320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    1) Aga vot vahet pole kas keegi oskab relva käsitleda või mitte. See ei päästa teda.

    2) Tõelises sõjategevuses pole Eestil kahjuks võimalustki.

    3) Lisaks on Eesti sõjavägi ise keskendunud liialt nn."nišitöödele". Seda ka tänu NATO tegevuses osalemisele.
    1) Hmm....seda ma ei teadnudki. Sel juhul peaks ju ajayteenistuse üldse ära kaotama. Võtame tänavalt suvalise tegelase ja paneme Afganistani lennukile ja las sõdib seal.....kuna vahet pole kas oskab relva käsitleda või mitte.

    2) Niikaua kuni meil siin Eestimaal on värdjaid, vigaseid, Slangitise haigeid ja reetureid niikaua ei saagi vastu hakata.

    3) Äkki täpsustad seda? Kas meil tõesti ajateenistuses on vaid tankitõrjurid ja kedagi muud pole? Või on ainult pioneerid ja kedagi muud pole?
    Ma saan aru kui sa mõtled Eesti "laevastikku", mis on spetsialiseerunud miinitõrjele mitte merelahinguid pidama, et see on see nišitöö aga muu...ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      2) Niikaua kuni meil siin Eestimaal on värdjaid, vigaseid, Slangitise haigeid ja reetureid niikaua ei saagi vastu hakata.
      Õige, raisk!

      Värdjad ja vigased ahju, alles siis saab rääkida puhtast Eesti rassist, mis purustab kõik naaberväed ning muutub maailmas arvestatavad jõuks. Ühinege Kolmanda Eesti Vabariigi nimel ning lähme pedesid ja muid värdjaid tampima!

      Kommentaar


        1) Mõtlesin ikkagi sõjategevust Eesti pinnal. Ma ei usu, et kui sulle automaat kätte pistetakse, siis oled kohe suurema tõenäosusega ellujääja. Jah, minu meelest ajateenistus ongi mõttetu asi. Võiks mingisuguse palgaarmee luua.

        2) Naiivne arvamus. Eesti on liiga väike. Sellest peaksid ise ka aru saama. Vahet pole palju neid "reetureid" ja värdjaid nüüd on. Ja ausalt sa võid 10 korda sõjaväes käia, aga kui sa enne idioot oled, siis see sind ei päästa.

        3) Kle, ma pole mingi sõjanduse spetsialist, aga kipun lihtsalt arvama, et meil on asjad veits sarnased Gruusiaga, kellel oli ju iseenesest täitsa asjalik armee, aga erinevad väeosad polnud võimelised koordineeritud koostööks ning probleeme oli ka varustamisega jne. Aga noh, vb tõesti suudad selle ümber lükata dunno.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Ma saan aru kui sa mõtled Eesti "laevastikku", mis on spetsialiseerunud miinitõrjele mitte merelahinguid pidama.
          jah, tõesti peaks eesti laevastik ostma endale tuumaalveelaeva, lennukikandja ning lahingulaeva ja siis oleme alles tegijad...

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Õige, raisk!

            Värdjad ja vigased ahju, alles siis saab rääkida puhtast Eesti rassist, mis purustab kõik naaberväed ning muutub maailmas arvestatavad jõuks. Ühinege Kolmanda Eesti Vabariigi nimel ning lähme pedesid ja muid värdjaid tampima!
            Ära peale võta

            Kommentaar


              No mul sai ka nüüd ära käidud komisjonis. Lükati kohe 11 kuud ja 2010 suvi. Tapa õhutõrjesse minek siis. Kuna aga eraarstid on mu selja kohta öelnud, et selg on 1,5 - 2 cm viltu, siis peab minema ja paberid võtma selle kohta. Saab 1 aasta pikendust, kuna peale teist ülikooliaastat vaja siis minna sõjaväkke. Parem on kui saaks peale ülikooli minna alles. Aga no mis seal ikka. Endal muidugi soov ka seal ära käia ikka.

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                jah, tõesti peaks eesti laevastik ostma endale tuumaalveelaeva, lennukikandja ning lahingulaeva ja siis oleme alles tegijad...
                Lennukikandja ja lahingulaevaga pole meil midagi peale hakata. Tuumaallveelaev aga on liiga kallis lõbu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Ja ausalt sa võid 10 korda sõjaväes käia, aga kui sa enne idioot oled, siis see sind ei päästa.
                  Vau, suurepäraselt öeldud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Jah ostke rohkem relvi, sõdige ja toitke kõik sellega juute.

                    Kommentaar


                      Eesti sõjaväes on uus kursus:
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Päris haiged skillid.

                        Aga kuidas see selle teemaga haakub?
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Kas kuidagi saab ka ennast ise sõjaväkke pakkuda? tahaks kähku kaelast ära saada???
                          teab keegi ?

                          Kommentaar


                            loomulikult saab. võta sõjaministeeriumiga ühendust või kesiganes sellega tegeleb ning robert on su onu.

                            Kommentaar


                              vot täpselt....võta ühendust kes iganes sellega tegeleb...tüüpiline vastus, aga kellega ? oma algkooli õpetajaga ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bhoyyy Vaata postitust
                                oma algkooli õpetajaga ?
                                noo aga miks mitte alustada õpetajast
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X