320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
    Kas on mingi koht kust selle vande andmise kohta mingit ametlikku infot ka saaks. Mulle väideti, et 12. on vande andmine Tapal. Kõik kompaniid annavad seal ikka koos ju, või on eri aegadel see. Raske uskuda.
    Aga uuri leidudelt näiteks. Kalevil on küll igatahes 13. Teisipäev-kolmapäev on sbk rännak, neljapäevsl kolime uude kasarmusse ümber ja reedel peale lõunat minema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Solfice Vaata postitust
      Aga uuri leidudelt näiteks. Kalevil on küll igatahes 13. Teisipäev-kolmapäev on sbk rännak, neljapäevsl kolime uude kasarmusse ümber ja reedel peale lõunat minema.
      A-kasarmusse?

      Kommentaar


        D-Kasarmu on kalevite kasarmu

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          A-kasarmusse?
          Remontide pärast oli kalevi kolmas hoopis eraldi b kasarmus. Nüüd siis d kasarmusse. Suurtükk vist läheb siis kuhugi mujale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Solfice Vaata postitust
            Remontide pärast oli kalevi kolmas hoopis eraldi b kasarmus. Nüüd siis d kasarmusse. Suurtükk vist läheb siis kuhugi mujale.
            Me vist kolime A-kasarmusse siis üle.. Samas meie rühmas info absoluutselt ei liigu seega ma ei tea midagi mis juhtuma hakkab.

            Kommentaar


              kas Tapa uue kasarmu olmetingimused on samal tasemel kui ÕTP omad?
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                Remontide pärast oli kalevi kolmas hoopis eraldi b kasarmus. Nüüd siis d kasarmusse. Suurtükk vist läheb siis kuhugi mujale.
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Me vist kolime A-kasarmusse siis üle.. Samas meie rühmas info absoluutselt ei liigu seega ma ei tea midagi mis juhtuma hakkab.
                Kuulge võitlejad, see on juba nagu suitsunurk Ainult jutud stiilis "naised saunas rääkisid"

                Oodake ära kuniks saate oma tavaari kuskile kappi laotud ja oma kanni taburetile maha istutud, siis on asi alles kindel. Sinnamaani suudetakse Kaitseväes plaane kordi kümme muuta
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  ... Sinnamaani suudetakse Kaitseväes plaane kordi kümme muuta
                  Kaitseväes on organiseeritud kaos.

                  Kommentaar


                    Ka kaoses on kord.
                    Aga ma ei nõustu su väitega. Äkki põhjendad
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Ka kaoses on kord.
                      Aga ma ei nõustu su väitega. Äkki põhjendad
                      puhtalt enda ajateenistuse põhjal. Sõjavägi - teoorias on sõnad täpsus ja organiseeritus kaitseväe põhiomadused. Tegelikkuses on muutuvad plaanid minuti pealt, toimub nagu peata kana ringijooksmised, täpsust nõutakse ainult ajateenijalt jne... viimane nädal on parim muidugi... sellist kaost ma ei ole mujal kohanud.

                      Kõige naljakam meenutus enda jaoks, väljaõpet teevad osaliselt seersandid, kes on ise alles ajateenistuse läbi teinud. Füüsika tund, kus vastne 20 aastane seeru proovib õpetada it haridusega 22-24 aastaseid ajateenijaid-reamehi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        puhtalt enda ajateenistuse põhjal. Sõjavägi - teoorias on sõnad täpsus ja organiseeritus kaitseväe põhiomadused. Tegelikkuses on muutuvad plaanid minuti pealt, toimub nagu peata kana ringijooksmised, täpsust nõutakse ainult ajateenijalt jne... viimane nädal on parim muidugi... sellist kaost ma ei ole mujal kohanud.

                        Kõige naljakam meenutus enda jaoks, väljaõpet teevad osaliselt seersandid, kes on ise alles ajateenistuse läbi teinud. Füüsika tund, kus vastne 20 aastane seeru proovib õpetada it haridusega 22-24 aastaseid ajateenijaid-reamehi.
                        101% nõus selle jutuga.

                        Kommentaar


                          Vanne antud, SBK läbitud, nüüd taastusravi ja reserv. Kummaline paik on see Kaitsevägi, ma poleks ealeski arvanud et selline asutus suudab sellise süsteemiga vastu pidada, arvestades seda planeerimatust, šlangimist, riigirahadega lollimängimist ja seda "meil-on-koguaeg-kiire-ja-sõda-on-ukse-taga" suhtumist... kas väljaspool EKV'd üldse meedia on kursis, mis seal tegelikult toimub? Minu meelest on Rootsi humanitaarabiga sõjamängimine üsnagi raha tuulde lennutamine ning selle mõttekusest ma 10 nädalaga aru küll ei saanud.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            oota talvine TBK ära, siis alles saad sõda mängida nii, et paha hakkab. (minu lemmikosa ajateenistusest)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              oota talvine TBK ära, siis alles saad sõda mängida nii, et paha hakkab. (minu lemmikosa ajateenistusest)
                              Ta läheb reservi juba
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Peale SBK'd? Oeh... sportlane?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X