ehk omavahelised suhted ja "õppetöös" osalemine. Kas kompanii on tõesti nii suur, et sa ei tea, kes määrab toimkondi? Minu ajal (vahipatis) oli konkreetne üks seeru/reamees, kes tegeles toimkondade määramise/muu admin poolega. Alguses oli eelmise kutsest seeru, kui nende aeg läbi sai, läks meie enda poiss ja kuna temaga hästi läbi sain, siis oli natuke ikka sõnaõigust ka St, sai näidata "initsiatiivi" ja valida vähe paremaid kohti (ala vahtkonna ülem, mitte tunnimees).Ja kui ala 4 nädalat järjest olid linnaloale saanud, siis tasus natuke vastu tulla ja ise end "vabatahtlikult" toimkonda pakkuda. Esiteks oli trump järgmisteks nädalateks taskus ning teisalt ei olnud "sunniviisiliselt" sees.

                        Kommentaar


                          Tegelt sõltub kus oled ja kes on seerud, ma olin räme slang ja essa 5 kuu jooksul käisin korra, siis võtsin kokku ja käisin 3 korda lühikese aja jooksul. Enamasti ikka asi väga kaootiline ja suhteline vist, vähemalt Tapal oli.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X