320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mugav müts kiivri alla. Kindaid 2 paari. Ühed paksemad lumes müttamiseks, õhemad praeguse ilma jaoks. Kindlasti peavad olema tumedad ja mugavad. Roheline võrksall kaela ümber. Asjade mitteäraandmisega on nii, et kui ise n*****a hakkad siis n********e sind vastu ja oi kui palju võimalusi on sinu elu ebamugavaks tegemisel.

    Kommentaar


      isiklikud plätud ja sporditossud ei teeks ka paha, sealsed olid üldjoontes vähemalt minu jaoks suhteliselt ebamugavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
        Kaitseväes käinud rahvas, soovitusi mida tasuks kindlasti kaasa võtta lisaks KRA poolt väljatoodud asjadele?
        Tavalised mustad sokid, kuluvad ikka marjaks ära.

        Ja käekell!
        308

        Kommentaar


          Jooksutossude koha pealt olen kuulnud, et tänapäeval pidi ju päris korralikud aasicsid saama? Või see sõltub ka väeosast?

          Aga kui soovitada, siis jah nr1 oleks valgustusega käekell (mitte ülearu kallis, sest võid ära lõhkuda) ja nr2 pea- või taskulamp.

          Kommentaar


            Jaa, väga korralikud tossud sai. Ma isegi peale kolme aastat teen nendega trenni, kätte saamisest 4 aastat möödas ja ega nüüd on nad hakanud ka vaikselt murenema aga ega jooksutossude eluiga polegi 5 aastat.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Nojaa, aga postiga ei saada ju. Kui külalistele ära ei anna, siis ega enne esimest linnaluba võimalust seda koju viia pole ju. Lisaks ei ole minu teada kusagil kirjas, et seda ei tohi tegelikult omada
              võta seda kui treeningut ilma arvutita hakkama saada.
              see võib olla päris frustreeriv kogemus, aga vajalik imho
              reaalses sõjaolukorras niiehknaa sul mingit netiühendust vaevalt on.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Jaa, väga korralikud tossud sai. Ma isegi peale kolme aastat teen nendega trenni, kätte saamisest 4 aastat möödas ja ega nüüd on nad hakanud ka vaikselt murenema aga ega jooksutossude eluiga polegi 5 aastat.
                nagu ka kirjutasin, siis see igatpidi individuaalne. meil nt küsiti varustuse väljastamisel, kas on isiklikud korralikud spordijalatsid olemas ja kui olid, siis kaitseväe asicseid ei väljastatudki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Jaa, väga korralikud tossud sai. Ma isegi peale kolme aastat teen nendega trenni, kätte saamisest 4 aastat möödas ja ega nüüd on nad hakanud ka vaikselt murenema aga ega jooksutossude eluiga polegi 5 aastat.
                  Minu omad kestsid ühtekokku ära nii armeeteenistuse aasta, kui ka järgnenud 3 aastat sporti ja tööjalatsipõlve. Neile Asicsitele pole tõesti midagi ette heita.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    võta seda kui treeningut ilma arvutita hakkama saada.
                    see võib olla päris frustreeriv kogemus, aga vajalik imho
                    reaalses sõjaolukorras niiehknaa sul mingit netiühendust vaevalt on.
                    Ise viisin enda läpaka sinna peale SBKd, samas mõnel oli kaasas ja ei tehtud midagi. Kõik oleneb, mis eesmärgiga sinna minna. Käekell on tõesti vajalik! Ajateenistuses õppisin ma tegema mitte midagi, nii et kõik arvaks, et ma koguaeg midagi teen.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Ajateenistuses õppisin ma tegema mitte midagi, nii et kõik arvaks, et ma koguaeg midagi teen.
                      HA... Shlang level over 9000 saavutavad seal pea kõik, tuleb kasuks

                      Kommentaar


                        Haah, see tõesti hea tip. Siis väiksem võimalus, et sind pannakse tanki kusagil.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Läpaka/tableti, (ei anna ära ja ei saada koju. Paned kappi ja kui keegi kobiseb, siis tahaks näha seda seerut/leitnanti, kes selle konfiskeerib, pmst neile võrdub see kapo keissiga, kui huiata tahad) Kui hästi käitud saad vabal ajal kasutada ka. !
                          mis kuradi läpakas/tablet.. õhtul vaatad AK uudiseid ja aitab küll. Ega maailm seisma ei jää kui sa mingit elu24 paska ei tarbi mõnda aega. Tulebki kasuks ehk?!

                          Endal esmaspäeval Tapale minek!
                          Eks see ajateenistus on täpselt selline nagu sa seda võtad. Kui võtad seda kui head kogemust eluks ja võtad sellest maksimumi(8 või 11 lihtsalt riigi kulul elada - not bad ju). Lisaks on võimalus,et leiad lihtsalt uusi tuttavaid/sõpru. Igal asjal on oma positiivne külg.
                          Mingi eelarvamusega pole mõtet üldse minna.

                          Kommentaar


                            Endalgi käib asjade komplekteerimine - vahepeal mõtlesin kah kohe mingi hullu tavaari kaasa tassida, kuid nüüdseks olen siiski jõudnud järeldusele, et võtan kaasa võimalikult vähe asju (põhiliselt need KRA poolt soovitatud asjad, kuid ka muud nipet-näpet nt üle 2kg šokolaadi (suht jõhker, sest tsiviilis ei tarbi ma sellist kogust vist aasta jooksulgi ära, lol ), villidevastane pulk ja villiplaastrid, sporditeip, mingi rullteip, küünetangid, peegel, väike pesukott, vatitikud, seebikarp, käekell valgustusega, pabertaskurätikud) ja kui hiljem peaks mingi konkreetse asja vastu tõesti suurematsorti vajadus tekkima, siis küllap täiendan oma varustust (nt pealambiga ja ka teiste sporditossudega-plätudega, kui need, mis saama peaksin riigi poolt eriti ebamugavaks osutuvad jne). Kaalun veel ka tulemasina, väikeste kilekotikeste (kateloki jaoks) ning lisapesu ning T-särkide hankimist, kuid viimane jääb vist arvatavasti hankimata, sest lähen "vaid" 8 kuuks ning suverõõme (loe: kuumade ilmadega higistamist) saan juba vabaduses kõigi eelduste kohaselt nautida. Mõtlesin ka pardli soetamise peale, kuid jään siiski žilettidele truuks. Loodetavasti midagi nüüd ei unustanud, loodetavasti oli abi. Üle ei tasu mõelda.

                            Muidu, kas tasuks kaasa võtta ka oma isiklik saunalina? Kui jah, siis kas sellel ka mingid värvinõuded jms? Ses suhtes, 4 käterätikuga pean siis enda tervet keha kuivatama hakkama? Mis suurusega need üldse on?

                            PS! Esiagse info põhjal siis Tapale pioneeriks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              mis kuradi läpakas/tablet.. õhtul vaatad AK uudiseid ja aitab küll. Ega maailm seisma ei jää kui sa mingit elu24 paska ei tarbi mõnda aega. Tulebki kasuks ehk?!

                              Endal esmaspäeval Tapale minek!
                              Eks see ajateenistus on täpselt selline nagu sa seda võtad. Kui võtad seda kui head kogemust eluks ja võtad sellest maksimumi(8 või 11 lihtsalt riigi kulul elada - not bad ju). Lisaks on võimalus,et leiad lihtsalt uusi tuttavaid/sõpru. Igal asjal on oma positiivne külg.
                              Mingi eelarvamusega pole mõtet üldse minna.
                              Õige suhtumine!

                              PS! Spordiuudiseid kah ikka näeb või?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marts Vaata postitust
                                Õige suhtumine!

                                PS! Spordiuudiseid kah ikka näeb või?
                                kui vaadata kra kodulehelt päevakorda siis - 21:00-21:15 AK uudised. Spordiuudised jäävad paraku nägemata vist:/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X